Tusk odgryzł sobie rękę i nogę. Poza tym prezes dłużej siedział w pracy - Hofman o urlopach

- Pójście w tę urlopową wojnę oznacza, że jeśli Jarosław Kaczyński strzelił sobie w kolano, to Donald Tusk odgryzł sobie rękę i nogę - Adam Hofman w Radiu Zet powrócił do sprawy urlopów premiera.
W środę Donald Tusk odpowiedział na krytykę PiS-u ws. tego, że premier wziął urlop i poleciał w Dolomity, podczas gdy jest potrzebny w kraju. - Nie chcę być złośliwy, chcę tylko państwu uświadomić, że premier Jarosław Kaczyński w roku 2007, a więc to był ten rok, kiedy był przez prawie cały rok premierem, wykorzystał 17 dni urlopu, a za 18 dni niewykorzystanych wypłacono mu ekwiwalent - mówi premier.

Kancelaria Premiera opublikowała dane dotyczące urlopów Kaczyńskiego i Tuska, a obecny premier dodał, że "nie jest stachanowcem": - Kiedy potrzebuję wypoczynku żeby później lepiej pracować.

Dziś rzecznik PiS bronił w Radiu Zet swojego szefa. - Pewnie oficjalne dane takie są, ale trzeba pamiętać, że Donald Tusk zaczyna weekend w czwartek w Sopocie, więc jakby mu doliczyć weekendowe urlopy, które ma co tydzień, to lepiej, żeby tego nie zaczynał. Niech nie zaczyna, żeby mu nie policzono tych wszystkich meczy, które premier zagrał w czasie godzin pracy.

- Ja pamiętam jak pracował Jarosław Kaczyński. To było od rana do 22.00-23.00. A Donald Tusk gra zwykle koło 18.00-20.00. Za Jarosława Kaczyńskiego państwo było dobrze rządzone. Donald Tusk zajmuje się wyborami, a Jarosław Kaczyński zajmował się państwem - dodał Hofman.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (27)
Tusk odgryzł sobie rękę i nogę. Poza tym prezes dłużej siedział w pracy - Hofman o urlopach
Zaloguj się
 • allemodell

  Oceniono 7 razy 5

  siedziec w pracy to nie znaczy pracowac ,
  a panstwo bylo zle rzadzone , skoro kaczka dostal czerwona kartka na wiecznosc
  i przegrywa wszystko co mozliwe.
  hofman , przyjmij do wiadomosci , ze to wiekszosc ma racje ,
  a nie takie cos jak ty ,
  kaczka byl premierem tylko kilka miesiecy , a Tusk jest kilka lat ,
  zauwazasz roznice

 • boleknoket

  Oceniono 7 razy 5

  Hofman (jak całe PiS, zresztą) cięgle zaskakuje..... głupotą. Ale głupocie J.K. i tak nie dorówna - chociaż tak się stara.

 • kurcze_pieczone01

  Oceniono 7 razy 5

  "Poza tym prezes dłużej siedział w pracy... " bo walił Niemca po hełmie.

 • stefaniszyn

  Oceniono 9 razy 5

  "Ja pamiętam jak pracował Jarosław Kaczyński. To było od rana do 22.00-23.00".

  Dobrze, że Hofman nie podał dokładnie, od której rano. "Rano" to dla JK pojęcie chyba bardzo rozciągliwe, skoro K. Skowroński jeździł do niego nagrywać wywiady radiowe poprzedniego dnia, aby premier JK nie musiał się rano zrywać do Trójki.

 • kuchel

  Oceniono 7 razy 5

  to tym gorzej o nim swiadczy, jesli Kaczynski tak dlugo siedzial w pracy, a takie g...osiagnal.

 • rbik53

  Oceniono 4 razy 4

  ..... no dobra... remis: Tusk miał krótszy urlop, za to Kaczyński ma krótszego śmigusa....

 • demolka666

  Oceniono 8 razy 4

  cokolwiek powie ten polityczny psychopata, któremu najbardziej pasowałby mundur esesmana, to niczego już nie zmieni, pisobolszewia odchodzi w niebyt, znajdą ich ścierwa w rynsztoku historii... jakoś poetycko mi wyszło :) hehehe

 • dota111

  Oceniono 2 razy 2

  No i tak się dobrze K państwem zajmował, ze już mu Państwo 6 razy dziękowało za to ,,dobre" rządzenie. Zresztą jak by się ten pasztet na kaczych nogach miał za piłką ganiać??? tylko siedzieć może;P

 • arvelli_net

  Oceniono 2 razy 2

  ... ZdziczałyChłop donosi: PREZESIK DŁUŻEJ SIEDZIAŁ W PRACY... ALE W SAMYCH RAJSTOPACH CZY MOŻE MIAŁ TEŻ GETRY?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX