SMS od polityka PO: Schetyna będzie wojewodą dolnośląskim

"Donald Tusk sprzed chwili: kieruję Schetynę na odpowiedni odcinek i powierzę mu stanowisko wojewody dolnośląskiego" - SMS o takiej treści dostał dziennikarz "Rzeczpospolitej". Autorem wiadomości była osoba z otoczenia Cezarego Grabarczyka, który walczy ze Schetyną o wpływy w PO. "Żart" polityka Platformy przedostał się do mediów.
Dowcip o nominacji Schetyny na wojewodę początkowo krążył wśród polityków PO. Szybko jednak wydostał się poza krąg działaczy partii. - Słyszałem, że premier Tusk potrzebuje mocnego człowieka na wojewodę dolnośląskiego - mówił trzy dni temu Jarosław Kalinowski w radiowej "Trójce". Zbigniew Girzyński z PiS, który też występował w programie, szybko sprostował te informacje.

SMS, który dostał dziennikarz "Rz" miał na celu zdeprecjonowanie Schetyny - sugeruje dziennik. Jego autor należy do polityków skupionych wokół ministra Grabarczyka, który toczy rywalizację ze Schetyną.

Samemu marszałkowi Sejmu też zdarzało się grać nieczysto w wewnątrzpartyjnych rozgrywkach - twierdzi informator "Rz.". W 2007 r. Schetyna miał sam ogłosić, że zostanie szefem MSWiA i wicepremierem. Donald Tusk, z którym był wówczas w dobrych stosunkach, nie miał wyjścia i powierzył mu te funkcje.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (5)
SMS od polityka PO: Schetyna będzie wojewodą dolnośląskim
Zaloguj się
 • demolka666

  Oceniono 2 razy 0

  pod TAKIMI newsami nigdy nie ma nazwiska i imienia autora - wartość takiego newsa jest zerowa

 • tak-jest

  Oceniono 2 razy 0

  Tak się morduje politycznie Grzegorza.
  Psychopatyczny Donald, jest identyczny jak Jarosław.
  Donald z Jarosławem ,każdy przejaw sprzeciwu "gardłem" każą.
  Donald ma swych eunuchów w postaci : Sławomira Nowaka, Pawła Grasia, Igora Ostachowicza, oraz mini harem Agnieszka Pomaska, Ewa Kopacz(stara ale trzyma za wierność), Guzowska.
  Eunuchy Kaczyńskiego to Hofman , Błaszczak, Kamiński .

 • adalbert.13

  0

  "Żart" polityka Platformy przedostał się do mediów. "- bo miał, ktoś tak chciał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX