Komentarze (37)
Wściekły Niesiołowski kontra Ewa Stankiewicz. Rękoczyny podczas blokady Sejmu. "Won stąd. Do lizusów z PiS-u" [WIDEO]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • szalom-1

  Oceniono 11 razy -3

  Gazeta Polska to haniebna gazeta, lecz zachowanie posła PO Niesiołowskiego spada do poziomu szamba!
  Jakie są wszystkie prawicowe media, tacy posłowie, które to media ich wspierają. Gazeta wyborcza i Agora wspierają PO i Niesiołowskiego, zaś gazeta polska wspiera Macierewicza, poziom debaty widzimy.

 • robert9998

  Oceniono 14 razy -4

  Należy przytoczyć w tym miejscu słowa marszałka Józefa Piłsudskiego-" Wam kury szcz... prowadzać ,nie brać się za politykę". Wstyd panie pośle Niesiołowski,wielki wstyd!
  Wszystkim,którzy popierają zachowanie pana posła Niesiołowskiego(PO),polecam przeczytać jak Gabriel Narutowicz jechał do sejmu po nominację prezydencką.Prezydent Narutowicz nie zwracał uwagi , na obelgi prawicowo endeckiej tłuszczy, z jaką godnością to znosił , uważając ,że ten tłum nie istnieje.
  Okazuje się,że nasza polityka zeszła do poziomu tych rzeczonych kur, marszałka Piłsudskiego. To bardzo przykre.

 • atleista

  Oceniono 10 razy -4

  Stankiewicz nie jest bohaterką z mojej bajki, tak jak ta cała paranoiczno-histeryczna wataha pisowska, ale wicemarszałek Sejmu RP Stefan Niesiołowski nie jest osobą prywatną i nie ma prawa zabraniać komuś filmowania czy robienia zdjęć. A tym bardziej nie wolno mu używać takiego języka, niezależnie czy wrzeszczy na menela, pijaka czy dziennikarską szmatę. To, że po tamtej stronie jest pełna jadu dzicz, nie upoważnia jednej z najważniejszych osób w państwie do takiego zachowania. Taka osoba ma zasrany obowiązek panować nad swoimi nerwami i reprezentować pewien poziom. Nawet gdy jest opluwana i obrzucana katolickim łajnem przez kaczych fanatyków.

 • opatrumiaredagdynia

  Oceniono 23 razy -9

  niezły oszołom
  za wasze i nasze pieniądze. sami sobie ich wyhodowaliśmy

 • nodens_pn

  Oceniono 18 razy -12

  Po prostu jajca
  same się tłuka, kiedy czyta się poniższe komentarze.
  Pomijam Niesiołowskiego - istoty obdartej z elementarnego podobieństwa do gatunku homo sapiens (w kwestii moralności oczywiście) - pal go licho, tego ubeckiego spolegliwca, impotenta przyzwoitości i obcharchlacza specjalizującego się w opluwaniu Boga, Honoru, Ojczyzny i porządnych ludzi.
  Jak jednak można zostać piewcą kogoś takiego????
  Jak można go usprawiedliwiać i głaskać po eunuszych jajach???
  Jak, w końcu, do ku... nędzy można przydawać mu znaczenia i cieszyć się z takiego moralnego regresu istoty ludzkiej i TAKIEJ jej służby dla ojczyzny???
  Komu odjęło rozum, jemu, czy wam???
  Tfu!

 • skiperko

  Oceniono 24 razy -12

  Panie pośle, te biało-różowe kapsułki z napisem T5 trzeba połykać, a nie chować po kątach!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX