Komentarze (50)
Kaczyński do Ziobry: Zapomnijmy co złe. Wracajcie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • anzimonek

  Oceniono 12 razy 8

  Kurczę, i wymachują tak Panem Bogiem jak dawniej czerwoną choragiewką....

 • neumarkt

  Oceniono 10 razy 8

  Ten dziadulo Jarek, chętnie wsadziłby nóż w ziobra, pardon, w żebra Ziobry, gdyby nie kłopot z osiągnięciem tej umiłowanej WŁADZY! Wydaje mu się, że zjednoczenie "oszołomów" da mu jakąś szansę! Otóż NIE, PO raz SIÓDMY (?) NIE< NIE < NIE!

 • kat-kk

  Oceniono 10 razy 8

  Panie prezesie tak żebrać o parę punkcików troszkę ambicji.Przecież już niedługo wygracie 7 raz.

 • derasa

  Oceniono 7 razy 7

  Zaufać Kaczyńskiemu, to jakby grać w piłkę na polu minowym. Kaczyński - "Zapomnijmy " no Jaruś dałeś czadu, nie znam bardziej mściwego politycznego skur....wiela niż ty !!! Może Kaczyński walniesz tekst w stylu Zyty Gilowskiej - "Zbyszku, mój bracie "

 • chumski

  Oceniono 7 razy 7

  Oto siła prezesa najpierw wywalił Zbyszka a teraz prosi o powrót (swojego czasu Hitler podpisał pakt z ruskimi i zdradził ich) co zrobi prezes z Ziobrą?????

 • chri-s48

  Oceniono 8 razy 6

  Kreatura kaczyńska chce powrotu ziobrystów żeby ich upokorzyć -ciekawe czy przejrzą ten chytry plan ?

 • ahab_1

  Oceniono 5 razy 5

  Czyż nie podobne zagrywki stosował Kaczyński wobec LPR i Samoobrony? - a potem.......

 • passtorian

  Oceniono 7 razy 5

  Tancowaly dwa Michaly jeden duzy (troszke wiekszy) drugi maly. Glowny PISiu i S(P)olidarnie namietny Zbysiu.
  Ociec Rydzyk - poblogoslawic !!! Bo bez tego kitu tancerze nie maja szans.

 • dr54

  Oceniono 4 razy 4

  Widac wyraznie , ze choroba prezesa postepuje !!!!

 • villk

  Oceniono 2 razy 2

  pełzajacemu kaczyzmowi mówie zdecydowane NIE

  villk.blox.pl/html

 • villk

  Oceniono 2 razy 2

  "usta mariania...cyraneczki śpiew..."

 • neumarkt

  Oceniono 2 razy 2

  Panowie Kaczyński i Ziobro, dążą do zjednoczenia! Ich, zapewne zdaniem, taki "myk" pozwoliłby zjednoczyć siły prawicy oraz zwolenników przaśnego, 18-to wiecznego katolicyzmu do walki z nienawistnymi rządami premiera Tuska i prezydenta Komorowskiego! Czyżby powtórka z rozrywki? Z dotychczasowych doświadczeń z IV Rzeczypospolitą, wynieśliśmy, tkwiące głęboko w pamięci, dyktatorskie ciągoty Jarosława Kaczyńskiego, który otoczył się swego rodzaju knehtami, którzy pod jego dyktando łamali, mając je za nic, prawo, zatrudniali ludzi o nadmiernie lepkich łapkach (patrz ostatni wyrok skazujący ministra sportu w rządzie J.K.!). Czasy rządów braci Kaczyńskich + plus jego czynownicy z ministrem "sprawiedliwości", Ziobrą, przyrównuję do rządów "genseka" , Władysława Gomułki, która, co światlejsza część polskiego społeczeństwa, okreslała DUKTATURĄ CIEMNIAKÓW ! Teraz znów, Kaczyński i Ziobro próbują jednoczyć się pod hasłami głoszonymi przez sekciarza, wręcz heretyka, Rydzyka, który z naukami Jezusa ma tyle współnego co Polpot ze św. Antonim! A więc, jak już wspomniałem, po iluzorycznym i będącym tylko senną mrzonką, zwycięstwie, tej zagubionej w rzeczywistości 21 wieku, grupki, stanowiącej jedynie promil naszej polskiej społeczności,mielibyśmy znów rządy, schodzącej już z tego padołu kasty, skutecznie ogłupiannej przez politycznych hohsztaplerów i pseudo-katolickich prześmiewców nauk głoszonych przez Jana Pawła II! Wystarczyło spojrzeć na twarze sobotnich "manifestantów", żeby wiedzieć, że i Oni "nie bardzo wiedzą co czynią". Te religijne akcesoria, polityczne "feretrony", te twarze pełne nienawiści...a przecież nie chrześcijańskiej pokory i miłosierdzia, pozwalają przypuszczać, że gdyby ta garstka protestujących zdążyła swoich przywódców wynieść na szczyty władzy, mielibyśmy znów DYKTATURĘ CIEMNIAKÓW! Czas więc z całej piersi zakrzyknąć: APAGE SATANAS!

 • zwyczajny_zjadacz_chleba

  Oceniono 1 raz 1

  W odległych już czasach, gdy Polską rządzili królowie, to kapłan jak by on nie był, usługiwał, swoją funkcją królowi.
  A dziś?
  Dziś, królik bylejaki, uzurpujący na WIELKIEGO Kierującego, chełpi się że są wielcy kapąani, którym może on służyć.
  Tfu!!!!!

 • robert9998

  Oceniono 1 raz 1

  Głupie i usłużne media, które podsycają chorobę Macierewicz,Kaczyńskiego itp.
  Zastanawiam się kotu to służy, te ciągłe pisanie i mówienie o pisowcach i innych oszołomach z prawicy. Ciągłe klepanie,że Jaro smarknął i opyrchał Donalda, ten w odwecie oblał go wodą z wazonika. Kogo to interesuje, gdy w Polsce brakuje leków onkologicznych, ludzie chorzy mogą umierać w każdej chili,z ich braku.
  Żadna autostrada nie będzie gotowa na EURO 2012. Podwyższenie wieku emerytalnego, bez zabezpieczenia w możliwość pracy, tych ,którzy będą musieli pracować do 67 roku życia.
  Media wyszły z założenia, działamy jak cesarz Rzymski : "tłuszczy dać chleba i igrzysk ". Cóż z chlebem jest różnie, ale igrzysk politycznych ,aż w nadmiarze. Jaro z Donaldem i poszło, od rana do nocy.

 • koala4884

  0

  A Ziobro do prezesa : www.youtube.com/watch?v=pYPZgIjAdtc !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX