Palikot wynajmuje siedzibę SLD na Rozbrat

"Gazeta Wyborcza" dowiedziała się, że Ruch Palikota zamierza wynająć osiem pokoi na Rozbrat, gdzie przez lata znajdowała się główna siedziba SLD. W sobotę Sojusz wybierze swoje tymczasowe władze i wtedy będzie jasne, czy zacznie się dźwigać po historycznej wyborczej porażce, czy zacznie się przechodzenie do Ruchu Palikota - pisze "Gazeta".
Przed wyborami Sojusz sprzedał swój matecznik, ale nadal tam urzęduje. To właśnie SLD poinformował "Gazetę", że Palikot szuka pomieszczeń na Rozbrat.

Wiceszef Ruchu Palikota poseł Artur Dębski potwierdza, że jego partia zamierza zostać sąsiadem Sojuszu. Poseł Dębski umówił się na rozmowę w sprawie wynajmu z prywatnym właścicielem nieruchomości. - To symbol wart każdych pieniędzy - mówi Dębski.

Ruch Palikota chce zastąpić Sojusz na scenie politycznej. Dziś na 13.00 zapowiada konferencję. Temat: kolejne przejście z SLD.

A co w sobotę zrobi Sojusz? Według "Gazety" jeśli Leszek Miller zawalczy o przywództwo w SLD, wygra w cuglach. Bo w Sojuszu jest bezkonkurencyjny.

Sam Miller nie chciał dziś potwierdzić w TOK FM, czy będzie kandydował. Choć jeszcze niedawno wykluczał to.Więcej o przedwyborczej atmosferze w SLD pisze "Gazeta Wyborcza"

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (14)
Palikot wynajmuje siedzibę SLD na Rozbrat
Zaloguj się
 • anna12-3

  0

  Współczesny Doktor Jekyll i pan Hyde w życiu prywatnym i w polityce chce uzyskać zaufanie Polaków. Po przeczytaniu wywiadu z byłą żoną Palikota z którą przeżył 20 lat, link:homonto.wordpress.com/category/polityczne/ ,okazuje się,że jest to człowiek wyzbyty z jakichkolwiek skrupułów . Równie cyniczny i bezwzględny tak w stosunku do najbliższych jak i w polityce,byle zaspokoić własne ego.

 • robert9998

  Oceniono 2 razy 0

  SLD opuszcza swoje starą siedzibę, Palikot chce wmówić wszystkim wyborcom sojuszu ,ze on jest sojuszem , gdyż tam zasiada.
  Pan Palikot , chce działać jak zwierzęta dajmy na to psy, które obsikują teren.( sikam na nowy miejsce i udaje ze jestem tym ko to tu był) .
  Jestem przekonany,ze to wymyślił Piotr Tymochowicz, tylko zapominając o wietrze hulającym w kasie ruchu.

 • tak-jest

  Oceniono 3 razy -1

  Palikota nie stać, 400.000 zl miesięcznie tyle kosztuje wynajęcie biurowca na Rozbrat.

 • szalom-1

  Oceniono 5 razy -3

  Janusz Palikot pościł w eter informację o wynajęciu Rozbrat, byleby zaistnieć w mediach, gdyż już nikt go nie słucha.

 • anna12-3

  Oceniono 6 razy -4

  Chryste,ale to żałosne! Kompleks Palikota polega na tym,że on wie,że jest oszustem politycznym i za wszelką cenę chce się uprawdopodobnić do wzorca. A,to małpując ustawy,wcześniej już zgłoszone przez SLD,a to prześcigając w antyklerykaliżmie,a to zasiedlając byłą siedzibę. On myśli biedny,że jak będzie tak kopiował SLD-to stanie się lewicowcem. Biedak nie wie,że żeby być uznanym za lewicę to trzeba mieć ukształtowany światopogląd i latami pracować nad polityką społeczną,a jemu brakuje i jednego i drugiego. Z klerykalnego liberała w jeden sezon, stał się antyklerykalnym socjalistą. To na kilometr śmierdzi oszustwem. Palikot na razie się miota i ogłasza światu,że walczy z krzyżem w Sejmie,o aborcję na życzenie,o legalizację marihuany,bimbru i prostytucji. To na rzazie są jego sztandarowe,ogłoszone poczynania. Acha,dzisiaj ukazały się nowe życzenia chce aby w Polsce,bez względu na kryzys i możliwości,był raj. Czyli : Wśród projektów, które być może zostaną zaprezentowane jeszcze w grudniu, jest m.in. ustawa "ostatnia koszula", która zabroni licytacji za długi małego mieszkania, w którym na osobę przypada do 10 metrów kwadratowych. Inne pomysły Ruchu Palikota to m.in. zasiłek na wynajęcie lokalu, waloryzacja dochodu uprawniającego do uzyskania pomocy społecznej i budowanie mieszkań czynszowych. - To będzie naprawdę porządny pakiet ustaw, który ustawi rząd pod ścianą ". No,cóż krzyczeć,mówić,robić konferencje,można,tylko czy z tego ustaną licytacje dłużników,Rostowski sypnie kasą,a każdy kto zechce dostanie klucze do własnego "M"? Ciekawa jestem,czy jak Palikot wystąpi i powie ":My,Ruch Palikota złożymy ustawę,żeby w Polsce byli ludzie tylko piękni,bogaci i szczęśliwi." Prasa ,inne media i jego wyznawcy zachłysną się zachwytem,jaki on mądry,jaki inteligentny,jaki lewicowy,jaki dobry.....Tak bardzo nam trzeba było takiej ustawy,ale tylko Palikot mógł ją wymyślić. Tak bardzo kochamy Palikota!

 • tak-jest

  Oceniono 6 razy -4

  Jeśli ktoś uważa ,że u Palikota jest lewicowcem Ikonowicz,który chwali Białoruski system i Łukaszenkę , to gratuluje czarnego poczucia humoru.
  Pragnę przypomnieć , jak 3 miesiące temu Piotr Ikonowicz na antenie min tvn24, chwalił system Białoruski, oraz ich prawo pracy.

 • romp66

  Oceniono 8 razy -6

  Palikot już zbiera weksle od posłów i członków ruchu swego imienia, na przeżycie .Wiec skąd go stać na wynajęcie tak dużego gmachu, jak na Rozbrat !
  Palikot ta taki sam jak Lepper, udaje ,że ma a pusty jak bęben "rolikstons"!
  Palikot ta kłamca i oszust , nigdy nie miał też nic wspólnego z lewicą!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX