Komentarze (118)
Palikot: Będziemy rozdawać prezerwatywy zamiast goździków!
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tomitoms

  Oceniono 9 razy 3

  Bardzo dobrze Palicośtam. Jakby miało powstać wiecej takich ludzi jak pan to lepiej dać prezerwatywy, zeby zapobiec głupocie

 • towarzysz.szachtar.machnik

  Oceniono 11 razy 3

  A to się kobiety w klubie Palikota ucieszą...

 • wloczykijas

  Oceniono 3 razy 3

  A nie wibratory? Środki antykoncepcyjne, w tym prezerwatywy, podobnie jak wiele innych podstawowych (przynajmniej dla części populacji) artykułów medycznych czy paramedycznych powinny być (przez cały rok) ZA DARMO.

 • abeerhaminus

  Oceniono 5 razy 3

  W szkołach też?

 • alien0

  Oceniono 10 razy 2

  Nadworny stańczyk znowu w akcji...

  Czy matce także da pan prezerwatywę ? Wątpię panie hipokryto...

 • towarzysz.szachtar.machnik

  Oceniono 10 razy 2

  Nic dziwnego, że go kobieta zostawiła. Skoro zadowalał ją wibratorem i prezentami typu prezerwatywy.

 • partia_niewidzialnych

  Oceniono 2 razy 2

  Szanowny Panie Pośle Palikot!
  Wzywam Pana do zajęcia się lobbingiem w sprawie projektów ustaw pańskiej speckomisji, które podobno czekają odłożone od czasu zeszłej kadencji. Obecnie może Pan liczyć na większe poparcie społeczne w tej sprawie. Proszę przestać zajmować się kabaretem, naprawdę.
  Z poważaniem. Na razie niegłębokim, ale zbiera się Panu.

 • losiu4

  Oceniono 6 razy 2

  nowoczesna kobieta=zabawka do stukania. Cóż, mozna i tak...

  Pozdrawiam

  Losiu

 • mercurossaurus

  Oceniono 6 razy 2

  Palikot pokazuje, gdzie jest miejsce kobiet w jego świecie.

 • galopujace_suchoty

  Oceniono 6 razy 2

  No pewnie przecież wręczanie kobietom kwiatów tak naprawde jest dla nich upokarzające. W ten sposób faceci pokazują, że traktują je czysto instrumentalnie - jak seksualne obiekty! Co innego jak się wręczy jakąś miłą, ładnie pachnącą prezerwatywkę...

 • sztucznamgla

  Oceniono 12 razy 2

  w tym zapyziałym prowincjonalnym kraju nawet z prezerwatywami maja problemy??? tak jak kazdy facet powinien mieć prezerwatywę przy sobie, tak kazda kobieta powinna ja nosic w torebce

  chyba ze jest zakonnica (do tego ryzykantką)

 • szmondak

  Oceniono 6 razy 2

  Pani Janina to wciąż atrakcyjna kobieta, poproszę dwie!

 • arvelli_net

  Oceniono 16 razy 2

  ... a januszek wie na co się zakłada "gumki"? ... może zacznij rozdawać swój wielomilionowy majątek, bo jak na razie to z kapitalisty farbujesz się na lewaka a "kapuchę" kisisz na Antylach:) i taki z ciebie czerwony baron jak z koziej doopy frenzel:)

 • sowula01

  Oceniono 3 razy 1

  Idiotyczny pomysł, kobieta znaczy wiele więcej niż obiekt seksualny, jest też świadoma więc na prawdę nie potrzebuje 8 marca prezerwatywy o której posiadaniu powinni zresztą myśleć mężczyźni... warto tę akcję przełożyć na 30 września by była na miejscu. Jeśli dostanę prezerwatywę to założę ją na ucho lub marchewkę i wcale się nie będę cieszyć bo chyba Pan Palikot nie docenia Pań.

 • rzekiprzeplynelem

  Oceniono 1 raz 1

  sam sie juz w tym wszystkim zaplatal groch z kapusta

 • artdom63

  Oceniono 1 raz 1

  ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH PAŃ OD RUCHU PALIKOTA
  www.tokfm.pl/blogi/artdom63/2012/03/zyczenia_dla_wszystkich_pan_od_ruchu_palikota__wesola_nowina__glos_w_debacie

 • forte2012

  Oceniono 11 razy 1

  prezerwatywa==środek zapobiegawczy przeciw ciemnocie, bigoterii, hipokryzji, itp....

  Brawo Panie Pośle Januszu Palikocie !
  pozdrawiam

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 5 razy 1

  Paradowskiej też wręczy prezerwatywę?

 • jameskajko

  Oceniono 3 razy 1

  A bo wy nie wiecie do czego mają być te gumki !. Wszyscy zaraz jakieś sprośne myśli mają , że to niby do kopulacji zaraz. Palikot myśli o gumce wielozadaniówce. Do skręta ( trzeba przebić z drugiej strony małą dziurkę na dymek i wypełnić marychą , to jest wtedy tzw, skręt klasowy , jeden pali , reszta wciąga dym ), na wodę, na przybory szkolne, na 100 000 złotych dla Weroniki Marczuk - Pazury, na kosmetyki, książki do szkoły ( tylko duże rozmiary ), na zbiórkę na WOŚP, na "kaku" w lesie podczas zbierania jagód i grzybów (też tylko duże rozmiary ), na przechowywanie mielonki w lodówce, na pestki słonecznika w kinie, a przed wszystkim do zmywania naczyń.

 • queserasera

  Oceniono 9 razy 1

  "A panu nie wstyd? Ma pan tylko cztery kobiety w klubie"

  Czy ta pani już sfiksowała ze szczętem. Ona chyba żąda, by RP wstydził się za to, iż wyborcy wybrali tych których wybrali - tu akurat mężczyzn. Lewicowa poprawność polityczna zeszła już do kanonu szaleństwa

 • ochujek

  Oceniono 7 razy 1

  Katolicy obudzili się i zioną miłością do bliźnich. Wstrzemięźliwość i kalendarzyki to ich dewiza. A świat biegnie do przodu. Starzy kawalerowie nie nadąrzają za nim bo sukienki im przeszkadzają.

 • zapora10

  Oceniono 11 razy 1

  Palikocie.. kończ waść wstydu oszczędż..

 • rita.1

  Oceniono 11 razy 1

  Pan Palikot też powinien dostać prezent. Gumowy młotek, żeby puknąć się w czerep.

 • adam_l27

  Oceniono 5 razy 1

  Gumowe "substytuty" rozdawaj.

 • maxnowak

  Oceniono 1 raz 1

  @ abeerhaminus

  Też.

 • m.binkowski

  0

  NA STAREJ DZ[P]ICZY MŁODZIEŻ SIĘ ĆWICZY
  PAN POSEŁ JANUSZ PALIKOT POWINIEN OD STOSOWNYCH WŁADZ OTRZYMAĆ MEDAL, NAJLEPIEJ ŻEBY TO BYŁ MEDAL TRZECI, ZA KURS J.....A DLA SZKOLNYCH DZIECI.

 • szeregowy_agent

  Oceniono 2 razy 0

  Palikot zawalił "Przyjazne Państwo" - nie zadbał nawet o urlopy wychowawcze kobiet prowadzących własną działalność gospodarczą. A teraz kolejny idiotyczny pomysł świadczący o jego niemocy intelektualnej i nie ukrywajmy - pospolitym chamstwie.
  Co do Dnia Kobiet to czy czasem nie powstał w komunistycznym państwie jako przykrywka do Światowego Dnia Modlitwy Kobiet, który obchodzony jest na całym świecie w ponad 170 krajach w pierwszy piątek marca?
  Więcej www.ekumenia.pl/index.php?D=95

 • rot.leszek

  0

  A co z uczolonymi na latex ? O tych juz pan niepomyslal..

 • angelika_kasia

  0

  Mam pytanie do zwolenników Palikota:
  LESBIJKA TO NIE KOBIETA zdaniem Palikota ?
  I jak do tego pomysłu odnoszą się feministki ?
  Ja feministką nie jestem, mimo to ten pomysł mnie obraża !

 • angelika_kasia

  0

  CO NA POMYSŁ PALIKOTA POWIEDZĄ LESBIJKI I FEMINISTKI ??

 • trymerek

  Oceniono 6 razy 0

  KRAJ UWIELBIENIA DLA DURNIÓW I OSZOŁOMÓW

 • dodleymoore

  Oceniono 4 razy 0

  odsyłam pana Palikota do artykułu o zwiększonej konsumpcji leków antydepresyjnych. zamiast tych prezerwatyw spokojnie mógłby rozdawać różne seroxaty bo sam stał się producentem zapotrzebowania na nie.

 • leon9910

  Oceniono 12 razy 0

  niezalezn.pl
  Cenzura internetu, aresztowany bloger, zakazana telewizja, skazany poeta, lider opozycji kierowany do
  psychiatryka, wydawani Rosji uchodźcy. Łukaszenka? Nie, Tusk.
  Nigdy po 1989 r. tak wielkie tłumy Polaków nie wychodziły na ulice z żądaniem wolności słowa. ACTA i cenzurowanie Telewizji Trwam przelały falę goryczy. Wcześniej były aresztowania i rewizje u blogerów, skazany poeta, podsłuchiwani, wyrzucani z pracy i rujnowani finansowo niepokorni dziennikarze. Lidera opozycji kierowano na badania psychiatryczne, a kibiców zamykano za antyrządowe hasła. Polska zakapowała białoruskiego opozycjonistę, a uchodźcy czeczeńscy zaczęli być odsyłani do Rosji. Tak wyglądają rządy partii Tuska, która doszła do władzy pod wolnościowymi hasłami.

 • ceoll

  Oceniono 4 razy 0

  no, proszę, jaki pomysł. trzeba p osłom tyle płacić z kieszeni podatników, żeby ogłaszać takie brednie!!!!!
  Fajnie jest w tej naszej pomrocznej. Paligłu na prezydenta - i to w przyśpieszonych wyborach!!!!!! Elyty bawią się na salonach.....

 • dd1987

  Oceniono 12 razy 0

  dla mnie to jest żenujące, nie na tym polega lewicowość aby rżnąć sie po kątach z kim popadnie ale na sprawiedliwości społecznej, krytyce wyzysku. Ja jeszcze ani razu nie słyszałem aby Palikot skrytykował złodziejską prywatyzacje a o sexie i jointach mówi non stop.

 • anulaczek

  Oceniono 10 razy 0

  Normalny kretyn. O środki antykoncepyjne i swoje życie intymne potrafie zadbac sama. To są moje sprawy. Natomiast kwiatki czy czekoladkę chętnie przyjmę, to zawsze miły gest ze strony facetów. Swoje prezerwatywy może sobie w tyłek wsadzić.

 • avoid.0

  Oceniono 1 raz -1

  Przede wszystkim w przekazach medialnych nie znajduje odpowiedzi na pytanie czy rozdawane były prezerwatywy męskie czy kobiece. Gdyby były rozdawane kobiece prezerwatywy to wszystkie wasze złośliwości nie znajdują uzasadnienia. Myślę, że korzystnie jest promować barierowe metody antykoncepcji dla kobiet, tak popularne w Europie Zachodniej a u nas wciąż trudno dostępne i drogie. Femidom, Diafragma, kapturek naszyjkowy - mówią wam coś te nazwy ? Ano właśnie, to tylko świadczy o potrzebie rzetelnej edukacji seksualnej w Polsce i promocji zdrowia reprodukcyjnego. Przeciętna kobieta nie ma pojęcia o tym, że poza hormonami współczesna medycyna oferuje jej szereg innych metod zapobiegania ciąży.
  Gdyby jednak okazała się, że działacze Ruchu Palikota rozdawali kobietom męskie prezerwatywy to też nie widzę w tym nic niezwykłego. Antykoncepcja nie jest nigdy sprawą tylko kobiety lub tylko mężczyzny jest sprawą danej pary osób która decyduje się na seks. O sposobach zapobiegania ciąży powinno się dyskutować a nie oczekiwać że jedna ze stron załatwi to w swoim zakresie ( zwykle tą stroną jest kobieta która obligatoryjnie powinna udać się do ginekologa po tabletki ). Rozdawane prezerwatyw przez polityków jest dobrym pretekstem dla takiej rozmowy. Tak więc nie rozumiem ogólnego rozbawienia czy oburzenia tą akcją. Sama jestem kobietą i przyjęłabym ten prezent bez większych emocji. Rozumiem, że takie samo oburzenie kobiet i mężczyzn wywołują podobne akcje organizowane na 1 grudnia ? Bo to oczywiście obraza majestatu że jakiś aktywista podszedł do was na ulicy zaliczając uprzednio do grup ryzyka.

 • talbor73

  Oceniono 11 razy -1

  Tak naprawdę facet myśląc o kobiecie ma jedno w głowie, ale żeby tak bezpośrednio, bez żadnych zalotów, flirtów, tylko od razu z grubej rury? Chyba żony Palikota to jakieś takie mało wymagające. Mam chociaż nadzieję, że te prezerwatywy rozdawane przez Palikota będą z górnej półki, nie jakaś taniocha za parę złoty.

 • prawdziwy-moher

  Oceniono 17 razy -1

  Czyli dla Palikota kobieta to prezerwatywa.Niezle
  Co sadza o tym kobiety?
  A moze maly kobiecy sondaz.
  Czy czujesz sie prezerwatywa?
  1.TAK
  2.NIE

 • mcguirre

  Oceniono 17 razy -1

  Pan Palikot i jego czereda dziwaków zaczynają być męczący i monotematyczni. Maryśka, wibratory i kondomy a gdzie sprawy gospodarki, finansów, ubezpieczeń społecznych, służby zdrowia i wiele innych poważnych tematów ? Najłatwiej krytykować i robić szopki ale jak dochodzi do konkretów to wtedy brak pomysłów. Palikot niczym nie różni się od Kaczyńskiego tylko uprawia inaczej populistyczne poletko. Nic więcej.

 • normalny10

  Oceniono 6 razy -2

  Żadnego dnia kobiet ! Żygać się chce ,jak te głównie starsze panie ,jak cokolwiek ,jakis mężczyzna o nich powie to od razu podciagaja to pod jakies nowo wymyślone pojecie maczyzmu ,a głównie seksizmu.To ostatnio już taka u tych pań moda urażania sie i podciagania pod okreslenie seksizm wiekszosci słów w ich temacie ze stony facetow.....Dla wiecznie urażonych na ekranach telewizorów tych dam gdzie praktycznie już każdą wypowiedz mężczyzn zaliczaja do seksizmu stworzyć paragraf gdzie za męskie wypowiedzi o kobietach bedzie sie karac . A co z czestymi pogardliwymi, obelżywymi wypowiedziami kobiet wobec mezczyzn ?? . "Biedne" telewizyjne " uciemiężone " seksizmem damy, a faktycznie zwyczajnie próżniacze podstarzałe pancie już po 40 -stce i znacznie wyzej sfrustrowane kiepskim już życiem intymnym,brakiem romansu i zwiazanego z nim dreszczyka seksualnej emocji i marnymi już na to perspektywami .Dlatego podświadomie określają większośc męskich wypowiedzi z oskarzeniem o próby jakis seksualnych podbojów wspomagajac sie słowem seksizm ,który wywoływany jest bo im seksu namacalnie brakuje o czym udają ,że nie wiedzą !!!.A faktycznie ,jakie te panie sa mam okazje widywac na codzien ponieważ mieszkam w miejscowosci uzdrowiskowo -sanatoryjnej Widze te " schorowane " kuracjuszki ,ktore wyrwawszy sie na te 3 tygodnie spod kurateli męza zachowuja sie w większości wypadkow ,jak wiejskie suki ,które zerwaly sie z łańcucha w okresie cieczki. Te dobrze już starsze pancie zachowują sie zdecydowanie gorzej od mężczyzn gdzie wdowy , rozwódki i damy z nieudanych małżeństw kupczac dupami szukają romansu ,a inne tym samym mają nadzieję skorzystac na stale z dobrych dochodów jakiegoś faceta lub jego wysokiej emerytury nie zważając ,że taki ma rodzinę ,która jest rozbijana przez taką co wlasnie wczesniej coś pieprzyła o jakimś seksizmie .To jest zwykly pizdzizm więc żadnego dnia kobiet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • vapor1

  Oceniono 2 razy -2

  @dd1987
  Czy ty piszesz o sobie, rżniesz sie po kątach? Bo kompletnie nie rozumiem twojego wpisu?

 • kuja1933

  Oceniono 6 razy -2

  Ma pan tylko cztery kobiety w klubie (w rzeczywistości jest ich pięć) - nie pięć tylko cztery, chyba, ze to coś Grodzki/a liczycie jako kobietę ??? Ale to już zboczenie

 • prochdast

  Oceniono 4 razy -2

  Dlaczego tak wielu polaków nie przestrzega dekalogu ? bo życie jest łatwiejsze ?nie musisz zważać na to czy kradniesz ,zdradzasz żonę gdy niszczysz ludzi wokół siebie dla egoizmu ,to jest NĘDZA DUCHOWA na nic dyplomy i pieniądze ,stanowiska z czym staniecie przed Bogiem ? www.youtube.com/watch?v=qT3J-WkwX3c&feature=related

 • a.k.traper

  Oceniono 10 razy -2

  A ja ten dzień traktuję jak każdy bo dla mnie kobieta jest codziennie godna szacunku a nie sztucznych układów.
  Wyborcom RPP gratuluje wyboru i azdroszczę dobrego samopoczucia:))) Tak na marginesie coraz więcej młodych ludzi uwaza, że popełniło błąd w swoich pierwszych wyborach.
  Po zastosowaniu suwaka będzie w Sejmie prawdziwy festiwal folkloru:)))

 • pikkollo

  Oceniono 13 razy -3

  Niech zacznie od rozdawania tych prezerwatyw posłom ... ops posłankom swojej partii

 • cucurucu

  Oceniono 11 razy -3

  Pani Paradowskiej to ani gozdzik ani prezerwatywa. Doniczka, o tak, doniczka ja!

 • mercurossaurus

  Oceniono 29 razy -3

  Wręczając prezerwatywy paniom jednoznacznie pokazuje im jaka jest ich rola. Powinien dostać po pysku.

 • swan_ganz

  Oceniono 23 razy -3

  jak któryś z was podejdzie z prezerwatywa do mojej kobiety to dostanie w ryj nawet wtedy gdy będzie miał ryj palikota... Swoim koorwom to dajcie a nei kobiecie która jest ze mna..

 • leon9910

  Oceniono 5 razy -5

  bardzo dobrze jaśku rozdawaj może będzie mniej takich idiotów jak ty i twj ruch,mniej szumowin i ścierw antypolskich jak tusk,strychnina,niesioł,michnik,walter,i szumowin jak politycy POmyj ,SLD i q--w politycznych jak PSL!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX