Maziarski: Chcesz walczyć ze złymi ludźmi? Kup kubki i torby od wPolityce.pl

"Okazuje się, że nie tylko o. Rydzyk i Paweł Kukiz potrafią wykorzystywać politykę w marketingu (...). Smoleńska sekta z portalu wPolityce.pl także zdradza wielkie talenty marketingowe. Wprawdzie to jeszcze nie ta skala biznesu co u scjentologów, ale od czegoś trzeba zacząć" - pisze w "Gazecie Wyborczej" Wojciech Maziarski, który sprawdził, jak można wspomóc serwis braci Karnowskich.
WPolityce.pl zachęca swoich czytelników do kupowania w sklepiku internetowym, by wspomagać serwis, który walczy z "przerabianiem Polaków na ludzi bez tożsamości, wiary, tradycji". Maziarski zwiedził sklepik.

Zainteresowały go m.in. kubki: " To ja od razu poproszę kilka egzemplarzy czegoś do czytania i ze trzy sympatyczne kubki. W tym jeden "kubek przyjaźni polsko-węgierskiej". Już sama jego nazwa zachwyca. To świetny pomysł, żeby zaoferować patriotom obu narodów takie naczynie na kakao. "Niech te kubki będą znakiem naszego wsparcia dla zmian na Węgrzech "- deklaruje portal.

Publicysta zwrócił też uwagę na torby: "Patriota powinien się też zaopatrzyć w 'zestaw dwóch toreb wPolityce.pl z pięknymi rysunkami. Można je nosić także przez ramię, mają szerokie i poręczne ucho, wytrzymały materiał, mieszczą format A4'. Cudownie się składa, że mają akurat taką wielkość. Dzięki temu można do nich włożyć egzemplarz jakiegoś patriotycznego czasopisma, np. miesięcznika 'Na Poważnie'"- pisze Maziarski.

Cały komentarz w "Gazecie Wyborczej"

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (7)
Maziarski: Chcesz walczyć ze złymi ludźmi? Kup kubki i torby od wPolityce.pl
Zaloguj się
 • faustus55

  Oceniono 13 razy 9

  ...a ja oczami wyobraźni widzę wspaniały geszefcik na handlu "relikwiami smoleńskimi" z pociętego wraku Tu.......

 • ciemnyludd

  Oceniono 11 razy 7

  Pewnie odwiedzili niedawno LICHEŃ, gdzie ze szczególnym znawstwem i z POMOCĄ BOŻĄ obdziera się z resztek kasy biednych EMERYTÓW...

 • rot.leszek

  Oceniono 8 razy 4

  Patriotyzm jest w cenie, w cenie 40zl !!! Tyle kosztuje u moskow Karnowskich patriotyczny "niezbednik" w postaci zwyklego kubka z idiotycznym rysunkiem lub zwyklej szmacianej torby (siatki?) z rownie idiotycznym nadrukiem. Do tego bestseller nijakiego Pospieszalskiego (znanego pisowskiego obszczymura) w cenie 50zl I juz mozemy poczuc sie pelnowartosciowymi patriotami (tymi z Najprafdzifszyh Polakuf)

 • sop3

  Oceniono 11 razy -5

  Panie Maziarski.Niech Pana komentarze Agora przekierowywuje na strone PIANO.Trza bedzie płacic za Pana jednorazowe wypociny.A kubek czy torba starczy na duzo dłużej.Zachęcam do konsekwencji.

 • nodens_pn

  Oceniono 18 razy -14

  Oj tam, oj tam,
  pańscy rudzi zleceniodawcy, zamiast kubków i torebek, wyprzedają Polskę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX