Lis: Nie ma alternatywy dla PO. Palikot nie z tej epoki. Kaczyński odpłynął [KOMENTATORZY]

Mimo kłopotów ws. ACTA Platforma może spać spokojnie, bo nie ma dla tej partii alternatywy - mówi w TOK FM Tomasz Lis. - Kaczyński dla młodych ludzi jest anegdotą z telewizji, a Palikot wciąż nie złapał wiatru w żagle - wyliczał.
Dla rządu rok 2011 zaczął się bardzo źle, od protestu lekarzy i aptekarzy. Potem przyszła wpadka z ACTA i wielotysięczne manifestacje w wielu miastach Polski.

Dlatego Tomasz Lis zastanawiał się, czy zobaczy "człowieka pobitego, może zmęczonego". - Czy generalnie będę miał poczucie, że leci z nami pilot. Byłem zaskoczony, bo pilot sprawiał bardzo dobre wrażenie i zdawał sobie sprawę z turbulencji - powiedział publicysta.Zdaniem Lisa ''premiera rejestruje, to co się wydarzyło w styczniu, ale rejestruje też to, że nie widać alternatywy dla PO. Gdzie ona jest, kochanie? - pytał Jacka Żakowskiego.

"Jarosław Kaczyński odpłynął jak bitwa pod Grunwaldem"

Redaktor naczelny tygodnika "Wprost" po raz kolejny skrytykował Janusza Palikota. - Jeszcze kilka miesięcy mieliśmy poczucie, że on łapie wiatr w żagle i wyczuwa nastroje. A w ostatnich dniach też sprawiał wrażenie kolesia nie z tej epoki. ACTA już wcześniej było w tle. A jego polityczny nos tym razem zawiódł - oceniał Tomasz Lis.

Według komentatorów Poranka Radia TOK FM tak samo zachowali się inni politycy. A dodatkowo nikt nie zauważył, że najbardziej interesujące dla ludzi stały się zupełnie inne tematy.Zdaniem prof. Wiesława Władyki, protestujący przeciwko umowie ACTA nie oczekują kolejnego starcia III RP z IV RP. Jacek Żakowski uważa, że znakomicie o tym świadczy "słynne pytanie jednej z protestujących przeciwko ACTA: kto to jest Jarosław Kaczyński". - Kto to jest Jarosław Kaczyński dla dziewczyny, która ma 22 lata? On trochę odpłynął, jak bitwa po Grunwaldem - dodał gospodarz Poranka Radia TOK FM.

Jak stwierdził Tomasz Lis, dla młodych prezes PiS, to "anegdota z telewizji". - On jest dla młodych nie do przyjęcia nie dlatego, że robił to co robił w latach 2005-2007. Bo oni albo nie pamiętają, albo niespecjalnie się tym interesują. Jest nie do przyjęcia, bo to ewidentnie klient nie z ich planety.

Koniec stycznie zły dla PO i PiS Obie partie tracą poparcie. SONDAŻ>>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (211)
Lis: Nie ma alternatywy dla PO. Palikot nie z tej epoki. Kaczyński odpłynął [KOMENTATORZY]
Zaloguj się
 • asteroida2

  Oceniono 34 razy 20

  A czy naprawdę potrzebujemy LIDERA, bo bez lidera nie będziemy wiedzieli w jakim kierunku iść?

  Demokracja bezpośrednia świetnie sprawdza się w Szwajcarii, a ostatnie protesty w sprawie ACTA pokazują że ludzie w Polsce też chcieliby mieć wpływ na rządzenie krajem. Przedstawiciele byli potrzebni wtedy, kiedy nie było technologii umożliwiającej bezpośrednie głosowanie przez wszystkich obywateli. Dzisiaj już ta technologia jest, tylko że politycy blokują jej zastosowanie, żeby nie stracić swojej władzy.

 • ilpadrino666

  Oceniono 31 razy 1

  Palikot nie złapał wiatru w żagle ponieważ źle zdefiniował grupę wyborców tzw. target który na niego głosował. Pomylił się bardzo sądząc, że na te jego wynik wyborczy złożyli się sami bezmyślni ateiści, wielbiciele trawy i mniejszości seksualne. Niestety Panie Januszu - zagłosowali na Pana bardziej zwyczajni wyborcy którzy mieli dość oszołomów z PIS i dość złodzeji i oszustów z PO.

 • staalkeer

  Oceniono 22 razy 14

  ja liczę że wkońcu ktoś się pojawi z charyzmą i zmiecie te wszystkie pisy, po i sld za jednym zamachem

 • rezun-one

  Oceniono 21 razy 11

  Kaczyński nawet dla mnie sprawia wrażenie gościa z epoki mojego dziadka a mam 70 lat.
  Jedno jest pewne, gdyby nie internet już dawno straciłbym kontakt z rzeczywistością, przeżuwał bym telewizyjna papkę i zachwycał się Rydzykiem. Tak to ściągnę sobie jakąś MP3, lub interesujący mnie film i jestem na bieżąco. Żal mi płaczących nad stratą twórców ale niech się pocieszą na nich też mogą zwalić się choroby starość i życie z emerytury. Skończą się salony, bibki, przyjaciele, zacznie życie Violetty Villas. Dajcie innym dziś wykorzystywać się w internecie, jutro sami będziecie z niego korzystać. Tantiemy mogą się gwałtownie urwać, zostanie nędza emeryta. Nie przyzwyczaicie dziś młodych do odbioru swojej twórczości, kto będzie was chciał oglądać za kilkanaście lat? Kto zapamięta wasze nazwisko?

 • puszka-3

  Oceniono 29 razy 11

  Jeżeli Kaczyński jest anegdotą dla młodych ludzi , to jest to bardzo droga anegdota.
  Ta anegdotyczna partia ( PiS ) kosztuje podatników ileś dziesiątków milionów złotycz ( jeżeli nie setek ),a sama anegdota Kaczyński bierze co miesiąc odpowiednią kasę.
  Z tego wynika że Kaczyński jest najbardziej opłacanym KLAUNEM ŚWIATA.

 • stach.pl

  Oceniono 43 razy 11

  To, że nie ma dzisiaj alternatywy dla Tuska, to jwst również wina takich podżegaczy jak LIS.
  Lis z obiektywnym spojrzeniem i dziennikarstwem ma tyle wspólnego co krowa z komputerem.

 • sztucznamgla

  Oceniono 11 razy 9

  no niestety ale Lis powinien zajac sie raczej jakoscia swojej pracy, swoich wypowiedzi i swojego tygodnika, a nie bezsensownie przyklejac sie do Palikota

  można lubiecz albo i nie Palikota, ale warto jasno to powiedzieć, a nie stroic sie w piórka bezstronnego dziennikarzyny

 • josef.papug

  Oceniono 17 razy 9

  Podobno Jarosławowi Kaczyńskiemu ostatnio założyli bieżącą wodę w domu...

  Więc nie jest taki z innej planety. U mnie też jest woda.

 • waszprezydent

  Oceniono 23 razy 9

  Jak nie ma alternatywy, to trzeba ją stworzyć.

  A takiemu upośledzonemu myśleniu , to my podziękujęmy. Niestety panie Lis, pan też nie jest z tej epoki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX