"Zakaz pedałowania" to "obsceniczny znak". Ale... dlaczego media nie reagują na komunistyczne symbole?

Jeszcze dziś postanowienie o rejestracji "zakazu pedałowania" jako symbolu NOP może zostać zaskarżone. Zdaniem Mariusza Błaszczaka "ten znak jest obsceniczny". Poseł PiS nie czuje więc satysfakcji z sukcesu NOP. Ale równocześnie pyta, dlaczego krytycy decyzji sądu nie protestują przeciwko używaniu symboli komunistycznych. I chwali CBA za zatrzymanie gen. Gromosława C.


Jak ustaliła "Gazeta Wyborcza", postanowienie sądu rejestrowego ma zaskarżyć prokuratura.

Dla Mariusza Błaszczaka "zakaz pedałowania" to "obsceniczny znak". Ale nie oznacza to, że szef klubu parlamentarnego PiS dołączył do licznej grupy oburzonych decyzją warszawskiego sądu. - Razi mnie, że media głównego nurtu pamiętają i dostrzegają faszyzm nawet tam, gdzie go nie ma, ale pobłażliwie podchodzą do komunizmu. A to może nawet bardziej zbrodniczy system niż faszyzm. I nie reagują, kiedy ktoś posługuje się symbolami komunistycznymi. Jest oburzenie, że NOP zarejestrował swoje symbole, jednak mało kto pamięta, że w konstytucji zakazane są nie tylko symbole faszystowskie, ale również komunistyczne. A są one używane - grzmiał.

A pytany o przykłady odpowiedział, że w wielu polskich miastach nadal stoją pomniku z czasów komunizmu.

Dlatego poseł Błaszczak chciałby, żeby usunięty na czas budowy metra warszawski pomnik Czterech Śpiących trafił do Muzeum Komunizmu w Kozłówce.

"Kręcenie lodów przy prywatyzacji"

Dla polityka Prawa i Sprawiedliwości zatrzymanie gen. Gromosława C. to "kolejny dowód na kręcenie lodów przy prywatyzacji".- CBA po odejściu min. Mariusza Kamińskiego, który został ukarany za wykrycie afery, zajmowało się do tej pory wydawaniem broszurek, że korupcja jest złem. Najważniejsze jest to, żeby nie było w Polsce dodatkowego podatku - tzw. podatku korupcyjnego. A więc z korupcją trzeba walczyć - mówił szef klubu parlamentarnego PiS.

To, że prokuratorskie zarzuty dla byłego szefa UOP związane są z prywatyzacją STOEN-u stało się dla Błaszczaka okazją do przypomnienia haseł, jakie mieszkańcy stolicy poznali kilka miesięcy temu. Kiedy PiS protestowało przeciwko sprzedaży miejskiej spółki SPEC. - STOEN zapowiedział podwyżki. Niedawno sprzedano SPEC, monopolista został sprzedany. I co nie podniesie kosztów przesyłu o sprzedaży ciepła? Idę o zakład, że podniesie - uważa gość Poranka Radia TOK FM.

Kaczyński w Nowym Sączu. "Jest tylko jedna formacja prawicowa"

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (110)
"Zakaz pedałowania" to "obsceniczny znak". Ale... dlaczego media nie reagują na komunistyczne symbole?
Zaloguj się
 • ww-77

  Oceniono 12 razy 10

  Palikot powinien natychmiast zgłosić do sądu wniosek o rejestrację znaku "Stop katopedofilii" przedstawiającego księdza, który gwałci ministranta. Wtedy okazałoby się, kto rzeczywiście steruje tzw. polskimi sądami.

 • white_lake

  Oceniono 10 razy 10

  Błaszczak, ty prymitywie, jak ci nie wstyd używać argumentu typu a bo w Ameryce biją Murzynów, ręce opadają
  a gdzie ty widzałeś symbole komunistyczne? chyba ci się śnią w nocy
  zresztą w d... mam symbole komunistyczne, to historia, durniu, a tu chodzi o ludzi żyjących tu i teraz
  zresztą czego się spodziewać, po czołowym członku pissu
  niestety, nic nie poradzę, że mnie bierze złość

 • zapytalski

  Oceniono 8 razy 8

  Błaszczak jest typowym pislamistą. Na pytanie czy robił kupę odpowie, że ofiary zbrodni smoleńskiej są obrażane. Gdyby Błaszczakiem Małysz smarował narty to do tej pory nikt by go nie pokonał.

 • arvelli_net

  Oceniono 8 razy 8

  ... hm, to i działalności pisu powinno się zabronić bo nigdzie indziej nie jest więcej członków byłego aparatu politycznego pzpr, cioć, wujków i mamuś które pracowały w ub lub milicji niż w pisie... wystarczy tylko wspomnieć kryże!

 • tow.janwinnicki

  Oceniono 6 razy 6

  Płaszczak lubi kręcić loda. Prezesowi. Razem z Hofmanem. Do czworokąta w razie co mają jeszcze Pedronia. Na nieszczęście Alik odszedł a to już nie to samo.

 • bezspokoju

  Oceniono 6 razy 6

  Panie Błaszczak, a pochówek najgorszego Prezydenta na Wawelu nikogo nie oburza.

 • anvill

  Oceniono 6 razy 6

  No cóż Płaszczak znów niczego nie rozumie. "Zakaz pedałowania" to wymierzone w niego działo nie bedzie już mógł wchodzić w doope prezesowi

 • piemont12

  Oceniono 6 razy 6

  Błaszczak, młotku... To skąd w PiS tylu komuchów !??

  jedyniesluszne.blox.pl/2007/09/Czlonkowie-PZPR-w-szeregach-PiS.html

  niss26an50.wordpress.com/2010/06/14/po-czynach-ich-poznacie-prawie-wszyscy-ludzie-kaczynskiego-5/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX