Pobicie posła PO pod Sejmem? Jest postępowanie

Śledczy zajęli się doniesieniem ws. pobicia posła PO przed Sejmem, w czasie demonstracji ?Solidarności?. Prokuratura sprawdza, czy nie doszło do naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego.


- Prokuratura Warszawa Śródmieście wszczęła postępowanie sprawdzające. Chodzi o incydent w którym poseł został uderzony kijem. Jest to przestępstwo naruszenia nietykalności cielesnej. To przestępstwo ścigane z urzędu - mówi TOK FM rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Dariusz Ślepokura.

Paweł Suski (PO) z Wałcza został uderzony kijkiem od transparentu, gdy chciał przejść przez blokadę pikietujących wokół Sejmu związkowców "Solidarności".

- W pobliskim sklepie, stoisko, gdzie sprzedaje się alkohol, był już od dawna "wymiecione" z towaru. Byli pijani i czułem bardzo wyraźnie, bo zostałem przez nich opluty - mówi szczecińskiej "Gazecie" .

- Na szczęście mocno nie oberwałem, kątem oka widziałem przygotowane ciosy i udało mi się sparować je ręką - opowiada.

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (9)
Pobicie posła PO pod Sejmem? Jest postępowanie
Zaloguj się
 • rbik53

  Oceniono 8 razy 8

  .... solidarność to już, jak widać, jakś bandycka organizacja... - powinna być zdelegalizowana.

 • atleista

  Oceniono 5 razy 5

  Związkowi zadymiarze tak tęsknią za czasami, gdy się pałowało, że sami zaczynają pałować.

 • pan_paradoks

  Oceniono 25 razy 5

  Ale propaganda nienawiści produkowana przez PO !! Sam wypił cały alkohol jaki był w sklepie, spluną pod wiatr i uderzył się kijem... Bezczelna prowokacja na bezbronnych związkowcach !!!

  ]:->

 • duokwak

  Oceniono 6 razy 2

  Najlepsze jest to,że protestujący pajace mieniący się "Solidarnością" to największe nieroby.W zakładach pracy zajmują się pierdzeniem w stołki,piciem wódki i pie...niem głupot pracującym l na nich ludziom.
  Kiedyś pracowałem w takim zakładzie gdzie urzędował "urzędnik" solidarności,...to był kompletny kretyn i nierób pierwszej wody i tacy są pod sejmem...

 • maciekgr

  Oceniono 6 razy 0

  Jakby był prawdziwym posłem do nie dostałby kijem po kacapskim łbie!
  A za głosowanie za nowymi emeryturkami to i jeszcze kop w zadek też mu się należy!

 • bogatata

  Oceniono 4 razy 0

  Związki zawodowe........banda nierobów,chlajusów,ojszczymurów.Kompletnie nie kumają o co biega,ale powarczeć,pobić,porzucać petardami a jakże.Ten biedny kraj dręczy kilka strasznych,przewlekłych chorób.Jedną z nich są właśnie oni!!Kompletnie niezorientowani,sterowani przez spryciarzy,którzy trzepią na nich kasę co miesiąc.Wystarczą hasełka i ten prostacki ludek pobiegnie bez żadnej refleksji,bez zastanowienia.Zdrowy rozsądek i logiczne myślenie już dawno utopione w wódce.
  Solidarność.......jak łatwo zejść na psy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX