Kwaśniewski: Zaplątanie Michała Tuska w sprawę Amber Gold mnie zbulwersowało

PRZEGLĄD PRASY. - Sprawa Amber Gold jest prawdziwym, bolesnym zaskoczeniem. Ona rzeczywiście dowodzi słabości działania niektórych instytucji państwa: prokuratur, służb specjalnych, które powinny mieć baczenie na te wszystkie instytucje finansowe, parabanki... - mówi Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z tygodnikiem ?Wprost?.
Były prezydent podkreśla: - Przecież tu chodziło tylko o zdrowy rozum! Jeżeli 28-letni facet "wychodzi" na pierwsze strony gazet, robi ogromne pieniądze, jest sponsorem wielu ważnych wydarzeń (...), to było proste pytanie: czy to jest geniusz, czy mamy do czynienia z czymś podejrzanym. I jeszcze pojawiła się informacja, że ten człowiek był już skazywany za wyłudzenia i oszustwa!

Kwaśniewski sprawę Amber Gold nazywa bulwersującą i mówi, że zbulwersowało go też zaplątanie w nią Michała Tuska. Zastrzega jednak, że w przypadku syna premiera "sprawa jest delikatna". - Dzieci mają prawo do swoich decyzji, ale są też służby, które mają szanse poinformowania rodzica, że dzieciak wchodzi na teren co najmniej ryzykowny - zaznacza w rozmowie z "Wprost" Kwaśniewski.

Zdaniem byłego prezydenta afera Amber Gold nie skończy się dramatycznie, ale zmniejszy zaufanie do rządu i do premiera Donalda Tuska.

Artykuł przeczytasz w serwisie Wprost.pl >>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (16)
Kwaśniewski: Zaplątanie Michała Tuska w sprawę Amber Gold mnie zbulwersowało
Zaloguj się
 • vas-b

  Oceniono 11 razy 5

  Co za dziwna dwolakosc,corka i zoneczka.dostaly swoje programy w tv,ktora powstala za czasow jego prezydentury,nie majac nic wspolnego z dzienikarstwem,to jest OK a jak syn premiera Tuska dostal prace zgodna z jego wyuczonym zawodem,to podnosi sie larum,troche uczciwosci i obietywizmu
  panie Kwasnieski
  ,

 • moccobaron

  Oceniono 17 razy 5

  Tak jak Pan Kwaśniewski z żoną Jolantą bulwersowali i bulwersują to napewno tego nie przebije ani Michał ani Donald Tusk.

 • tytus14

  Oceniono 15 razy 5

  Ola trzyma jeszcze wirus filipiński. Głosi takie bzdury , chyba znowu jest na bani, ale jak to u czerwonej zarazy - bania bania bania.

 • tegepe

  Oceniono 7 razy 5

  Dobrze, że Kwaśniewski nie ma syna, lecz córkę, która trzyma się z dala od biznesu - jak na razie...

 • ciemnyludd

  Oceniono 12 razy 4

  Tak jak mnie ZBULWERSOWAŁO "zaplątanie" Kwaśniewskiego w REKLAMĘ MEBLI firmy jakiegoś swojego pociota...

 • jo_laska_nebeska

  Oceniono 15 razy 3

  "Kwaśniewski sprawę Amber Gold nazywa bulwersującą i mówi, że zbulwersowało go też zaplątanie w nią Michała Tuska.... "
  A mnie zbulwersowała wypowiedź Pana Prezydenta. Skoro jest tak dobrze poinformowany, to dziwi mnie jego wypowiedź. "Szpila" w Donalda Tuska ale bardzo nieudolna. Od kiedy to Michał Tusk jest zaplątany w sprawę Amber Gold????!!!! Pomagał Marcinowi P. wyłudzać pieniądze???? On tylko krótko pracował na zlecenie OLT EXPRESS POLAND!!!! - nie miał nic wspólnego z aferą Amber Gold!!! Pan Prezydent jak widzę przyłączył się do "prawicowej" nagonki... Wstyd..... szczególnie, że ma się samemu co nieco ... za kołnierzem.....

 • oghana7

  Oceniono 1 raz 1

  STROSKANY MICHALEM TUSKIEM KWASNIEWSKI ZATROSKALBY SIE RACZEJ TYM ,ZE OSMIESZYL POLSKE SPROWADZENIEM WIEZNIOW Z GUANTANAMO DO POLSKI NA TORTURY .RAZEM Z MILLEREM ZROBILI NARODOWI WSTYD PO PACHY .MICHALOWI TUSKOWI OJCIEC NIE ZALATWIL PRACY W TELEWIZJI JAK KWASNIEWSKI CORCE ,SZUKAL PRACY W SPOLKACH ,ALE NIKOGO NIE OKRADL I NIKOMU PRACY NIE ZABRAL .A OD PREMIERA NIECH SIE KWASNIEWSKI ODCZEPI ,BO ON NIE MA Z TYM NIC WSPOLNEGO .TO SPRAWA PROKURATURY BEDACEJ OD LAT ZA BARDZO SAMODZIELNEJ OD PANSTWA .

 • swoisty123

  0

  Skoro nie chcesz Olek, żeby osoby postronne nie były w to zamieszane, to sam się nie wypowiadaj, bo zostaniesz w to wciągnięty jak Michał ;) Idź najlepiej wyluzuj i napij się wody święconej.

 • arvelli_net

  Oceniono 12 razy 0

  ... mnie bardziej zbulwersowało zaplątanie się kwaśniewskiego w w "bolące golenie i choroby filipińskie" :)
  www.youtube.com/watch?v=g8N_EG7jJ5U
  www.youtube.com/watch?v=4UEoRN9asdw
  www.youtube.com/watch?v=d0S41AGoeYw
  Pozostaje poza wszelką dyskusją pijaństwo i klepanie się po plecach... takie to kaczyńskie, poklepywanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX