Środowiska prawicowe chcą zablokować pochód lewicy

Środowiska prawicowe chcą zatrzymać pierwszomajowy pochód lewicy - pisze "Rzeczpospolita".
Według gazety, chcą w ten sposób zrewanżować się lewicowcom, którzy 11 listopada próbowali zatrzymać Marsz Niepodległości.

Partia Janusza Palikota, który sam uczestniczył w blokującej Marsz Niepodległości Kolorowej Niepodległej, organizuje 1 maja własny pochód.

"Rzeczpospolita" pisze, że na prawicowych forach internetowych panuje pełna mobilizacja - zarezerwowano stronę internetową akcji "Komunizm nie przejdzie", która rozpocznie się w styczniu. Oficjalnie jej organizatorami są Akcja Alternatywna Naszość i ruch Nowi Republikanie.

Według ustaleń "Rzeczpospolitej", są dwie koncepcje blokady pochodu pierwszomajowego; jedna mówi o zablokowaniu trasy przemarszu lewicowców, inna zakłada, że w tłum zwolenników lewicy wmiesza się kilka tysięcy antykomunistów i gdy zacznie się wiec, wyciągną własne transparent i zaczną zagłuszać postulaty przeciwników.

Tak wyglądał 11.11 w Warszawie:

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (5)
Środowiska prawicowe chcą zablokować pochód lewicy
Zaloguj się
 • adalbert.13

  Oceniono 4 razy 4

  "Środowiska prawicowe chcą zatrzymać pierwszomajowy pochód lewicy" - no to najpierw zetrą się z siłami
  wiernych obchodzących jęki ku czci błogosławionego. Ta data przy zgodzie rządzących została ZAWŁASZCZONA przez kk.

 • duchkotaprezia

  Oceniono 3 razy 3

  Gdyby jeszcze w Polsce była prawica !....To że kibolstwo zjednoczone z kółkami różańcowymi będą wrzeszczały swoje rymowanki częstochowsko-naziolskie jeszcze nie czyni z nich "środowisk prawicowych".Amen.

 • arvelli_net

  Oceniono 2 razy 0

  ... Nowi Republikanie.... :) a co stało się ze starymi?... przeszli do komuchów:)i tak to się kręci, jeden człowiek staje na czele "zrywnej, alternatywnej NOWEJ grupy", w międzyczasie drukuje, wyszywa, produkuje emblematy, ulotki, gazetki, czapeczki, szaliki i grom wie co jeszcze, gromadzi to wszystko w czterech/sześciu sklepach internetowych mi sprzedaje swoim sympatykom:)... kto na tym jest do przodu?... myślicie że miller,kaczyński i cała ordynacka utrzymują się z powietrza? Nie!... sprzedają wam prawicowe hasła, czapeczki, koszulki a nawet kubeczki:)

 • xxx11_w

  Oceniono 3 razy -3

  z cała pewnoscia nie zaproszą niemieckich zadaymiarzy jak zrobiła to Krytyka Polityczna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX