PiS dogania PO. Przewaga partii Tuska jest nieznaczna

PO traci poparcie, PiS zyskuje - wynika z najnowszego sondażu SMG/KRC dla ?Faktów? TVN i TVN24. Na partię Tuska chce głosować 29 proc. Polaków, na PiS - 26 proc.
W porównaniu z sondażem z 27 stycznia Platforma traci 4 punkty - chce na nią głosować 29 proc. PiS zyskał 4 punkty i ma 26 proc. poparcia.

Dobry wynik Ruchu Palikota, który ma 14 proc. (poprawa o 1 punkt procentowy), i SLD z wynikiem 11 proc. (poprawa o 3 punkty).

PSL tym razem nie dostaje się do Sejmu - 4 proc. W styczniu na ludowców chciało głosować 9 proc. ankietowanych. Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego może liczyć na 3 proc. poparcia, PJN na 2 proc., a Solidarna Polska na 1 proc. Sondaż został zrealizowany 16 marca na grupie 1004 dorosłych Polaków.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (18)
PiS dogania PO. Przewaga partii Tuska jest nieznaczna
Zaloguj się
 • bogatata

  Oceniono 9 razy 9

  No,że PSL się nie dostaje to dobrze.Można powiedzieć WRESZCIE!!!Chłopstwo niech produkkuje ziemniaka,buraka,świnię.......i niech od tej produkcji płaci tak jak wszyscy producenci i co najważniejsze niech WRESZCIE odprowadza taką samą składkę na ubezpieczenia społeczne jak producent skarpet czy łopat czy korków do wina czy zawiasów do drzwi.Pawlak rewelacyjnie utrzymuje patologiczny stan KRUS,uśmiechając się przy tym i szukając oszczędności.KRUS jest tworem podobnym do kościoła katolickiego w Polsce.Ssą ,ssają,wysysają,zasysają i się uśmiechają,bo im dobrze.SKOŃCZYĆ Z TYM A BĘDZIE LEPIEJ!!!!!!Będą pieniąchy na małe szkoły ,na urlopy macieżyńskie,na leki..............Kurwa mać,Pawlak złodzieju won.
  Znowu się uniosłem..........przepraszam.

 • diogenes2010

  Oceniono 10 razy 8

  "PSL tym razem nie wchodzi do sejmu"

  no tak, tylko jakimś cudem, niezależnie od poparcia w sondażach, w wyborach zyskuje te swoje nieszczęsne 8 i pół i znowu jak pijawka przyssiewa się do PO, bezbarwna i nijaka, ale ratująca Tuska przed negocjacjami z lewicą.

 • ja_1958

  Oceniono 4 razy 4

  zostawmy sondaże, każdy rozsądny wie, że jeśli PO nie przeprowadzi choć jednej wielkiej i ważnej reformy - polegnie. I już nie ma znaczenia z kim. Nie pomoże już straszak KK czy kurduplem.

 • dr54

  Oceniono 4 razy 4

  Kogo obchodza sondaze , pol roku po wyborach ?

 • rbik53

  Oceniono 5 razy 3

  ....kołtuństwo rośnie w siłę....

 • peter-123

  Oceniono 5 razy 3

  No juz , polskie media sensacji krzycza ....Kaczynskiemu idzie do gory.....Polska Ty jestes chora, od rana do wieczora, z przerwa na spanie.

 • janusz55online

  Oceniono 1 raz 1

  Tusk swoimi reformami narobił duże szkody ludziom najmniej uposażonym i za to odpowie cała jego Platforma !! Zabieranie najbiedniejszym i chorym, poto żeby innym żyło się dostatniej jest niegodne człowieka.

 • fudalejw.1

  Oceniono 7 razy 1

  Największym sukcesem D.Tuska, V.Rostowskiego PO oraz rządu jest wzrost cen jajek
  w związku z tym proponuje zamianę 1 zł na 1 jajko teraz nasza walutą będzie
  "Polskie Jajo" w skrócie "PJ"
  PJ - będzie zapewne najmocniejszą walutą na świecie a euro czy dolar będą nic
  nie znaczącymi walutami.

 • wj1964

  0

  Co za bełkot Pisu i jego zwolenników na tej stronie.
  Życzę Wam dojścia do władzy i przeprowadzenia tych reform. Wtedy zróbcie referendum, ciekawy wynik będzie.
  A może reformy emerytalne nie są potrzebne, może Pis ma alternatywę bezbolesną ?
  Czekam. Będę na was głosował, mam 48 lat.
  Jarek, odwagi, zaproponuj coś co mnie porwie, przekona.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX