Złamano zasady - posłowie PO protestują w TVP ws. Pospieszalskiego

Telewizja publiczna znów stała się forum wojny propagandowej? - napisali posłowie PO, protestując przeciwko szkalowaniu w TVP Info prof. Bronisława Geremka. O liście pisze Wyborcza.pl.
Chodzi o oskarżenia wobec Geremka, któremu w programie Pospieszalskiego 13 grudnia zarzucono "zdradę Solidarności".

Politycy PO swój list w tej sprawie skierowali do zarządu TVP i Krajowej rady Radiofonii i Telewizji. "Posłużono się oszczerstwem i insynuacją. Telewizja Publiczna, nie po raz pierwszy zresztą, za sprawą tego autora i jego współpracowników, stała się forum wojny propagandowej, która nie ma nic wspólnego z wolnością słowa i pluralizmem poglądów" - napisali Rafał Grupiński, Iwona Śledzińska-Katarasińska, Grzegorz Schetyna, Sławomir Rybicki, Andrzej Halicki, Stefan Niesiołowskii Jerzy Borowczak.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (2)
Złamano zasady - posłowie PO protestują w TVP ws. Pospieszalskiego
Zaloguj się
 • adalbert.13

  0

  Nieszczęsny Braun ośmieszył się wywalając przynoszącego dochód p. Nergala, że to niby coś od sztana a zatrudnił prawdziwego Złego, przynoszącego kłopoty.

  .
  Nasi gospodarze w ramach wolności słowa wykazują się ponownie "zdrowym rozsądkiem" blokując artykuł
  o niepohamowanych żądzach finansowych kk i to w okresie kiedy jego funkcjonariusze nachodzi będą wiernych w corocznych odwiedzinach duszpasterskich wyłudzając kolejne pieniądze nie podlegające żadnej kontroli. Tak się bać Dziadka Mroza?

 • neumarkt

  0

  Czy Jasio jest na kacu czy jeszcze pod dobrą datą. Foto chyba nie kłamie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX