Jest stanowisko dla Fedak - PO i PSL porozumiały się

PO i PSL porozumiały się w sprawie stanowiska dla Jolanty Fedak. Była minister pracy ma zostać Głównym Inspektorem Pracy - wynika z ustaleń ?Wprost?.
Tę informację potwierdzają zarówno politycy PO, jak i PSL. - Rzeczywiście, mówi się o tym od kilku tygodni. Kompetencje i doświadczenie minister Fedak byłyby wystarczające do objęcia tego stanowiska - przyznaje w rozmowie z "Wprost" poseł PSL Janusz Piechociński.

- Nie będziemy robić w tej sprawie przeszkód koalicjantowi. To dobra kandydatura - dodaje nasz rozmówca w Platformie. Zgoda PO w tej sprawie jest kluczowa, bo powołanie Głównego Inspektora Pracy leży w kompetencjach marszałek Sejmu Ewy Kopacz.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (11)
Jest stanowisko dla Fedak - PO i PSL porozumiały się
Zaloguj się
 • somekindofhope

  Oceniono 3 razy 1

  Brawo! Sukces! Udało się załatwić kolejny stołek dla kolejnego nieudacznika, którego wyborcy totalnie olali. Niech żyje budowa profesjonalnej, apolitycznej i fachowej administracji publicznej czyli przechowalni partyjnych odrzutków i innych niemot dobrze z nimi zaprzyjaźnionych. Tusk, niszczycielu służby cywilnej!

 • hanishl

  Oceniono 3 razy 1

  Premier jest wyjątkowo odporny na opinie wyborców. Jedna wataha dorznięta więc do przodu idą premiera watahy

 • adalbert.13

  Oceniono 5 razy 1

  być albo nie być polskiej polityki nizinnej - stanowisko dla członkini PSL, Y E S, yes, jest! Ta Qu.evska peselowska beznadzieja zaczyna być bardziej śmieszna niż tragiczna.

 • peter-123

  Oceniono 4 razy 0

  Skandal, zamknieta orbita wladzy nie daje sie skrzywdzic. PSL jest do rozpedzenia.

 • fudalejw.1

  Oceniono 4 razy 0

  Tak sobie radzą ci przy żłobie.

 • yeti362

  Oceniono 3 razy -1

  Ale krowa...

 • sferk9

  Oceniono 5 razy -1

  Jestem pełen uznania dla p. Fedak i bardzo żałuję, że premier nie chce ministrów mających własne zdanie. Minister Fedak była jedyna osobą w poprzednim rządzie, która zwracała uwagę, że dzisiejszy system emerytalny - oparty na założeniach włąściwych dla PRL: że każdy pracuje na etacie i opłaca składki emerytalne, - padnie jak kawka w zderzeniu z rzeczywistością za kilkanaście lat i wtedy będzie dramat. Skąd wezmą emerytury ci wszyscy na umowach cywilnoprawnych?

 • franke1_fer

  Oceniono 5 razy -1

  Pani minister J.Fedak była najgorszym ministrem w poprzedniej kadencji tej koalicji. Jako minister w tym
  rządzie w swoich wypowiedziach, wypowiadała się lekceważąco na temat rencistów,emerytów oraz pracownika. Szydzeniem należy nazwać wypowiedź p.minister cyt. " Najlepsze zabezpieczenie emerytów
  na starość jest posiadanie dużej ilości dzieci". Ja się pytam p.minister,kto i kiedy ma mieć dzieci?
  Czy ten co pracuje za granicą?nie bo musiałby mieć dobrego sąsiada. Czy ten co zabezpieczyła mu pani
  minimalną płacę za niewolniczą pracę. Przecież ten człowiek nie ma za co założyć rodzinę a co dopiero
  wychować dzieci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX