Degradacja? Hofman szefem PiS w Koninie. A prezes złośliwie żartuje: "Pod drzwiami był pan i mój kot"

Adam Hofman został szefem struktur PiS w Koninie, mimo że tego nie chciał. - Gdy tylko wychodziłem z domu, natykałem się pod drzwiami na swojego kota i pana - miał powiedzieć Jarosław Kaczyński, ogłaszając tę decyzję.
Adam Hofman został wybrany na szefa struktur PiS w Koninie trzy tygodnie temu, podczas lokalnego zjazdu partii w remizie w Modle Królewskiej w Wielkopolsce. Jak mówił w rozmowie z "Newsweekiem" jeden z polityków PiS, rzecznik partii wcale nie był zadowolony z nominacji na to stanowisko. - Adam nie chciał obejmować tej funkcji, bo kierowanie okręgiem to same problemy. Użeranie się z działaczami, jeżdżenie po powiatach. Wszystko to jest czasochłonne, a Hofman woli pracę w Warszawie, a nie w terenie - powiedział rozmówca tygodnika.

Według gazety Adam Hofman nie miał jednak innego wyjścia, jak zaakceptować nowe stanowisko, bo decyzję o jego wyborze podjął sam Kaczyński. W dodatku - jak pisze "Newsweek" - ogłosił ją, brutalnie żartując: - Jak to nie spodziewał się pan tej rekomendacji? Przecież sam pan o nią zabiegał. Przez ostatnie dwa tygodnie, gdy tylko wychodziłem z domu, natykałem się pod drzwiami na swojego kota i pana - miał powiedzieć Kaczyński.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (40)
Degradacja? Hofman szefem PiS w Koninie. A prezes złośliwie żartuje: "Pod drzwiami był pan i mój kot"
Zaloguj się
 • rbik53

  Oceniono 34 razy 34

  ....zużyta podpaska prezesa... a tak na serio, to Hofman wypadł z łask prezesa jak zaczął do kota zwracać się per "ty"...

 • pani_basia

  Oceniono 33 razy 33

  Stanisław Jerzy Lec napisał kiedyś dosadnie: "Jak pies służył, jak psa ubili".

 • bnch

  Oceniono 33 razy 33

  Hahahahahahahaha. Trudno coś więcej o tej sprawie napisać, bo partia jest kuriozalna, a Hofman inwestując hektolitry wazeliny wyraźnie się duce nie zdołał przypodobać.

 • kurcze_pieczone01

  Oceniono 31 razy 31

  Adam, robiłeś to z kotem na wycieraczce!? No to się ciesz, że tylko banicja.

 • adalbert.13

  Oceniono 30 razy 30

  "podczas lokalnego zjazdu partii w remizie..." Hofman leżysz na łopatkach i zwracasz długi żony!
  Jesteś znienawidzony przez działaczy, dziennikarzy i co najgorsze... internautów. Współczuje.
  Jedyna nadzieja, że temu kotu nic nie zrobiłeś na wycieraczce, choć wzorem Suski sodomia
  u was popularna. Leżysz i kwiczysz.

 • kola04

  Oceniono 28 razy 28

  Czyli adaś jest prawie tak jak futrzak jara, też je mu z ręki

 • limanowa2009

  Oceniono 28 razy 28

  Następny odstrzelony, wiedziałem że tak będzie Teraz są inni - Pani doktor habilitowana jest teraz w modzie- bardziej nawiedzonej baby trudno spotkać. Jak tacy ludzie mogą nazwać się naukowcami.

 • emerytgw

  Oceniono 28 razy 28

  Nareszcie wredny i nikczemny pis-matoł przestanie bełkotać w mediach i wylewać potok gówien przeciw PO i legalnym władzom. Czekamy na taki sam los pis-tumana Błaszczaka, który uczy się na pamięć wskazówek swego prezesa kłamczyńskiego ipodobnie jak Hofman zaśmieca bzdetami media.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX