Marihuana w TVN24? Ktoś donosi na policję. Dera: To nie ja

Przedstawiciel Inicjatywy Wolne Konopie Andrzej Dołecki podczas wizyty w studiu TVN24 pokazał na antenie paczuszkę. Wkrótce potem do studia przyjechała policja i go skontrolowała. Inicjatywa oskarża o donosicielstwo posła Solidarnej Polski Andrzeja Derę, ten zaprzecza, że zawiadamiał służby.
Dołecki rozmawiał w TVN24 z posłem Derą o postawieniu zarzutów piosenkarce Korze, której grozi do trzech lat więzienia za posiadanie 3 gramów marihuany. Podczas dyskusji prowokacyjnie wyjął z kieszeni małą paczuszkę, twierdząc, że znajduje się w niej "porcja dilerska". - Czy według pana jestem przestępcą? - zapytał Derę.

Kto wezwał policję?

Tuż po zakończeniu programu w siedzibie TVN24 pojawiła się policja. Inicjatywa Wolne Konopie oskarżyła Derę o "donosicielstwo". "Ciekawe, czemu tak dużo czasu policji zabierają interwencje w poważniejszych przypadkach łamania prawa" - komentują aktywiści.

Przy okazji policjanci zrewidowali też innych gości w studiu, m.in. Kamila Sipowicza, partnera Kory, który był gościem "Faktów po Faktach".

Asp. Mariusz Mrozek, p.o. rzecznika prasowego KSP, nie chce powiedzieć, od kogo policja dowiedziała się o incydencie. - Zostaliśmy powiadomieni, że jest osoba, która może mieć środki odurzające. Wysłaliśmy na miejsce patrol. Ta informacja nie została potwierdzona - powiedział portalowi Gazeta.pl Mrozek.

Dera: "To kłamstwo"

- To jest kłamstwo, potwarz, i to mi się bardzo nie podoba. Konfident? To nie w porządku - denerwuje się Andrzej Dera. W rozmowie z Gazeta.pl poseł zapewnia, że nie dzwonił na policję w sprawie incydentu. - Ja byłem w studiu. Nie wiem, kto wezwał policję i tyle - ucina. Do zawiadomienia policji przyznał się już inny poseł - słynny "agent" Tomek (PiS).

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (33)
Marihuana w TVN24? Ktoś donosi na policję. Dera: To nie ja
Zaloguj się
 • jyx

  Oceniono 22 razy 18

  Policja wie kto ich fałszywie poinformował, więc teraz czekamy na ukaranie donosiciela, za oszczerstwa :)

 • leunammi

  Oceniono 14 razy 12

  Brrrawo, jaka dzielna usłużna policja. A co za odwaga! Co za idealne wyczucie operacyjne. Tak groźnych dla społeczeństwa przestępców należało natychmiast zatrzymać. A potem emeryturka wypasiona po 15 latach służby. A fuj!

 • czerwona.sonja

  Oceniono 10 razy 10

  Jestem w Pradze,palę trawę !
  Pierdolę Tomka i warszawę !

 • ks.pedofil

  Oceniono 12 razy 10

  Przeciez pis, ta cala 4 Rp to wlasnie model panstwa policyjno-wyznaniowego. Dera jest jej tylko szeregowym czlonkiem. Ma to we krwi. Policja winna ujawnic kto to doniosl aby osoba poszkodowana - a w tym przypadku te dwie powmowione osoby - mialy prawo do zadoscuczynienia. Ae powniewz Polska konfidentem stoi tak nie bedzie.

 • kap_jeden

  Oceniono 8 razy 8

  obawiam sie ze goscie z Monty Pythona moga naszej policji wytoczyc proces o plagiat -:)

 • kola04

  Oceniono 10 razy 8

  No i teraz pan poseł pisu spokojnie w świecie, w niedziele pójdzie do kościółka, wyspowiada się u CZARNEJ SUKIENKI i znowu będzie niewinny jak niemowle i znowu będzie mógł donosić na bliźnich.

 • arvelli_net

  Oceniono 8 razy 8

  ... dlaczego nie zrewidowano dery???... bo jeśli narkotyków nie znaleziono to.... :) chyba zrewidować derę!

 • sabazios.net

  Oceniono 7 razy 7

  No i mamy prosty wniosek ze jak sie cos dzieje, to dzwoncie na gliny. ale nie mowcie, ze kogos tam bija albo ze wam samochod jakies napakowane drechy rabuja - tylko ze wlasnie widzieliscie kolesia ze skretem, policja przyjedzie w 3 minuty

 • xymeon_x

  Oceniono 7 razy 7

  hehe to mu koleżka z wolnych konopi 'gola' strzelił takiemu salonowo - telewizyjnemu wyjadaczowi jak Dera hehe

  teraz to jak zadzwonił to KAPUŚ

  jak nie zadzwonił to 'złamał prawo' bo przecież poseł

  małolat wkręcił tego pustaka z PiS jak by miał 5 latek i kręcone włoski

  a tak na serio to do zadenuncjowania tego chłopaka przyznał się 'agent' tomek ... gość dobrze się nauczył para -bolszewickich metod służąc pokornie PIS

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX