Palikot: Będziemy rozdawać prezerwatywy zamiast goździków!

- Będziemy dziś rozdawać prezerwatywy zamiast goździków. To współczesnej kobiecie jest bardziej potrzebne - zapowiada Janusz Palikot w Poranku TOK FM. - Odważny pomysł. Ale może rozdawać je panom? - pytała Janina Paradowska.
- Leszek Miller chce, by 8 marca był świętem państwowym. A panu nie wstyd? Ma pan tylko cztery kobiety w klubie (w rzeczywistości jest ich pięć) - zaczęła Janina Paradowska. - Chcielibyśmy, żeby było ich więcej. Ale zaproponowaliśmy jednej z nich - Wandzie Nowickiej - fotel wicemarszałkini Sejmu - powiedział Palikot.- Ale przebije pan Millera? - dopytywała Paradowska. - Będziemy dziś rozdawać prezerwatywy zamiast goździków. To współczesnej kobiecie jest bardziej potrzebne. Nie wiem, czy święto kobiet nie jest przypadkiem utrwalaniem ich gorszej pozycji w społeczeństwie. Ważniejsze, by zaproponować konkrety. Równe płace dla kobiet i mężczyzn na tych samych stanowiskach, prawdziwy suwak na listach wyborczych do wszystkich instytucji (raz mężczyzna, raz kobieta na listach)... i wreszcie większa liczba żłobków. Trzeba szybko dokonać przełomu, jeśli chodzi o miejsca w żłobkach, by kobiety mogły wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim - wyliczał Palikot.

Ale rozdawanie prezerwatyw zamiast goździków jest dość ryzykowne. Może rozdawać je panom? - To bardzo dobra sugestia. Chociaż do elementu bycia wyzwoloną kobietą powinno być to, że nie ma z "tym" żadnego problemu. Jest tabu wobec środków antykoncepcyjnych, bo Kościół narzuca, bo nie ma edukacji seksualnej w szkole. I wciąż jeszcze, jak obserwuję ludzi, którzy na stacji paliw kupują prezerwatywy, widzę, że robią to z pewnym zawstydzeniem - stwierdził Palikot.

''Prezerwatywy zamiast goździków!''. Co sądzisz o pomyśle Palikota?
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (118)
Palikot: Będziemy rozdawać prezerwatywy zamiast goździków!
Zaloguj się
 • bomam

  Oceniono 17 razy 9

  Jestem w stanie zrozumieć, że niektóre z pan palikota mają na co sobie wsadzić tą prezerwatywe, ja no cóż nie mam. Wole więc kwiatki, bardziej cieszą oko, a w gumki zaopatrzę się w aptece.

 • mirror_6

  Oceniono 7 razy 7

  W skali mikro (moja dziewczyna i ja), sądzę, że moja dziewczyna woli otrzymywać kwiaty niż prezerwatywy, także z okazji 8 marca.

 • erwinkokoszka001

  Oceniono 9 razy 7

  Wszystko pięknie, ładnie, ale z tym "suwakiem" to jest nieporozumienie. Dlaczego? Potem w sejmie są takie "posłanki" jak Sobecka, Kruk i wiele innych. Nie wystarczy tzw parcie nas szkło, żeby być politykiem (polityczką?). Mnóstwo kobiet nie interesuje się polityką i pchanie ich do tej polityki na siłę jest głupotą. Niech to będą osoby kompetentne, a nie tzw. paprotki, mające głosować tak jak klub i ozdabiać salę sejmową.

 • pavle

  Oceniono 8 razy 6

  O kurde! A ja myślałem że kto jak kto, ale Paradowska powinna być na tyle rozgarnięta żeby wiedzieć że istnieją również prezerwatywy DLA KOBIET - choć w Polsce praktycznie niedostępne...

  www.google.pl/search?ix=seb&ie=UTF-8&q=prezerwatywa+dla+kobiety

 • 36krzysiek

  Oceniono 14 razy 6

  W szkołach to szczególnie.

 • fudalejw.1

  Oceniono 9 razy 5

  Panie Palikot z okazji 8 marca powinien pan rozdawać
  kobietom gumowe penisy i wibratory o rozmiarze 24 cm. bo to współczesnej
  kobiecie jest teraz najbardziej potrzebne do samozadowolenia.

 • czarnousov1944

  Oceniono 11 razy 5

  Jako nieuświadomiony szowinista uważam, że współczesnej kobiecie w Polsce (tak jak i współczesnemu facetowi) bardziej potrzebny jest gaz za ceny takie jak w Niemczech, prąd za ceny takie jak we Francji i olej napędowy nie obciążony 80% podatków.
  Ale oczywiście, z zaoszczędzonych dzięki Wyspom Dziewiczym podatków, Ryjoczłonek z Biłgoraja może kupować i rozdawać różne dobra, prezerwatywy, rajstopy, draże kokosowe, kolorowe wiatraczki, zapachy do samochodu w swoim Ryjoczłonkowatym kształcie. Może też zaoszczędzone środki finansowe wpłacić do budżetu, gdzie Chyży Ruj na pewno spożytkuje je na dofinansowanie szpitala we Wrocławiu albo chociaż na wachę do Embraera, bo piątek się zbliża i do Gdańska dziś wieczorem na zasłużony odpoczynek trzeba się udać.

 • jerzykkur38

  Oceniono 12 razy 4

  Januszku,jesteś naprawdę wielki.Obok zdejmowania krzyża,palenia "marychy' i kadzidełka,podłączanie się pod protestujących w sprawie ACTA ,poprzez bieganie od rana do nocy po wszystkich możliwych stacjach telewizyjnych i rozgłośni radiowych,dołączyłeś jeszcze jeden wiekopomny pomysł - rozdawanie prezerwatyw.Żenująca groteska i kabaret.W taki sposób,genialny przyszły premier będzie rozwiązywał najżywotniejsze problemy Polski i Polaków.Brawo,"sztukmistrzu z Lublina"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX