Czarnecki: Na spotkanie z Kruskim i Ziobrą przyszło kilkanaście osób

- Jarosław Kaczyński mówił mi, że na spotkaniach w Nowym Sączu i Tarnowie nigdy wcześniej nie miał takich tłumów. Natomiast na spotkanie z Ziobrą i Kurskimi przyszło tylko kilkanaście osób - powiedział Ryszard Czarnecki w Radiu ZET. Dodał, że w dzisiejszym sondażu "Gazety Wyborczej" widać bardzo kiepski wynik "kolegów" z Solidarnej Polski.
- Ważne jest nie to, że nasi koledzy usiłują tworzyć partię, bo takich projektów było już sporo i wszystkie upadły z hukiem, z punktu widzenia polskiego obywatela i podatnika ważniejsze są sprawy gospodarcze - przekonywał Czarnecki.

Dodał, że rozłamy w PiS następowały po sobie w latach 2006, 2007, 2010, 2011, a to oznacza, że one są częścią historii Prawa i Sprawiedliwości. To może niepokoić, przyznaję, ale po każdym z takich rozłamów PiS się podnosił i osiągał wyniki w granicach 30%.

"Nigdy wcześniej nie było takich tłumów na spotkaniach PiS"

- Jarosław Kaczyński powiedział mi wczoraj, że był kilkadziesiąt razy w Nowym Sączu i nigdy nie miał tylu osób na spotkaniu. O spotkaniu w Tarnowie też mówił, że nigdy nie było takich tłumów. Natomiast na spotkanie ze Zbigniewem Ziobrą i Jackiem Kurskim przyszło osób kilkanaście. Po drugie, w dzisiejszym sondażu widać wzrost notowań Prawa i Sprawiedliwości i bardzo kiepski wynik naszych kolegów - powiedział eurodeputowany PiS.

Wczoraj niemal o tej samej godzinie, w Nowym Sączu, w podkarpackim mateczniku PiS, zjawili się Jarosław Kaczyński i Zbigniew Ziobro. Prezes PiS przyjechał, by mianować pełnomocnikiem PiS Stanisława Koguta na miejsce Arkadiusza Mularczyka, który przeszedł do Solidarnej Polski. Były wiceszef PiS spotkał się za to z mieszkańcami Nowego Sącza. Spotkanie przypominało wiec wyborczy.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (9)
Czarnecki: Na spotkanie z Kruskim i Ziobrą przyszło kilkanaście osób
Zaloguj się
 • rezun-one

  Oceniono 3 razy 3

  Tego powinniście się bać Czarnecki. Niewiele jest partii gdzie was przyjmą. Wszędzie odchodziliście z piętnem zdrajcy lub nieudacznika.

 • ahab_1

  Oceniono 3 razy 3

  Symptomatyczne, ale i zastanawiające jest to, że Kaczyńskiemu (wcześniej Kaczyńskim) od początku jego zaistnienia w polityce ciągle coś się rozsypywało.

 • j4s4

  Oceniono 3 razy 3

  ... to ocena sprawności "organizacyjnej" niejakiego Koguta, ... dzici nawet zdejmowały nakrycia z głów! Nie zdziwię się że spotkania były "organizowane" pod swoistym szantażem! Podczas "kampanii" widzieliśmy wyraźnie jak wiele osób mogło zbliżać się do prezesa!

 • atleista

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe kto przygarnie Rysia, jak go Jarek wywali z PiS? Bo ile można lizać jeden tyłek...

 • piotr_kolec

  Oceniono 1 raz 1

  Gwałtu, rety, co się dzieje
  Kacza kwacze, Kogut pieje
  Ksiądz, modlitwa – szopka cała
  Dzieci, czapki, na kolana

  A jak Ziobro się pojawił
  Nikt tak dobrze nie sprawił
  A więc klapa Ziobermani
  Kogut górą, z Kaczorami (szt. 1)

 • limanowa2009

  0

  Po prostu Kogut jest super skuteczny.
  Bardzo prosty chłop ale 100% skuteczności. Jego pomysł na ośrodek w Stróżach zasługuje na szacunek.
  To jeden z niewielu z czasów styropianu co nic się nie zmienił. Czarne jest czarne a białe jest białe a jak ktoś jest innego zdania to zdrajca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX