"Michał Tusk stał się 'Madzią' tego sezonu - można o nim mówić, jak się nie ma nic innego do powiedzenia"

- Jak ktoś nie ma nic do napisania lub powiedzenia, to o Michale Tusku zawsze może coś napisać i powiedzieć. I okazuje się, że da się to wydrukować - mówił w porannym przeglądzie prasy w TOK FM Jacek Żakowski. Publicysta krytykuje tym samym medialną wrzawę wokół syna premiera.
"Syn Tuska kłamał i zarabiał 10 000 zł miesięcznie", "Premier ma kłopoty przez pierworodnego", "Kłopoty syna Cezara" - m.in. tak zatytułowane artykuły o problemach syna Donalda Tuska pojawiają się w dzisiejszej prasie.

Swoją analizę w "Rzeczpospolitej" publikuje Piotr Gursztyn. Jego zdaniem Michał Tusk coraz bardziej się pogrąża, rozmawiając z mediami, wbrew zaleceniom ojca. "Wyglądało, że sprawa przycichnie, ale nie dopuścił do tego... Michał Tusk" - pisze. "Dlaczego sam mówi o swoich błędach? Dotychczasowy przebieg wydarzeń wskazuje, że najprawdopodobniej za każdym razem mówił, chcąc uprzedzić rewelacje, która i tak zostałyby upublicznione. Jest prawdopodobne, że na razie poznaliśmy część faktów" - spekuluje publicysta.

Młody Tusk "Madzią sezonu"

Właśnie do tego tekstu Gursztyna odnosił się w "Poranku TOK FM" Jacek Żakowski. - Biedny Michał Tusk stał się "Madzią" tego sezonu. Czytałem, że jest skończony jako dziennikarz i PR-owiec. A może też bardziej - mówił dziennikarz.

I podsumował: - Jak ktoś nie ma nic do napisania lub powiedzenia, to o Michale Tusku zawsze może coś napisać i powiedzieć. I okazuje się, że da się to wydrukować.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (250)
"Michał Tusk stał się 'Madzią' tego sezonu - można o nim mówić, jak się nie ma nic innego do powiedzenia"
Zaloguj się
 • logiczny1

  Oceniono 67 razy 37

  No właśnie - widać, że Żakowski nie ma nic do powiedzenia. Niestety widać to nie po raz pierwszy...

 • 123rbr

  Oceniono 44 razy 36

  Sprawa Amber Gold to tak naprawdę sprawa wymiaru sprawiedliwości. Jak to możliwe, że gość dostaje kilka kolejnych wyroków w zawieszeniu? Jak to możliwe że skazany zakłada firmę? Co to za kraj?

 • jedrek490

  Oceniono 47 razy 27

  Żakowski, nie p......! Jesteś od zawsze Tuskowym dupolizem i stąd ten relatywizm.

 • baster.pl

  Oceniono 31 razy 25

  Żakowski się zagalopował w relatywizmie. Jeżeli Tusk podjął pracę w OLT bez zgody pierwszego pracodawcy, którymi byli "GW" oraz Port Lotniczy, to postąpił nielegalnie i nieetycznie. Oszukany pracodawca może go ukarać dyscyplinarnie, nawet zwolnić.
  Przeprowadzenie fikcyjnego wywiadu i opublikowanie bez wiedzy pracodawcy(GW) jest wyłudzeniem (powierzchni reklamowej) i oszukany powinien wyegzekwować od Tuska równowartość opłaty za powierzchnię, jaką zajął jego fikcyjny wywiad.
  Jednak życie jest życiem, po niedzieli ludzie zapomną o oszuście Tusku i nie poniesie on żadnej odpowiedzialności

 • bloodyrevolutioniscoming

  Oceniono 44 razy 24

  Chciałbym skorygować redaktora profesora....
  Madzia to małe 6-cio miesięczne dziecko najprawdopodobniej uduszone przez matkę, porzucone na gruzowisku.....
  Michał Tusk z tego co można wyczytać w różnorakich mediach (nie tylko u kumpli w GW) to pazerny, prawdopodobnie skorumpowany człowiek który "nie słucha się" Taty.
  ---
  Coś się Panu redaktorowi w tej napisanej na kolanie obronie - pomieszało. Chodziło pewnie o "mamę Madzi" a to już jest olbrzymia różnica. Ale tak to bywa jak trzeba coś szybko stworzyć wybielającego.....

 • janbar22

  Oceniono 58 razy 24

  Panie Żakowski, to co, ma być cisza na ten temat?? I to pisze dziennikarz??? Wstyd.

 • sympatyklewicy

  Oceniono 35 razy 23

  Jacek ratuj PełO i rodzinę a będzie ci to policzone jako ogromna zasługa ...

 • johnny-kalesony

  Oceniono 31 razy 23

  To i tak pikuś w porównaniu z Jackiem Żakowskim, który pretenduje do roli Jerzego Urbana "tuskizmu".

 • jkredman

  Oceniono 26 razy 22

  bo tacy jesteście żurnaliści, zajmujecie się jak stado lemingów odpryskiem, a nikt nie ma odwagi [czyżby nie pozwalali] podjąć dyskusji o stanie państwa, o przepisach dziurawych jak sito durszlaka i interpretacjach na bakier z logiką, o braci sędziowskiej i jej wyrokach, o organizacji sądownictwa [jak to jest że w jednym okręgu sądowym informacje o wyrokach nie docierają od sędziego do sędziego], o władzy lokalnej [wspierana przez podejrzany biznes], o producentach filmowych i znanym reżyserze [nie wstyd im że film o znanym Polaku sponsorował przestępca, nie czyją się w obowiązku nic wyjaśnić i powiedzieć choćby przepraszam],

  nie tak dawno rzuciliście się na młodego Kalembę, żądając głowy jego i ojca, i tylko Kalemba przez pewien czas istniał, chociaż podobna sytuacja dotyczyła i młodego Tuska oraz familiantów innych członków obecnego rządu, ale Wy jak lemingi przez pewien czas tylko o młodym Kalembie,

  nie potraficie zajmować się problemami, funkcjonujecie i żerujecie na sensacjach, żadnych wniosków, żadnej próby rozmów o przyczynach, a potem zdziwienie,

  a co do młodego Tuska po telewizjach już się wypowiadają specjaliści próbujący umniejszyć wagę jego nieetycznych zachowań, już się dziennikarska troska TVN, Polsatu i TVP pochyla nad krzywdzonym premierowiczem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX