Komentarze (99)
Milion premii dla szefa PL2012. "Umów trzeba dotrzymywać" vs. "Arogancja władzy"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jumiza

  Oceniono 11 razy 9

  Dnia 29.XII.1989 roku Sejm dokonał zmian w konstytucji i formalnie zakończył istnienie PRL. Powstała Rzeczpospolita Polska którą określono jako demokratyczną i praworządną.W nowej Polsce zwierzchnictwo nad władzą powierzono narodowi (państwo obywatelskie).Jak długo wytrzyma Naród i pracował będzie tylko na spłatę zaciągniętych kredytów?PRAWO-RZĄDną-oto jest pytanie.

 • popierwsze

  Oceniono 9 razy 9

  Kryteria muszą być niejasne, bo chodzi o to, by swojaki ukradli następne miliony. "Bo umów (złodziejskich) należy dotrzymywać". Innych już nie !

 • i33il33

  Oceniono 11 razy 9

  Ty Biernat jesteś manipulantem i tanim żołnierzykiem mafii PałOwskiej bo skoro twierdzisz,że umów trzeba dotrzymywać to dlaczego twój rudy boss ich nie dotrzymuje?
  Dlaczego razem z księgowym mafii mnie okradają a przecież nie było mowy w kampanii o tym,że będą to robić.

 • 43md

  Oceniono 11 razy 9

  Firmy budowlane budowały stadion a ci panowie stanowili tylko nadzór w imieniu ministerstwa sportu.

 • gordon26

  Oceniono 9 razy 9

  skąd to zdziwienie?
  władza to pieniądze a nie działalność charytatywna
  tu samarytanie nie przychodzą. Płacą idioci co nie potrafią ich kontrolować bo sami są kontrolowani po rzez marketing media socjotechnikę. bez względu na to co myślicie zastanówcie się jak glosują Polacy na program? czy na bełkot specjalnie dla pod nich spreparowany:)

  końcowy sukces - no cóż igrzyska sie obyły wiec sukces otrąbią i miliony wjadą na konta
  tak się zarabia pieniądze:)

 • woda_krolewska

  Oceniono 9 razy 9

  POLSKO DOKĄD SIĘ STACZASZ?
  .
  .
  .
  .
  .
  Dno już minęliśmy dawno temu

 • fred_die

  Oceniono 8 razy 8

  "Umów należy dotrzymywać"

  A stadiony zbudowano zgodnie z terminem? Drogi i autostrady jak rozumiem wszystkie będą dokończone przed Euro? Jeśli nie to robota nie wykonana, sukcesu nie ma.

 • adamowski1

  Oceniono 10 razy 8

  Myślę że przy okazji następnych wyborów zapamiętamy jak PO dba o interesy "kolesiów",bo o społeczeństwie to raczej nie myślą.
  Zafundowali nam niezłą podwyżkę cen leków,oddali naszych internautów pod "opiekę" wujka sama,wydłużyli nam czas pracy "prawie do śmierci".
  Drogi Donaldzie ja przy urnie będę o tym pamiętał.

 • hektor51

  Oceniono 10 razy 8

  Kto to jest ten Herra, czym w ogóle zajmuje się tajemnicza spółka PL2012? Czy chodziło tylko o wyprowadzenie gigantycznej kasy, czy oni coś naprawdę zrobili i konkretnie co? Może ktoś wie? A swoją drogą, jak tak dalej będzie rządzone nasze państwo, to nawet wydłużenie czasu pracy do 100 lat nic nie da.

 • marek277

  Oceniono 10 razy 8

  No i qrwa co Wy na to? Teraz juz wiemy po co podwyższenie wieku emerytalnego,likwidacja ulg, podwyżki podatkow etc.są potrzebne. Rozpasiona armia jeb..nych urzędasów rujnuje ten kraj i okrada ludzi. Nie wiem jak dlugo jeszcze ludzie tą grabież, ktorej dopuszcza sie wladza na wlasnym Narodzie wytrzymają, ale mam przeczucie, ze juz niedlugo.
  Czuję, że, ze poleje sie krew...krew kłamców i zlodzieii.Czas bezkrwawych rewolucji minął.

 • mimikwielki

  Oceniono 12 razy 8

  Nic się w Polsce nie zmienia i nie zmieni. Nieważne jaka ekipa, ważne że jak najwięcej nakraść.

  krajw15minut.blox.pl/2012/03/Auschwitz-SPA-Reklama-ma-jakies-granice.html

 • tr1955

  Oceniono 10 razy 8

  pytanie kto zapłaci za utrzymanie obiektów igrzysk po euro,kto pokryje straty czy nagrodzeni za sukces koncowy, Po euro w Portugali zlikwidowano dwa stadiony - kto zapłaci ...

 • seznam

  Oceniono 8 razy 8

  Herra to młody chłopak, niech ma. Będzie trzeba to się odwdzięczy komu trzeba.

 • deflery

  Oceniono 7 razy 7

  To skandal, jak tak mozna, mowic, pisac , ze temu panu nalezy sie milion zl. premii, w czasie kiedy mowimy o oszczednosciach. To , ze sie wyrobil w czasie, to chyba normalne, jak moglo byc inaczej. Przeciez za swoja prace , otrzymywal krocie pieniadze, to chyba wystarcz NIE! Co to za popieprzony kraj.
  Ja rozumie, ze mozna dac nagrode, ale nie w takiej kwocie.

 • janinaelz

  Oceniono 7 razy 7

  "- Realizować te umowy trzeba. Nie będę wnikał w kwestie, czy należą się, czy nie. Jest podpisana umowa. Jeśli zostały wykonane zawarte w kontrakcie punkty, to pieniądze należą się jak każdemu kontrahentowi - mówi Biernat."
  Ja tez zawarlam umowe podejmujac prace zawodowa w 1976 roku - gdzie podzialy sie moje prawa emerytalne ??? dlaczego pozbawiono mnie bez mojej zgody praw nabytych ??

 • mateusztt

  Oceniono 7 razy 7

  Tusek podniesie akcyzę, dowali kolejny % Vat i kasiorka się znajdzie

 • wudugurus

  Oceniono 7 razy 7

  Cóż polak zapiernicza całe życie żeby dorobić się kawalerki a tu premia :) To jest sprawiedliwość! Kiedy rewolucja?

 • eses2

  Oceniono 9 razy 7

  Biernat - Ćwoku złamany - umów trzeba dotrzymywać? Ja podpisałem z Państwem umowę gdy zaczynałem pracę , że przejdę na emeryturę po 67 roku życia? Tych umów złamasie jakoś nie chcecie dotrzymywać.

 • ed-59

  Oceniono 11 razy 7

  Ale platforma podekowała kolesi i znajomych króliczka to woła o pomstę do nieba i kwalfikuje się do Trybunału Stanu Czy naprawdę potrzeba drugiej Solidarności żeby zrobiła z tą pazerną hołotą

 • kokoszynel

  Oceniono 7 razy 7

  partyjniackie rozkradanie kasy podatników. nihil novi. ale konczy sie ten system powoli. i jeszcze wyjdzie wam bokiem, grubaski.

 • absurd

  Oceniono 6 razy 6

  Takiej arogancji władzy, takiego kolesiostwa jak za rządów PO, w Polsce jeszcze nigdy nie było. Ci ludzie od lat mają niebywały komfort sprawowania władzy i co z tym robią? Miałeś, chamie, złoty róg i co z nim zrobiłeś? Dla ludzi spoza układu jest praca do śmierci za głodowe pensje, pot i znój, a dla tych sku...synów milionowe premie, milionowe odprawy i bizantyjski przepych. A wszystko szyto-kryto, najlepiej gdzieś pod stołem, w zaciszu gabinetów. Dziś słyszałem, jak kobieta płakała w sklepie, że cena 10 jajek w wzrosła z dnia na dzień z 5 zł do 6,70 zł, że jej rodzina na tych jajach jedzie, bo najtaniej, a teraz to ona będzie musiała wydać na te jaja 50 zł miesięcznie więcej i z czego ona weźmie? Kompletne, ku..., oderwanie od rzeczywistości ludzi władzy. Bizancjum, ku..., i niewolnictwo. Ten naród jest zwyczajnie uciskany przez kastę cwaniaków stojących ponad wszelkim prawem. Tusk straszy, że nie będzie na emerytury. A dlaczego? Bo dzień po dniu wasze pieniądze, ludzie, są w majestacie prawa rozkradane przez bankierów, urzędasów i klechów. 70 procent polskiego społeczeństwa to niewolnicy. Zrobić się z tym nic nie da, bo tzw. opozycja to tacy sami smarkacze. W sumie ten kraj nadaje się tylko do zaorania, kto młody i ma siłę powinien pakować manatki i wypieprzać stąd dokądkolwiek, choćby do Gwatemali, bo wszędzie będzie mu lepiej niż w tym zasranym kraju.

 • ela-16

  Oceniono 6 razy 6

  najpierw podpisuje się kolesiowskie kontrakty a potem szuka się nie pieniędzy likwidując szkoły, sądy ,kliniki i szpitale,ograniczając ilość lekarzy i ceny leków refundowanych , przykłady moż na mnożć ,oto polityka okradania społeczeńtwa tego RZĄDU!!!

 • dziwny22

  Oceniono 8 razy 6

  Kasę trzeba wypłacić, podzielić i zapomnieć, a tych co to ujawnili przykladnie ukarać. A PSL jak zwykle, po cichu robi swoje, a potem mówi, to nie my.

 • ronin-teraz-zarejestrowany

  Oceniono 10 razy 6

  Ten typ z PO jest bezczelny do granic absurdu !

  Co to znaczy, że trzeba wypłacić premię nawet jesli się nie nalezy ?
  Może niedługo podpiszecie ukradniem umowę o zrzeczeniu się dostępu do morza i tez powiecie jak sprawa się wyda, że trudno ale umów trzeba dotrzymywać...

  P.S.
  A jaką ten kontrakt przewiduje karę jeśli nie będzie tego "sukcesu"? Bo przy takiej premi za sukces to kary za jego brak muszą byc chyba jakieś drakońskie ! Duża premia = duża odpowiedzialność ?

 • 2-julita

  Oceniono 8 razy 6

  draństwo

 • e-gazetka7

  Oceniono 6 razy 6

  Ludziska! Władzę bierze się po to, aby z niej korzystać! Opozycja zamiast jazgotać że nie mogą robić tego samego (bo ni czym się nie różnią w pazerności) powinna się zjednoczyć sektorowo i poprawić prawo! Ale co będzie, gdy dostaną się do żłoba).

 • stefann1234

  Oceniono 5 razy 5

  A czy warsazwski ratusz juz ujawnil kontrakty albo nadal utajnone ?

 • gwidosz

  Oceniono 6 razy 4

  "Umów trzeba dotrzymywać" - może i tak. Tyle że gdyby robotę spieprzono totalnie, stadionów nie wybudowano, a Euro przeniesiono do Niemiec, gadka skończyłaby się na "niestety, nie daliśmy rady". MY nie daliśmy rady - tak by było. OK, wtedy może jakimś cudem niektórym z kolesi Mira nie wypłaconoby milionowych premii, ale z pewnością nikt nie poniósłby za to odpowiedzialności. I na tym polega skandal.

 • nit21

  Oceniono 6 razy 4

  Stadion jest piękny, jak dziewczyna latem w kwiecistej sukience. gdy widać jej gołe ramiona i odsłonięte sukienką pączki piersi. A do tego inteligentna twarz i wilgotne usta.
  Stadion jest piękny?! To jakiś gniot.

 • szary212

  Oceniono 7 razy 3

  skur.w.ysyństwo !

 • szary212

  Oceniono 6 razy 2

  NIE IDŹMY NA WYBORY - WCALE

 • biheppy

  Oceniono 1 raz 1

  "Dziki kraj" - pan Drzewiecki słusznie ocenił to co widział i w czym brał udział. z pewnością jednak miał coś innego na myśli niż obecnie przecietny Kowalski. Nie sądził bowiem ze go wyautują z EURO 2012. A przecież miał to być chyba najlepszy interes życia wielu, wielu , bardzo wielu u żłoba!

 • pogromca_mrowek

  Oceniono 3 razy 1

  Milion w środę milion w sobotę, nie trzeba grać w Lotka, wystarczy mieć legitymację PO, znać Mira Zbycha Rycha i tyle. Wystarczy. Rządów PO
  (już) były wyborca PO

 • patriot.wr

  Oceniono 3 razy 1

  Przepraszam, że się wtrącam, ale ja ze swoim wykształceniem i doświadczeniem, zrobiłbym dla Polski taką samą pracę bez "pressingu" za 100 tys. zl!

 • kokoszynel

  Oceniono 3 razy 1

  "Umów trzeba dotrzymywać" - no tak, można się cieszyć, ze nie zawarli umowy na miliard, bo też musieliby jej dotrzymać (a my pokryć). Między dżentelmenami obowiązują twarde zasady i trzeba to szanować...

 • ale-only

  Oceniono 1 raz 1

  To samorząd powinien kontrolować spółkę a nie odwrotnie. Pan poseł Biernat nie wie o czym mówi.

 • susenka

  Oceniono 15 razy 1

  Te premie to mały pikuś. Nikt nie dorówna Piotrowi Kownackiemu, byłemu szefowi kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który po kilku tygodniach szefowania ORLENOWI dostał 2 miliony złotych odprawy.

 • alex240

  Oceniono 9 razy 1

  Ależ drodzy państwo, o co państwu biega Przecież wybierając mniejsze zło w ubiegłym roku przy urnach mieliśmy świadomość, że zło to zło. Mniejsze, większe, ale zawsze zło. Należało się liczyć, że będziemy mieli do czynienia w tym rządzie z durniami, złodziejami i leniami. Wybór mieliśmy taki -czym chcesz dostać pałką czy kijem.
  Uważam jednak, że zawsze to lepszy złodziej niż bandyta. Mogliśmy wybrać chorych fanatyków i bać się nie tylko biedy, ale i utraty wolności i życia.

 • passtorian

  Oceniono 2 razy 0

  Banda rzadzi.

 • maniakon

  Oceniono 2 razy 0

  Skoro szef jednego z najwiekszych bankow w UK nie dostal miliona bonusu bo bank nie funkcjonowal jak zalozono to dlaczego z narodowym ma byc inaszej, ten stadion architektonicznie jest koszmarna kupa nie wiem jak funkcjonalnie, chyba tylko nowy olimpijski w Londynie jest brzydsz

 • oko.demona

  Oceniono 6 razy 0

  Drzewiecki skorzystał z projektu obejścia kominówek przygotowanego przez Jakubiak.

 • artdom63

  Oceniono 5 razy -3

  Jak się podpisało to umarł w butach - zwłaszczaże jest za co

  www.tokfm.pl/blogi/artdom63/2012/03/szybkie_mysli__odczepcie_sie_od_pana_kaplera__odslona_druga

 • ko_menta_tors

  Oceniono 4 razy -4

  Ha, ha, ha!!!

  38167329 Tyle ludności (obojga płci) mieszkało w Polsce 31.12.2009 r. Spora częśćto niemowleta i dzieci w żłobkach tudzież ci, którzy nie majądostepu do internetu...Niech będzie, no, jakieś 10 mln. Zostaje 28 167 329 sztuk.
  Wątroba produkuje dziennie" 1-1,5 litra zółci, powiedzmy średnio 1, 28 litra ( bo u sporej części wątroba już nic nie produkuje, część "zeszła po przeczytaniu)..
  28167329*1,28= 36 054 181,12 litrów żółci wylało się z Kochanych Rodaków na wieść, że Ktoś zarobił takie pieniądze!!!
  I część tej żółci zaraz wyleje się na tym forum!!! jak... Oni... daczego nie na biednych?! skandal!!

  Ha, ha, ha!!! Poczytam z radością!!

  Kochani Rodacy!!! Część tej żółci Wam uratuję! (jakieś 10 mln litrów). Oni muszą od tego zapłacić podate!! Wprawdzie niestety, mniejszy od 110% (tylko 32) ale i to dobre!!!

 • pochodna.dx

  Oceniono 12 razy -8

  Umowy podpisano za czasów rządu PiS - więc skąd ten bulwers? Chcecie zarabiać po milion rocznie - głosujcie na PiS.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX