"Hofman wybuczany? To wyssane z palca" - Sasin w TOK FM

- Wyssane z palca - tak doniesienia o tym, że Adam Hofman, rzecznik PiS, został "wybuczany" podczas Rady Politycznej partii skomentował w Poranku TOK FM Jacek Sasin. Dodał, że naturalne jest, że Hofman poddawany jest różnym ocenom przez kolegów. - Przez to, że najczęściej występuje w mediach. A jak się występuje, to "czasem coś się powie" - mówił Sasin.
W sobotę Rada Polityczna PiS wybrała nowych członków Komitetu Politycznego. W skład kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości weszli: rzecznik PiS Adam Hofman, europoseł Tomasz Poręba, europoseł Marek Gróbarczyk oraz posłowie Elżebieta Witek oraz Wiesław Janczyk. Podczas prezentacji kandydatury Hofmana, działacze partii - według Nowego Ekranu - "wybuczeli" rzecznika.- To wyssane z palca - dementował w Radiu TOK FM Jacek Sasin, polityk PiS. Podkreślał, że przebieg takich zjazdów, jak tego weekendowego Prawa i Sprawiedliwości, bywa różny. - To, że po kimś klaskano, a po kimś nie, nie ma znaczenia - stwierdził Sasin. - Adam Hofman jest twarzą Prawa i Sprawiedliwości, najczęściej występuje w mediach. Przez to jest wystawiony na codzienną ocenę tego, co mówi. A jak się występuje w mediach, to "czasem coś się powie". Każdemu pewnie się zdarzyło, że w dyskusji powie się coś, czego potem się żałuje. Tego typu wpadki medialne są czymś naturalnym - bronił kolegi.

"Nie było zaskoczenia"

Obrady Rady Politycznej PiS trwały prawie siedem godzin. Jednak zdaniem Sasina to nie jest tak dużo, jakby mogło się wydawać. - To było pierwsze posiedzenie Rady Politycznej po wyborach parlamentarnych i po zawirowaniach, jakie spotkały PiS - przypomniał. - To naturalne, że dyskusja była ożywiona. Wiele osób zabierało głos, było wystąpienie prezesa, były wystąpienia innych polityków Prawa i Sprawiedliwości - relacjonował polityk.

Sasin streścił też wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego, szefa Prawa i Sprawiedliwości. Prezes miał się skupiać na przyszłości, ale nie stronić od rozliczeń. - Wszyscy oczekiwali przyjeżdżając na radę polityczną, że będzie również dyskusja o tym, co działo się przez ostatnich kilka tygodni - mówił gość Poranka TOK FM. I przyznał: - Nie było żadnego zaskoczenia w wystąpieniu prezesa.- Czytałem w gazetach relację z rady i miałem wrażenie, że gazety opisują inne posiedzenie, niż to, na którym byłem - podkreślił. Według Sasina na radzie np. kwestia "ziobrystów" nie była dominująca. - To nie był główny temat naszego spotkania. Prezes i politycy występujący mówili o przyszłości - powtarzał.

Jaką PiS ma być opozycją po Radzie? - Skuteczną przede wszystkim - twierdzi Sasin. - Ale mam pewne wątpliwości co do tego, czy można skutecznie w parlamencie przedstawiać propozycje opozycji. Doświadczenia pokazują, że propozycje opozycji nie były poddawane dyskusji w poprzednim parlamencie. Dzisiaj zastanawiamy się, czy jest sens wkładać pracę i wysiłek w rozwiązania, których nie można potem nawet przedyskutować. Jednak biorę za dobrą monetę to, co mówił premier - że chce współpracy z opozycją w kluczowych sprawach - zaznaczył polityk.

Przestrzegł jednak: - Obawiam się, że w tej kadencji będzie tak, że my będziemy mogli stwarzać swoje propozycje, ale to będzie para w gwizdek.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (45)
"Hofman wybuczany? To wyssane z palca" - Sasin w TOK FM
Zaloguj się
 • zapomorski

  Oceniono 8 razy 8

  wystarczy wpisać w google "żona Hoffmana kghm" i wszystko jasne. ten palant jest chciwy i to jedyna jego umiejętność

 • pan.szklanka

  Oceniono 7 razy 7

  I nie jest prawdą, że dach przeciekał. Szczególnie, że prawie nie padało.

 • adalbert.13

  Oceniono 6 razy 6

  "To wyssane z palca" - w tam w pisuarze chyba co innego ssiecie.
  A z tym Antkiem to paradne jest, chłop znowu fest odleciał :
  www.tvn24.pl/-1,1725712,0,1,macierewicz-tu_154m-nie-uderzyl-w-brzoze,wiadomosc.html

 • emerytgw

  Oceniono 8 razy 6

  Bełkot p. Sasina jest już przysłowiowy.Głupio broni nikczemnego Hofmana i pis-sekty na czele z "katem" Kaczyńskim. Rzeczywiście wybuczano Hofmana, słyszałem nagranie komórkowe, więc niech p. Sasin nie kłamie,chociaż u nich to normalne; patrz choćby rewelacje Macierewicza.

 • vxx_43

  Oceniono 5 razy 5

  myślę ze PiSowcy się pozagryzają bo w genach mają nienawiść a ziobrowcy niech nie udają że są inni.

 • kniazwitold

  Oceniono 7 razy 5

  Teraz jarek bedzie mial nowego wroga - Zero - i na nim skoncentruje swoja zyciowa jadowitosc.
  Co jest oczywiscie dobrym znakiem, bo da spokoj "reszcie swiata" :)

 • swawolny_dyzio

  Oceniono 5 razy 5

  "wybuczanie" to metoda krytyki na poziomie pisu i jego wyznawców. Akurat Hofmanowi "wybuczenie" jak najbardziej się należało!

 • honkers

  Oceniono 5 razy 5

  czy szanowna małżonka pana hoffmana zaczęła już pracować czy dalej robi w wała pracodawcę, prawo w polsce ?

 • czytelnik52

  Oceniono 4 razy 4

  Niedoszły wodociągowieć z pod w-wy już robi się kwadratowy od nic nierobienia.
  Sain, przyjdzie czas, że znajdzie się bat na twoja dupę!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX