"Trzeci bliźniak" na dobre opuszcza Kaczyńskiego. Ludwik Dorn ma dołączyć do ziobrystów

Poseł niezrzeszony Ludwik Dorn dołączy w przyszłym tygodniu do klubu parlamentarnego Solidarna Polska - podaje strona internetowa tygodnika "Wprost".
O tym, że Dorn na 90 proc. przejdzie do Solidarnej Polski pisał 29 listopada "Super Express", powołując się na słowa dwóch członków klubu. Według informacji, do których dotarł "Wprost",kwestia transferu Dorna jest już całkowicie przesądzona .

- Nie ma co ukrywać, to już nie jest żadna tajemnica. "Super Express" to podał, więc nie ma po co tego dementować - mówi "Wprost" jeden z ziobrystów, który dodaje, że to właśnie Dorn będzie zapowiadanym przez Beatę Kempę "dużym nazwiskiem" związanym z PiS, które zasili szeregi nowego sejmowego klubu. - Tak to prawda. O, widzi pan, właśnie dostałem sms-a, w którym kolega mnie pyta, czy to prawda. Nie ma wątpliwości w tej kwestii - przyznaje drugi z posłów Solidarnej Polski, z którym rozmawiał "Wprost".

W TVN24 Ludwik Dorn zapowiedział, że będzie z ziobrystami współpracował. - Dlatego, że oni chcą. PiS nie chce, ale jeśli zmieni zdanie, też będę współpracował - oświadczył poseł. W ostatnich wyborach Dorn wystartował z listy Prawa i Sprawiedliwości. Utrzymał mandat poselski, uzyskując 18 683 głosy. Jest posłem niezrzeszonym

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (11)
"Trzeci bliźniak" na dobre opuszcza Kaczyńskiego. Ludwik Dorn ma dołączyć do ziobrystów
Zaloguj się
 • arvelli_net

  Oceniono 9 razy 9

  ... może przylgnie do tej grupy : łżą jak bure suki!

 • adalbert.13

  Oceniono 9 razy 9

  no bo to zły człowiek jest, konfratra w chorobie zostawiać

 • kiki_pawelek

  Oceniono 9 razy 9

  Ha ha.. ;) no jak taaaaakie nazwiska pojawiaja sie w Solodarnej Polsce, to ja juz nie mam watpliwosci gdzie i jak skonczy ta grupa...

 • peter-123

  Oceniono 10 razy 8

  Ten tez juz od laty udaje ze cos robi i wozi sie na plecach innych dobrze zyjac z poselskiej pensji. Wstretny koniunkturalista, i dawno pominien byc za burta.

 • j4s4

  Oceniono 8 razy 8

  ... a mógł się dogadać wcześniej, byłby "bliźniakiem" założycielem! A tak będzie nosić dzidę za Zet Kwadrat!

 • atleista

  Oceniono 8 razy 8

  Nie ważne czy lub gdzie Dorn przejdzie. Ważne czy przejdzie trzeźwy.

 • stach-uuuu

  Oceniono 6 razy 6

  Miejmy nadzieję że Saba też się przyłoączy do Źobrystów. A swoją drogą to będzie weselej bo wszak Dorn za kołnież nie wylewa.

 • allemodel

  Oceniono 5 razy 5

  ludwis wedrowniczek , byle przy korycie byc , a falszywy jak malo kto ,
  kto na takie byle co glosuje

 • passtorian

  Oceniono 4 razy 4

  koniunkturalna swolocz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX