Palikot na Ukrainie: Spotkam się dziś z Tymoszenko

Janusz Palikot, który przebywa na Ukrainie, spotka się dziś z Julią Tymoszenko. - Jedziemy do prokuratora generalnego, stamtąd - mam nadzieję, że dostaniemy zgodę - jedziemy do Charkowa i spotkamy się po południu z Julią Tymoszenko - powiedział w Poranku Radia TOK FM szef Ruchu Palikota podczas rozmowy telefonicznej z Jackiem Żakowskim.
Janusz Palikot pojechał na Ukrainę wraz z byłym premierem Belgii Guyem Verhofstadtem. Za chwilę spotkają się z premierem Ukrainy Mykołą Azarowem, któremu chcą zaproponować pomoc w rozwiązaniu problemu z Tymoszenko.

Potem mają jechać po zgodę do prokuratora generalnego. - Spodziewamy się zgody na odwiedzenie Julii Tymoszenko i rozmowę z nią - mówił w Poranku Radia TOK FM. Jak dodał, wyników rozmowy można się spodziewać koło godz. 16.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (7)
Palikot na Ukrainie: Spotkam się dziś z Tymoszenko
Zaloguj się
 • tegepe

  Oceniono 2 razy 2

  Panie Januszu! Po co Panu wyprawa do tej aferzystki? WIadomo, że ta kobieta zawarła niekorzystne dla swego kraju umowy na dostawy gazu z Rosji, wskutek czego Ukraińcy płacą za gaz dwukrotnie więcej niż Niemcy. Na szczęście, znając Pana rozrywkowy charakter, mniemam, że potraktuje Pan ten swój wyjazd jako turystyczno-rozrywkowy właśnie, a nie jak demonstrację polityczną. Pozdrawiam!

 • dareczek1234

  Oceniono 2 razy 2

  To się Palikot obudził. Który to jego doradca od PR dał d.py i w tym czasie kręcił lody z PO bo widzi że Ruch Palikota się sypie???

 • tak-jest

  Oceniono 4 razy 2

  Wyszło na jaw ,że Palikot nigdy nie był nie jest i nie będzie człowiekiem lewicy. Palikot to liberał,który nie uznaje praw słabszych i najważniejsze jest posiadać ,kosztem słabszych. Liberałowie nie uznają praw pracowniczych czy lokatorskich,liczy się tylko prawo bogatych.
  Człowiek ,z którym udał się do Kijowa to najbrutalniejszy tworzący liberalizm, ten wrogi ludziom pracy .
  Guy Verhofstadt Zwolennik koncepcji powołania Stanów Zjednoczonych Europy, poseł do Parlamentu Europejskiego i przewodniczący grupy liberalnej.
  I went Palikota z Ukraina to odwrócenie uwagi,że wspierał; PO i rząd Tuska aby odebrać pracownikom ich prawa.

 • carpediem87

  Oceniono 1 raz 1

  Palikot uwolni Tymoszenko!! ale byłyby jaja ;-D

 • dinozaur47

  Oceniono 5 razy 1

  Dinozaur bardzo przeprasza , ale ile ma tam Pan Janusz Palikot do odsiedzenia ?

  Pozdrowienia
  Dinozaur ( z Neandertalu ).

 • tak-jest

  Oceniono 8 razy -2

  Udawana lewicowość Palikota,który jest kapitalista liberałem i wiernym sługą kleru!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX