Komentarze (100)
Zachowanie prezesa SKOK-ów "niedopuszczalne". Pitera oskarża senatora Biereckiego
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tytus14

  Oceniono 7 razy 3

  Zamiast walić farmazony , to niech Bireckiemu zabiorą mandat jeżeli łamie prawo. Przecież to platfusy są przy korycie. Widać wkacje się kończą to wychodzą z ukrycia i plotą co ślina na język przyniesie

 • tomekjot

  Oceniono 9 razy 3

  no to jeszcze raz. co pani poseł na to :

  Działaczka PO ma postawione zarzuty w śledztwie dotyczącym przyjmowania łapówek w zamian za przyznawanie dotacji unijnych. Z materiałów operacyjnych CBA wynika, że przyznanie dotacji było uzależnione od wpłat na fundusz Platformy Obywatelskiej -

 • arvelli_net

  Oceniono 9 razy 3

  ... po co oskarżać, szkoda czasu i energii, trzeba działać aby WSZYSTKIE parabanki i firmy naciągające klientów były LIKWIDOWANE a właścicielom zakazywano DOŻYWOTNIO na terenie całej UE działalności gospodarczej... spowinowaconym z właścicielami takich firm oraz ich pracownikom zakazywać działalności opierającej się na działalności wspomaganej kredytami i pożyczkami. Problem zginie sam.

 • lexisnexis

  Oceniono 9 razy 3

  Nie da się tego słuchać - dlaczego przesądza pracownik Agora ,że nie było przestępstwa - przecież jest zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa - czyli ujawnienie danych Państwowej spółki czego konsekwencją mogły być konkretne straty lotniska.

 • costa3500

  Oceniono 4 razy 2

  Czy w związku z tym że ma mandat senatora nie można buraka normalnie zamknąć,to przestępca ma to wymalowane na gębie.

 • jkal

  Oceniono 4 razy 2

  a co PIterowa POwie w sprawie Amber Gołd z Tusku jr. i nadzoru ze strony Jana Vincenta?

 • leming-z-wybrzeza

  Oceniono 18 razy 2

  Najpierw POprzez POdstawionych SBeków sprzedaliście banki w obce ręce.

  Teraz atakujecie w 100% kapitał polski. Jeździe najlepiej do Ruskich. Tam jest wasze miejsce.

 • fletniapana

  Oceniono 10 razy 2

  Nie wiem, kto ma rację w sporze o SKOK'i ale widzę, że Minister Finansów chce na nich położyć łapę. Z doświadczenia widzę, że wszystko a czym Rostowski położył łapę się sypie więc przypuszczam, że tak samo będzie ze SKOK'ami.

  Rostowski, łapy precz od SKOK'ow!

 • dolorata

  Oceniono 12 razy 2

  Oddaj kobieto komunalne mieszkanie, - dopiero potem wracaj do polityki.

 • color.one

  Oceniono 12 razy 2

  pitera oskarza, ha ha ha, rotfl, ta baba ma jeszcze czelnosc wypowiadac sie publicznie ?!

 • alica32

  Oceniono 24 razy 2

  Tzw.Wyprzedaż i prywatyzacja gospodarki polskiej po okrągłym stole w 1989 służyła dwóm grupom beneficjantów. Pierwszą stanowiły firmy i koncerny zagraniczne, które nabywały nie tylko poszczególne zakłady, ale całe branże i rynki zbytu po cenach śmiesznie niskich. Przejmowały one polskie podmioty gospodarcze, a następnie likwidowały, bądź uruchamiały produkcję półfabrykatów, stanowiących uzupełnienie produkcji zakładów umieszczonych w krajach macierzystych. Druga grupa, to rodzime "elity" polityczne, które podjęły samouwłaszczenie, zapominając o obowiązku wyrównania krzywd pokoleniu, które odbudowywało Polskę ze zniszczeń wojennych i zostało pozbawione jakiejkolwiek własności.

 • onufryzagloba2

  Oceniono 1 raz 1

  Po pierwsze: Grzegorz Bierecki nie należy do PiS, został senatorem PRZY POPARCIU PiS, a to duża różnica.
  Po drugie: Grzegorz Bierecki jest twórcą, założycielem SKOK-ów. Instytucja, którą założył działa pod jego przewodnictwem od 20 lat i jest w DOSKONAŁEJ kondycji. Ja się dziwię, że nie chce, aby PO położyła na niej swoje destrukcyjne łapy.
  A dalej:
  "Co by się działo, gdyby tak zachowywał się ktoś z PO? - pytała Pitera w TOK FM. " - myślę, że NIC. A z pewnością nie mogła by tak zapytać w "Wyborczej" i "TOK FM"
  "Czyli m.in. zdeponowane tam pieniądze miałyby być gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny." - a po co? Już dziś są zabezpieczone i gwarantowane do takiej samej wielkości, jak przez BFG. Ponadto wielkość funduszy w BFG już obecnie nie jest w stanie pokryć 30% zapotrzebowania w razie ewentualnego kryzysu. Czy na pewno to bezpieczne rozwiązanie? Czy o bezpieczeństwo członków Kas chodzi? Czy raczej o te 15 mld złotych na które rząd będzie mógł położyć swoją łapę?
  "Według posłanki, która w pierwszym rządzie Donalda Tuska odpowiadała za walkę z korupcją, mamy do czynienia z konfliktem interesów. Bo senator zabiega o interes SKOK-ów, "podmiotu którym zarządza i gdzie świetnie zarabia"." - W 2008 roku w związku z podejrzeniami dotyczącymi konfliktów interesu posłów PO, wnioskodawców zmian ustawy o SKOK, ówczesny Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski stwierdził::„ przeciwnie uważam, że doświadczenie zawodowe takiego posła może być w praktyce przydatne przy merytorycznym rozpatrywaniu projektów ustaw w przedmiotowym zakresie”. - odnośnie do protestu Kas. A dziś ma zupełnie odmienne poglądy. Dlaczego? Sądzę, że "moralność Kalego" się tu kłania... To samo tyczy zresztą Pani Pitery, która w ogóle nie blokuje pomysłów swego kolegi, Dariusza Rosatiego, który jednocześnie jest przewodniczącym sejmowej Komisji Finansów Publicznych i członkiem Rady Nadzorczej Banku Millenium SA!
  "A pierwsza próba poddania kas nadzorowi bankowemu nie powiodła się, bo ustawę zawetował prezydent Lech Kaczyński, w 2010 roku." - bo była koszmarnie źle napisana. Podobnie, jak i obecna. Tyle, że Prezydent jest dziś inny (patrzcie wyżej) A SKOK-i nie bronią się przed nadzorem, tylko chcą równych praw i uczciwej, dobrze napisanej ustawy! Albowiem sam nadzór KNF to nic złego, gdyż nie jest dla SKOK-ów żadną nowością. SKOK-i od zawsze składały raporty i przeprowadzały audyty, których wyniki przedstawiały sądom i urzędom skarbowym, a od 2010 roku także i do KNF!

 • maxymus1

  Oceniono 7 razy 1

  Pani Pitera, Pani to powinna raczej "mordę w kubeł", to Pani zamiotła pod dywan aferę mieszkaniową w Szczecinie!

 • tekameka

  Oceniono 15 razy 1

  Pitera z szafy wylazła ....

 • adela_30

  Oceniono 13 razy 1

  Kim jest ta pani, że się tak wymądrza? Czy ona dostaje jeszcze nasze pieniądze za to, że nic nie robi ?

 • mohero_kato_faszysta

  Oceniono 11 razy 1

  No wreszcie jest nasza gwiazda. Obstawiamy ile dorszów złapie

 • komunista_tuskista

  Oceniono 19 razy 1

  Pitera nam się nie udała,
  to fakt

  4 lata w rządzie, i wtedy rozkwitły i te SKOKI, i AMBERY i inne,

  no, nie udała mam się

  .

 • mariatg8

  0

  Donek Radarowiec obiecywał zniesienie Senatu . Jest to twór zupełnie rakowanty . Z mysiej piczy nie zrobisz reisentasche .

 • tomekjot

  Oceniono 6 razy 0

  no właśnie- a co Juli Pitera na to:

  www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/642722,nielegalne_finansowanie_po_unijne_dotacje_w_zamian_za_datek.html
  Działaczka PO ma postawione zarzuty w śledztwie dotyczącym przyjmowania łapówek w zamian za przyznawanie dotacji unijnych. Z materiałów operacyjnych CBA wynika, że przyznanie dotacji było uzależnione od wpłat na fundusz Platformy Obywatelskiej -

 • swierszcz82

  Oceniono 12 razy 0

  Pitera ty mendo od dorsza, zamilcz.

 • chango

  Oceniono 8 razy 0

  Chlania się o kasę ciąg dalszy.. ..matołom już bardzo budżet przecieka po prostu.
  To co się dzieje to sraka z kaszlem..
  Jak się czarowało kreatywną księgowością i równolegle prało się kasę i robiło się w balona poprzez para-para-rara-banki to było ok.. Partie żyły dobrze.. ;) Teraz trzeba rynek bankowy ratować i budżet więc wszystko co poza KNF musi zostać rozje.. na ślepo a kapitał i złoto "odpowiednio wykorzystane" w budżecie.

  Sugestia. Jeżeli się śmiałeś z ludzi, którzy włożyli kapitał do AMBERGOLD to uważaj. Ty będziesz następny. System bankowy i bańka długu to też piramida. Może być tak że z Ciebie bedą się śmiać wkrótce.. ;)

  Donek już nie ma manewru. A PIS jak zwykle skutecznie ośmiesza ruchy narodowe. Takie jest założenie przecież. Czy rządzą nami Polacy?

  Na bank będą w UE przepychać ponadnarodowy nadzór bankowy. Kwestia czasu niezbyt długiego.
  UE też ma srakę z kaszlem bo "specjalyści" są u steru.

 • shago0

  Oceniono 16 razy 0

  a kto to jest pitera? to ta fachowca od korupcji? baba nic nie potrafiła zrobić przez 4 lata ale dalej żyje za ukradzione mi i moim klientom podatki. jak ją widze w tivi to plusy przesłaniają mi minusy jeśli chodzi o kaczora i pis, co jest po prostu straszne.
  ale o dziwo ileś tysiecy matołów głosowało na tą wydmuszkę, jak więc żyć tusku, jak żyć.

 • tak.bo.tak

  Oceniono 17 razy -1

  Pitera...Pitera...? A to ta homofobka, co nie życzy sobie żeby posel używał określenia "cios poniżej pasa". Bo jej sie wszytko kojarzy seksulanie. Dno totalne!

 • swawolny_dyzio

  Oceniono 11 razy -1

  Pisowskie standardy, jak platforma kradnie to ujadają a jak sami kradną to problemu nie ma. Problemu nie było z finansowaniem PC, z FOZZ, Telegrafem. Teraz problemu nie ma z Instytutem LK i spółką Srebrna. Ale swoi zarabiają! No ale Partia z Kalksteinem, Singerem, Hofmanem i Wiplerem na czele musi być dobra w geszeftach...

 • losiu4

  Oceniono 13 razy -1

  czyli mieli rację ci co twierdzxili że Amber Gold to przygrywka przed właściwym atakiem ryzej bandy na SKOKi

  Pozdrawiam

  Losiu

 • piotr110660

  Oceniono 5 razy -1

  ryby nie mają głosu a tu .........................

 • jtp2

  Oceniono 31 razy -1

  Pitera czy to nie ta ministra co w ciągu 4 lat pracy wykryła dorsza za kilka złotych????

 • klara551

  Oceniono 23 razy -1

  Droga pani miała pani swoje pięć minut i co? Nawet najświętsza prawda w pani ustach brzmi jak dowcip.Pani przesiedziała swoją kadencję jak na wczasach i teraz niech PO znajdzie kogoś kompetentnego a nie pozoranta. Może pani najwyżej napisać bajkę o tym jak to Pitera szukała korupcji a znalazła dorsza. Nie znoszę PiS i równocześnie nie znoszę jak osoba która nie zrobiła nic choć powinna, zaczyna działać metodami pisowymi. Kończ pani te pozorne działania i wstydu sobie oszczędź.

 • szpak.nie

  Oceniono 22 razy -2

  Amber Gold odpalił kaskę i stanowisko, przynajmniej jedno, to siedziały cicho platfuski, SKOK nie chce się POdzielić i zaniePOkojenie.

 • mercurossaurus

  Oceniono 18 razy -2

  Pani Pitera się wypaliła i nie jest już wiarygodna.

 • szpak.nie

  Oceniono 21 razy -3

  Coś mi się zdaje, ze POwcy szukają po prostu stołków dla siebie i rodzin, wiedzą, ze wiecznie rządzic nie będą, w bankach ich nie chcą, lotniska i inne spółki obsadzone juz, więc SKOKi ich zainteresowały.
  Szkoda swoją drogą, że nie byli aktywni w sprawie Amber Gold.

 • disloyall

  Oceniono 13 razy -3

  Za afera AMBERTUSKGATE stoja Skoki !!!

  i Kaczynski !!

  Bo kazdy Skok to Kaczynski ....!!

  Niech zyje Gazwyb zwana gownem

 • nora_syracuse

  Oceniono 29 razy -3

  Dlaczego podatnicy są zmuszeni utrzymywać takie osoby jak Pitera .

 • luki761

  Oceniono 22 razy -4

  natomiast zachowanie Jerzego Buzka - obecnie eurodeputowanego z Platformy Obywatelskiej - ,który oszukał Polaków mamiąc wysokimi i godnymi emeryturami z przymusowego OFE

  jest "godne"

  .

 • tekameka

  Oceniono 11 razy -5

  Nie ma już dnia bez afery
  Mówi śliczna Julia.
  chyba w Sejmie zamiast POsłów
  siedzi sama żulia
  A gdy sPOtkam ja marszałka
  to nowa przewałka
  A gdy sPOtkam ja POsełka
  to przewałka wielka

  Wszystko mi sie POrypało
  nie zdążę z raPOrtem
  To jak walka z wiatrakami
  taniec z samym czortem
  RaPOrty już raz spalone
  numer wszystkim znany
  najważniejsze, że nic nie mam
  na tych z "Nocnej Zmiany"

  Nie chcę jeździć beemwuchą
  na co mi laptopy
  Na co, PO co mi to było
  Za dobrze się żyło
  Gdy już zacznę w czymś się grzebać
  zaraz przekręt nowy
  Dorsz tak śmierdzi, że POsłowie
  odwracają głowy

  Kiedy byłam za granicą,
  Pisiory specjalnie
  wymyśliły trzy afery,
  bym skończyła marnie
  Lecz Donaldu mi POmoże
  przetrwać ciężkie chwile
  Bym na starość POsłowanie
  wsPOminała mile.

  Wrogi mi dziennikarzyna
  narobił hałasu
  asystentka informuje
  że ja "nie mam czasu"
  Siedzę z Donku z gdańskiej szafie
  nie wychylam nosa
  I bez przerwy Szefa szefów
  chwalę POd niebiosa.

  Swoją genialną ustawę
  wrzuciłam do kosza
  nie zgadzam się na POprawki
  co POsłowie wnoszą
  Jestem Julia nieomylna
  I kobieta silna
  Wizerunek mój uroczy
  Nikt mi tutaj nie POdskoczy

  Może w końcu coś dotarło
  Do złocistej głowy
  No bo "my tu walczymy",
  Są "różne rozmowy"
  Julia więc PO cichutku
  uchyla drzwi do wietrzenia ....
  no bo w szafie śmierdzi dorszem
  lub/i POtem lenia ....

  cdn ...

 • krzyk222

  Oceniono 15 razy -5

  zobaczcie pracowitego lenia tuska www.fakt.pl/Donald-Tusk-wzial-urlop-w-tajemnicy,artykuly,175072,1.html

 • queserasera

  Oceniono 19 razy -5

  Kto to jest Pitera? Ta od śledzia? Której urząd kosztował milion i nie zrobił nic? Literalnie NIC mimo gnębiących PO afer!

  I taka zgaga ma czelność występować w roli moralizatorki?! Ta popierd*lona Polska stoi mi ością w gardle. I jeszcze co najmniej milionowi Ślązaków!

 • losiu4

  Oceniono 25 razy -5

  a co, pani Pitera, ów prezes SKOKów zrobił? Zjadł dorsza z siedem pięćdziesiat czy herbatę z cytryną wypił?

  Pozdxrawiam

  Losiu

 • mat879

  Oceniono 22 razy -6

  PLATFORMO ANTYSPOŁECZNA - ŁAPY PRECZ OD SKOKÓW!

 • tsunami1

  Oceniono 25 razy -7

  Taki właśnie jest obraz wyborcy PO, w garnku będzie gotował kamienie opodatkowane VAT 35% i tak będzie krzyczał VIVAT PLATFORMA, VIVAT TUSK. Kiedyś też tak gdzieś wołali tylko, że zamiast VIVAT krzyczeli HEIL!!! co dalej Lemingi będziecie nas razem ze swoim wodzem palić w aushwitz??

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 19 razy -7

  Pitera ZAMILCZ.

 • chilly

  Oceniono 13 razy -9

  Poseł z PO zapewne nie ośmieliłby się powiedziec coś, czego nie akceptuje premier.

 • 1234qwerty

  Oceniono 24 razy -10

  No i proszę największy nierób Dżulia z Piterów ze stajni Tuska wydała głos.

 • e-grabarz

  Oceniono 21 razy -11

  Szefowi SKOK'ow prawo pozwala pracowac w prywatnej firmie i byc senatorem. Senator tez ma prawo wypowiedziec sie, ze prawo, ktore ma byc skokiem rzadu na oszczednosci 2.5 klientow SKOK'ow ma prawo sie z tym nie zgadzac.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX