"Niech pani nie robi z siebie ofiary systemu" - Hofman do Olejnik [POSŁUCHAJ]

Pyskówka między Moniką Olejnik a Adamem Hofmanem z PiS. Dziennikarka nie wytrzymała, słuchając wypowiedzi Adama Hofmana, który wracał do sprawy zabójstwa w łódzkim biurze PiS, opowiadając o "nagonce medialnej" na Jana Tomaszewskiego. - Czy pan wie, jakie ja dostaję listy? - rzuciła Olejnik. - Niech pani nie robi z siebie ofiary systemu - odpowiedział polityk PiS.
Posłuchaj wymiany zdań Olejnik i HofmanaHofman w "7 Dniu Tygodnia" opowiadał o "medialnym linczu", jaki ma być przeprowadzany na Janie Tomaszewskim, słynącym z mocnych wypowiedzi o PZPN i polskich piłkarzach. Opowiadał o incydencie, do którego doszło w Łodzi - do biura posła przyszedł człowiek z repliką broni. Zdaniem Hofmana był to "wariat".

- Czy pan wie, jakie ja dostaję listy? - rzuciła Monika Olejnik.

- Niech pani nie robi z siebie ofiary systemu, bo jest raczej odwrotnie - odrzekł na to Hofman. Przypomniał też o zabójstwie, do którego doszło w biurze PiS.

- Niech pan nie miesza wszystkiego do jednego worka. Rozmawiamy o Wojewódzkim i Figurskim, a pan o katastrofie smoleńskiej - zareagowała Olejnik. - A Marysia o pierogach i w kółko to samo.

- A pani nie widzi, że tolerowaliście Wojewódzkiego i Figurskiego, jak śmiali się z ofiar katastrofy smoleńskiej? Daliście im palec, wzięli całą rękę - rzucił Hofman. - Gdzie wy wtedy byliście ze swoimi słowami krytyki? Dlaczego zmarłych można obrażać, a nie można Ukrainek? No sorry, zmarłych również nie wolno obrażać.

U Olejnik: Wojewódzki jak Stańczyk? "Zachował się jak ostatni idiota"

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (78)
"Niech pani nie robi z siebie ofiary systemu" - Hofman do Olejnik [POSŁUCHAJ]
Zaloguj się
 • queserasera

  Oceniono 61 razy 47

  Jak się zaprasza do dyskusji Hofmana, to dyskutuje się hofmanowym sposobem na hofmanowym poziomie. C'est la vie!

 • mirarob

  Oceniono 56 razy 44

  Kiedy Adam H przestanie gadać "na okrągło" glupoty? Już naprawdę nie da się słuchać faceta

 • z.potocki

  Oceniono 50 razy 40

  Hofman to jest absolutna kreatura społeczna. Po jaką cholerę zapraszacie takie dupowślizgi do stacji. Przecież tego typu typy doprowadzają do tego że ja przełączam stację. Zamiast większej macie mniejszą słuchalność.

 • neumarkt

  Oceniono 47 razy 35

  Tłuściejący z dnia na dzień, Pan Hofman, nawet nie zdaje sobie sprawy, że "jest ofiarą" prezesunia, który go tak zwasalizował, że zrezygnował z używania włanych szarych komórek! Słowem, stał się bezwolną, szmacianą kukiełką schizofronicznego i paranoicznego Wodza. Uległ całkowicie indukowaniu w jego jestestwo fobii i średniowiecznych przekonań starszego i zdziecinniałego Przewodnika. Notabene, pan prezes nigdy nie wyrósł z krótkich spodenek, nadal marzy mu się zawładnięcie jego "księżyca" - Polski!

 • violka-pl

  Oceniono 55 razy 33

  Olejnikowa doskonale wie kogo zaprasza do swojego programu i na jakim poziomie będzie się odbywała rozmowa. Nie ma co jej żałować ani współczuć, bo to, że Hofman to cham i prostak, wie nie od dzisiaj.

 • era_matolkiewicza

  Oceniono 39 razy 31

  Hofman to czołowy pisowski dupowśligacz. Stokrota, wypadasz...

 • ciemnyludd

  Oceniono 37 razy 31

  OFIARĄ SYSTEMU to by Olejnik DOPIERO BYŁA.... W wyśnionej a ciągle jeszcze nie spełnionej przez Hofmana IV RP... Czekanie na nią wymaga już NADLUDZKIEJ cierpliwości....

 • villk

  Oceniono 33 razy 29

  za to Pan Hopman nie musi z siebie robic tego kim jest...., to widać, słychać i czuc.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX