Waszym zdaniem: "To najgorszy rząd od lat" [SONDAŻ]

Ponad 50 proc. czytelników portalu Gazeta.pl, którzy zagłosowali w naszym sondażu, negatywnie ocenia nowy rząd Donalda Tuska po 100 dniach pracy. Według 43 proc. najbardziej niezadowolonych rząd spisał się po prostu "fatalnie". 25 proc. stwierdziło, że spisał się "źle". Ocenę "przeciętnie" wystawiło Tuskowi i jego ministrom 8 proc. uczestników sondażu. "Dobrze" i "bardzo dobrze" oceniło rząd odpowiednio 16 i 8 proc. głosujących.
"To najgorszy rząd od lat" - stwierdziło 43 proc. uczestników naszego sondażu. 25 proc. głosujących uważa, że "popełniono wiele podstawowych błędów, źle obsadzono część ministerstw". Dla 9 proc. naszych czytelników, którzy wzięli udział w sondażu, rząd działa "anemicznie, mało skutecznie. Mogłoby być dużo lepiej".

Pozytywnie rząd oceniła mniej niż jedna czwarta uczestników sondażu. 16 proc. głosujących oceniło rząd po 100 dniach pracy "dobrze". To opinia osób, które uważają, że gabinet Tuska zaliczył wpadki, ale zdarzają się one każdemu. Zaledwie 8 proc. czytelników, którzy wzięli udział w sondażu, uważa, że rząd działał "bardzo dobrze", bo premier Tusk "ma trudną sytuację, a mimo to skutecznie dąży do przeprowadzenia reform".

W sondażu portalu Gazeta.pl zagłosowały 5752 osoby. Wyniki pochodzą z godziny 13.00.

A gdyby Tusk miał prywatny profil na FB... To by się dopiero działo! [ZOBACZ GRAFIKĘ]

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (5)
Waszym zdaniem: "To najgorszy rząd od lat" [SONDAŻ]
Zaloguj się
 • wikonwi

  Oceniono 1 raz 1

  Radosnym krytykom gratuluję i przypominam.
  Nie narzekaj na szefa swego bo zawsze możesz mieć gorszego i tego życzę radosnym.

 • tak-jest

  Oceniono 3 razy 1

  Niedostateczną oceną rządowi Tuska PO PSL wystawia około 70% obywateli!
  Niedostateczną oceną premierowi Tuskowi wystawia około 65% obywateli!
  Tak wynika z badań trzech firm badawczych!
  Agora robi co może by pomóc Tusko-rządowi. Układy są takie, w teranie upadają stacje radiowe należące do polskiego radia, które nie maja prawa się już podnieść . 24 października 2011 został dyrektorem Programu I Polskiego Radia został Kamil Dąbrowa,który przeszedł z radia TOK FM!
  Dąbrowa w Polskim Radio jest Koniem Trojańskim, działającym na rzecz Agory.
  Pasma po rozgłośniach Polskiego Radia, przejmie AGORA!

 • sop3

  Oceniono 2 razy 0

  Jak juz GW,TOKFW,TVN24,POLSAT otwarcie krytykują Tuska i PO tzn że tzw.osłona medialna się skończyła.Przyjdzie Tuskowi liczyć na Rydzyka!

 • ciuciumorales

  Oceniono 2 razy 0

  Ponad 50%? Ciekawie manipulujecie dziennikarzyny. Prawie 70% to brzmi blizej prawdy, ale prawda w mediach Michnika to taka prawda jak ta w sowieckiej gazecie o tym samym tytule.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX