Rękawice bokserskie dla szefa klubu PO ws. Niesiołowskiego. PiS: Za damskiego boksera

Marcin Mastalerek z PiS najpierw złożył wniosek do prokuratury ws. rzekomego pobicia Ewy Stankiewicz przez Stefana Niesiołowskiego. Teraz zapowiedział przekazanie Rafałowi Grupińskiemu rękawic bokserskich, bo szef klubu PO odmówił wyciągnięcia względem Niesiołowskiego konsekwencji.


Po złożeniu wniosku w prokuraturze wz. z piątkowym incydentem ze Stefanem Niesiołowskim i Ewą Stankiewicz w rolach głównych przyszedł czas na utrwalanie wizerunku byłego wicemarszałka jako damskiego boksera. Na specjalnej konferencji prasowej Marcin Mastalerek z PiS zaprezentował rękawice bokserskie, które zostaną przekazane szefowi klubu PO Rafałowi Grupińskiemu.

"Nie ma dla niego miejsca w polskim Sejmie"

- Stefan Niesiołowski zachował się jak damski bokser i myślałem, że jego zachowanie będzie mocno napiętnowane przez jego kolegów partyjnych. Natomiast w dniu dzisiejszym Rafał Grupiński bronił Stefana Niesiołowskiego, powiedział, że nie poniesie on żadnej kary. To skandaliczna wypowiedź szefa klubu Platformy Obywatelskiej i dlatego w dniu dzisiejszym wręczymy mu rękawice bokserskie - mówił poseł opozycji.

Jak argumentował dalej, w polskim Sejmie "nie powinno być miejsca nie tylko dla Stefana Niesiołowskiego, dla damskiego boksera Stefana Niesiołowskiego", ale i bronienia damskich bokserów. - Pani Ewa Stankiewicz występowała na terenie Sejmu jako dziennikarka, a Stefan Niesiołowski również na terenie Sejmu nie występował jako osoba prywatna, tylko jako funkcjonariusz publiczny, poseł RP - tłumaczył Mastalerek.

PiS: Najpierw morderstwo w Łodzi, teraz to

Według młodego przedstawiciela Prawa i Sprawiedliwości piątkowy incydent to tylko ciąg dalszy eskalacji agresji ze strony PO. Wynikiem tej eskalacji miało być też zabójstwo członka PiS w Łodzi sprzed blisko dwóch lat: - Niestety, Platforma Obywatelska i Stefan Niesiołowski przeszli od słów do czynów. Niczego się nie nauczyli od października 2010 roku, kiedy to były członek Platformy Obywatelskiej Ryszard Cyba zamordował członka Prawa i Sprawiedliwości.

- Ryszard Cyba nie działał w próżni - argumentował dalej Mastalerek. - Działał w atmosferze, która została wywołana przez Platformę Obywatelską, przez wypowiedzi o PiS-owskiej hołocie czy dorzynaniu watah. I niestety, Platforma Obywatelska nie wyciągnęła z tego żadnych wniosków - skwitował na koniec.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (12)
Rękawice bokserskie dla szefa klubu PO ws. Niesiołowskiego. PiS: Za damskiego boksera
Zaloguj się
 • dumpty

  Oceniono 10 razy 8

  Niesiołowski i Palikot potrafią walnąć piserii nagą prawdę w oczy. To boli! Takich się nienawidzi i usiłuje niszczyć! A Niesiołowski miał rację, że w końcu pogonił natrętną pisowską k.......!

 • adalbert.13

  Oceniono 7 razy 7

  kachence wręczcie paczkę podpasek ze względu na ....(Dz. U. z 1946 r. Nr 34, poz. 210) styl uprawianej polityki

 • demolka666

  Oceniono 6 razy 6

  pisobolszewickie świnie typu mastalerek trzeba tępić jak stonkę, ten facet to jest taki odpad ludzki, podły, głupi, zakłamany, paranoiczny

 • totapis500

  Oceniono 3 razy 3

  Kiedy ta swołocz z PiS się opamięta i złoży doniesienie do IPN i prokuratury aby zajęli si e wyczynami Rajmunda Kaczyńskiego i Śiwtkowskiego jego wuja mordowali chłopców z AK.

 • faustus55

  Oceniono 3 razy 3

  Niesiołowski, to znany w Łodzi i okolicach brutal i...uwodziciel :)...kobiety za takimi przepadają :)
  Chwycił za nadgarstki i dziewczyna gotowa; co najmniej pomroczność jasna....o matuchno przenajświętsza, gdyby nie ci świadkowie...oj! ;)

 • faustus55

  Oceniono 3 razy 3

  Rękawic ci u nas dostatek, ale i te przyjmujemy jako wróżbę zwycięstwa, którą mi
  sam Bóg przez wasze ręce zsyła. A pole bitwy On także wyznaczy.....bum bum bum buuuum!! :)))

 • t.ryba

  Oceniono 5 razy 3

  poziom cynizmu u pisowcow przekracza juz wszystkie granice, a że jest to cynizm najlepiej pokacuje casus Dorna czy Kamińskiego którzy po wyjściu z PiS mówią całkiem inne rzeczy niż kiedy tam byli.

 • krukpl

  Oceniono 5 razy 3

  czy było chociaż KO ?

 • duokwak

  Oceniono 2 razy 2

  PiSowskie cioty nawet nie wiedzą jak te rękawice się zakłada:)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX