Hofman: Prezes nie przyjdzie na mecz ani na obiad z Tuskiem

Prezes PiS nie przyjmie zaproszenia premiera. Donald Tusk zaprosił Jarosława Kaczyńskiego do wspólnego oglądania meczu otwarcia Euro 2012 oraz na obiad, który wydaje 4 czerwca
- To zaproszenie nieoczekiwane, ale stanowisko prezesa jest jasne. On będzie oglądał mecze tak jak miliony Polaków - w gronie znajomych, przed telewizorem - mówi rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Adam Hofman. - Nie potrzebuje do tego loży VIP na Stadionie Narodowym, nie potrzebuje siedzieć obok prezydenta Janukowycza, prezydenta Komorowskiego czy premiera Tuska - dodaje.

Na obiad z Tuskiem Jarosław Kaczyński też się nie wybiera. - Niepotrzebny jest i obiad. Tu nie chodzi o obiady, tylko żeby Donald Tusk powstrzymał konie i swoich polityków, by na czas Euro nie atakowali opozycji - mówi Hofman. - Nasze wezwanie do pokojowego obchodzenia Euro przez polityków było bez warunków, więc tu nie ma co negocjować - dodaje.

Adam Hofman radzi, by bilet Jarosława Kaczyńskiego premier Tusk rozlosował. - Na obiad może zaprosić podwykonawców autostrady A2 - dodaje szef klubu PiS Mariusz Błaszczak. - Premier Tusk sobie żarty robi - uważa poseł.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (15)
Hofman: Prezes nie przyjdzie na mecz ani na obiad z Tuskiem
Zaloguj się
 • adalbert.13

  Oceniono 17 razy 15

  "Prezes nie przyjdzie na mecz ani na obiad" jego strata, pokazać się z ludzkiej strony.
  I wuj z nim. Żywego piskorza mu w kaczy dziób.
  .
  Zastanawia poziom megalomani tego kartofla który oświadcza urbi et orbi, że zawiesza działania
  wojenne na czas turnieju. Zaimponował mi. Przerwać wojowanie z sobą samy bo nikt inny
  w tych walkach uczestniczyć nie jest godzien. Schizia z wyższej półki.
  .
  "On będzie oglądał (...) , przed telewizorem", czyli normalnie. Będzie walił Niemca po hełmie.
  .
  " nie potrzebuje siedzieć obok prezydenta Janukowycza, prezydenta Komorowskiego czy
  premiera Tuska" bo go tam nikt nie chce. Jego zaproszenie było formalnością. I was też, Hofman.

 • ekomorda

  Oceniono 15 razy 13

  To tak typowo po chrześcijańsku, na pewno jakiś ksiądz poklepie go za ten śmiały czyn po plecach.

 • antymilo92

  Oceniono 5 razy 5

  Wzruszylam sie, naprawde. Taki nobliwy, skromny starszy pan. Jak miliony Polakow, wsrod znajomych, po co mu zaraz loza.....
  Prawda jest tymczasem taka, ze to patologiczny typ, ktory nie potrafi z nikim rozmawiac a jedynie przemawiac i epatowac samego siebie wyrzucanymi z siebie bredniami na dowolny temat.
  Spore podobienstwo do pewnego Austriaka, niejakiego Adolfa H.

 • tadjan

  Oceniono 3 razy 3

  kaczy debilek musi przecież knuć w ciszy i osamotnieniu..... jest wtedy najbardziej wydajny.

 • 111nadhob

  Oceniono 3 razy 3

  Wzruszyłem się . Aktyw PIS z Prezesem , Hofmanem i Tomaszewskim przebili Kononowicza. Myślałem , że nie dożyję ...... a jednak !@!!

 • 111nadhob

  Oceniono 3 razy 3

  Słuchając Tomaszewskiego stwierdzam, że jest to totalny idiota. Podobnie jak wielu jego kolegów z PIS a zwłaszcza Prezes . A teraz po kolei. Kiedyś też byłem piłkarzem. Co prawda jako dziewiętnastolatek doszedłem do IV ligi i musiałem wybrać praca, studia, sport. Sport wypadł. To były lata siedemdziesiąte ale ....
  W życiu wybory to nieustanny proces.
  Idąc ścieżką kariery sportowej, rywalizując z innymi nastolatkami chce się osiągać jak najwięcej. Nie ważne czy w Anglii, Francji, Niemczech czy Wyspach Dziewiczych. Może być to również Zimbabwe. Takie życie. Trener powołuje najlepszych, którzy wpadną mu w oko. Zgodnie z przepisami UEFA do puki nie zagra się w reprezentacji danego kraju jako senior wszystko jest dopuszczalne. W końcu chodzi o rozwój młodego człowieka i TALENT. Talent dla każdej społeczności to skarb. Każdy to rozumie z wyjątkiem idiotów z PIS a zwłaszcza Tomaszewskiego. Takiego przypadku nie powinni rozpatrywać dziennikarze a zwłaszcza Pani Monika Olejnik bo po co zajmować się idiotami. W skrócie to tyle . Mógłbym więcej ale idiotami zajmować się nie będę . Szkoda zainteresowania. Talenty są wśród nas. Morze jakiś czarnoskóry ??????? A może KAZADI. W końcu ona Pola czy nie . Ale i tak fajna laska.

 • piktos

  Oceniono 2 razy 2

  To Kaczor ma jakiś znajomych? O rzesz ty! Myślałem, że tylko Hoffman i ochroniarze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX