Komentarze (62)
"Przyznam szczerze, zaniemówiłem". Ornat smoleński wkurzył senatora PO
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tegepe

  Oceniono 28 razy 20

  Jako to dobrze, że nie chodzę już od lat do kościoła!

 • tadkon

  Oceniono 20 razy 18

  Zdumiewa mnie ta relatywność i to podjudzanie. Skoro już mamy nieustannie pamiętać, to może przypomnę Oświęcim i inne obozy koncentracyjne, ponad 200 tysięcy zamęczonych na Kresach, ponad ćwierć miliona zamordowanych w Warszawie itd, itd. Dlaczego akurat tylko Katyń? Należy się pamięć o zmarłych i hołd dla nich, ale wszystkich. No i jest tyle ważnych spraw żywych. A tu trwa ten nieustanny festiwal nienawiści. Także nienawiści w Imię Boga, który przecież jest miłosierny i przebacza.

 • zyga728

  Oceniono 21 razy 17

  Jak bardzo rozpaczliwa musi być sytuacja ludzi sięgających po takie metody zaistnienia...

 • signomi.net

  Oceniono 21 razy 11

  Zaskoczenie pan Libickiego samym ornatem i faktem że ufundowała go GP jest co najmniej śmieszne. Przecież od dawna wiadomo, że GP, która potrafi robić tylko warchoł polityczny, różne rzeczy wyczynia dla nieustannego podgrzewania nastrojów radiomaryjnych pisowców przeciw Tuskowi.
  Pan Libicki musi być jednak jednym z tych fundamentalistów religijnych, którzy są ślepi na poczynania Kościoła mające charakter właśnie czysto polityczny, skoro uważa, że głosy publicznie zarzucające Kościołowi wtrącanie się do polityki uważa za nieuzasadnione. Panie Libicki, wojownicza doktryna KRK zakładająca wtrącanie się we wszystko, co znajduje się w obszarze funkcjonowania Państwa, jest dla tego Państwa szkodliwa. Grożenie ekskomuniką za takie, a nie inne głosowanie, nieustanne roszczenia podgryzające finanse publiczne, życie na koszt całego społeczeństwa, to tylko niektóre przejawy drapieżnej polityki roszczenia sobie prawa do wtrącania się we wszystko.

 • bibelotx77

  Oceniono 14 razy 10

  Ornaty jak T-shirts ? Sami profanuja swoje ''swietosci'' i nie licza sie z przekazami swoich przelozonych (Michalik). Byle pod publiczke !

 • saidakbar

  Oceniono 7 razy 5

  idiotyzm ale czego się można spodziewać po dewiantach w kieckach

 • oghana7

  Oceniono 7 razy 5

  TO JUZ NIE WROCIMY DO TAKIEGO KOSCIOLA NIEKATOLICKIEGO ,BO NIEPOWSZECHNEGO TYM BARDZIEJ ,ZE KOSCIOL ROZPOCZAL WOJNE Z LEGALNIE WYBRANYM PANSTWEM .

 • pawelek332

  Oceniono 3 razy 3

  debilizm czesci ksiezy nie zna granic

 • zbychrosz

  Oceniono 3 razy 3

  Kler zamiast jednoczyc polakow sieje ziarna nienawisci,za plecami rzadu chce sterowac zyciem politycznym i gospodarczym narodu. Ich pazernosc i buta niszczy koscioł katolicki.Szczesliwe narody ktorych Rzady trzymaja z daleka od spraw panstwowych kacykow ubranych w sutanny.

 • rejestracjanowegokonta

  Oceniono 5 razy 3

  Jest bardzo "zabawne" ( bo w sumie raczej smutne) to mieszanie polityki i religii przez osoby, które uważają się za najświętsze w tym dzikim kraju. To jest moi drodzy prawdziwa obraza uczuć religijnych. Spalenie biblii przez nergala to pikuś przy tym.

 • villk

  Oceniono 5 razy 3

  a kiedy łysinka rydza bedzie na ornacie?

 • villk

  Oceniono 5 razy 3

  teraz chyba juz wiadomo jak wygląda bluznierstwo .... ciekawe co na to np . Kongregacja Wiary....

 • mirekch60

  Oceniono 2 razy 2

  Nawet klechy skłócają naród,Dla dobra naszego kraju,odsunąć im koryto i pokazać gdzie ich miejsce.

 • kkryg

  Oceniono 2 razy 2

  chore to

 • pierogi_z_jagodami

  Oceniono 8 razy 2

  nie ma się czym przejmować senatorze, to są bzdurki

 • slav66

  Oceniono 3 razy 1

  Nie ma co się oburzać. Miejsce reklamowe jak każde inne, cennik znany a wykupił pis i to stado teletupisiów.

 • kazimirz

  Oceniono 2 razy 0

  Czy forum "rynsztok fm" jest rykowiskiem ubeckim, czy moze tylko odzwierciedleniem poziomu intelektualnego doskonale wyksztalconych z duzych miast?
  Chwala Generalom!

 • okmijn_pl

  Oceniono 25 razy -17

  Pan senator Libicki nie ma się czym zajmować?

 • nodens_pn

  Oceniono 32 razy -28

  Proponuję pójść dalej.

  To, że w obecnym polskim władztwie i mainstreamie nazywanie rusków sowietami jest passe, już wiemy.

  To, że sowieckim sołdatom wdzięczny naród polski za namową Wajdy i TVNowskich para dziennikarzy, zapala znicze wiemy także.

  Także to, że na oścież, jak drzwi do stodoły (na których notabene, umieją latać polscy piloci), albo szeroko, jak rozwarte są uda oblubienicy, otworzono dla sowietów obwód kaliningradzki, co by se ruski mogli po kraju nadwiślańskim hasać jak się im podoba, stało się dla nas jasne.

  Podobnie jak jasnym jest stawianie pomników bolszewikom z 1920 roku.

  Tradycją stają się w naszym kraju, akceptowane i wychwalane przez Tuska, uroczyste sowieckie przemarsze z okazji powstania nowej, imperialnej Rosji.

  Teraz, poseł Libicki grzmi w sprawie katyńsko smoleńskiej stuły, która razi go, jak każdego prawego wyznawcy wiary w pancerna brzozę, swoją dosłownością i bezkompromisowością.

  Proponuję

  Niech rząd oficjalnie zakaże podważania oficjalnej wersji Tragedii Smoleńskiej, może na razie pod groźbą dwóch lat więzienia.

  Otwarcie rosyjskiego biura doradczego przy polskiej radzie ministrów (najlepiej w budynku rady ministrów, przez ścianę z gabinetem premiera)

  Stworzenie złotego medalu Wielkiego Przyjaciela Polski i przyznania go w pierwszej kolejności Putinowi.

  Otworzenie w każdym mieście powiatowym filii Towarzystwa Przyjaźni Polsko Rosyjskiej.

  Wykreślenie z historii Polski Targowicy.

  Przeprowadzenie w narodzie referendum odnośnie powrotu do tradycyjnego i lubianego przez Polaków, nazywania sowieckiego włodarza - imperatorem.

  Być może wtedy poseł Libicki zostanie ukontentowany?!

 • xzqbq7

  Oceniono 36 razy -30

  Ale belkot. Nie rozumiem 'mord katynski', 'mord smolenski' co maja wspolnego z polityka? Wy wciaz nalegacie ze Katyn zrobili Niemcy? Sprawa jest polityczna gdyz rzad odmawia niezaleznego sledztwa? Jak sie nie ma nic do ukrycia, czego sie bac? Miedzynarodowa/niezalezna komisja do wyjasnienia tragedii smolenskiej nie ma nic wspolnego z polityka. Kto jej odmawia potwierdza 'mord smolenski'. Ake wciaz nie ma to zadnego zwiazku z polityka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX