Komentarze (26)
"Czy premier mógł ostrzec obywateli, jak swojego syna?" - Wipler ws. Amber Gold
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • owca888

  Oceniono 9 razy 5

  Oż te pis-dusie! Czytać się nie da. Do bólu przewidywalni. Zaiste, dziwne by było, gdybyśmy usłyszeli, że ludzie sami są sobie winni. Nadzór ostrzegał, więc o co chodzi kaczy pisiorku? A SKOK czym się różni od Ambera? Dlaczego tak się boją Nadzoru? Widać odchodzi dym...anko frajerów na 4 fajery.

 • j4s4

  Oceniono 3 razy 1

  Amber Gold na liście ostrzeżeń publicznych

  Plichta kilka dni temu tłumaczył, że Amber Gold nie ma rachunku bankowego, z którego mógłby wypłacać środki. "Żaden polski bank nie chce nam otworzyć rachunku" - przekonywał. Twierdził, że banki zamknęły rachunki firmie po piśmie Komisji Nadzoru Finansowego. KNF umieściła Amber Gold na tzw. liście ostrzeżeń publicznych, ponieważ ma wątpliwości, czy spółka nie wykonuje czynności bankowych bez licencji.

  Prezes Amber Gold złożył w piątek do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku doniesienie na KNF. W piśmie do prokuratury Plichta zarzucił m.in. KNF, że ta "skierowała do banków pismo, iż Amber Gold została zidentyfikowana jako podmiot prowadzący działalność z naruszeniem prawa, pomimo braku jakichkolwiek orzeczeń sądowych bądź prokuratorskich w tym zakresie". Od piątku firma nie wypłaca pieniędzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX