"Hofman zapowiada skorygowanie błędów PiS? Powinien zacząć od Kaczyńskiego"

"Jeśli Hofman zapowiada skorygowanie błędów, które PiS popełnił w latach 2005-2007, to powinien zacząć od Jarosława Kaczyńskiego. To przecież on postanowił przeprowadzić moralną rewolucję w kraju przy wsparciu Samoobrony, co zakończyło się seksaferą, skandalem korupcyjnym i przyśpieszonymi wyborami" - pisze w "Polsce the Times" Tomasz Sekielski.
Sekielski odnosi się do wywiadu, którego Adam Hofman, rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, udzielił tygodnikowi "Uważam Rze". Polityk zapowiedział, że PiS nadal chce IV RP, tyle że bez błędów Zbigniewa Ziobry. "Wynika z tego wszystkiego, że Jarosław Kaczyński i jego najbliżsi współpracownicy dawali się wodzić za nos jednemu Zbigniewowi Ziobrze, który - jak mówi Hofman - 'zaszkodził projektowi' IV RP" - komentuje dzisiaj Tomasz Sekielski.

Korygowanie błędów? "Hofman powinien zacząć od Kaczyńskiego"

Dziennikarz podkreśla więc, że jeżeli rzecznik PiS chce korygować błędy swojej partii z lat 2005-2007, to powinien zacząć od... jej lidera - Jarosława Kaczyńskiego. To przecież szef Prawa i Sprawiedliwości - zdaniem Sekielskiego - "postanowił przeprowadzić moralną rewolucję w kraju przy wsparciu Samoobrony, co zakończyło się seksaferą, skandalem korupcyjnym i przyśpieszonymi wyborami".

Publicysta wylicza dalej: to Kaczyński namaścił Marcinkiewicza, to Kaczyński zrobił Kaczmarka szefem MSW, to protegowany Kaczyńskiego - Mariusz Kamiński - zorganizował konferencję prasową w sprawie posłanki Sawickiej, to ten sam Kaczyński ministrem sprawiedliwości uczynił Zbigniewa Ziobrę.

Naiwny Hofman?

Sekielski podsumowuje: "Adam Hofman jest sprytnym politykiem, znakomicie radzącym sobie w świecie partyjnych intryg. Musi być jednak bardzo naiwny, jeśli zakłada, że wystarczy obciążyć Zbigniewa Ziobrę błędami i wypaczeniami, by wyborcy masowo zagłosowali na partię Kaczyńskiego".

Cały komentarz w dzisiejszej "Polsce the Times".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (15)
"Hofman zapowiada skorygowanie błędów PiS? Powinien zacząć od Kaczyńskiego"
Zaloguj się
 • bibelotx77

  Oceniono 21 razy 19

  A tak niedawno prezes wzywal - Zbyszku wracaj ! -

 • cookies9

  Oceniono 21 razy 19

  Nie tylko od Kaczynskiego,tylko od siebie.Hofman to niewychowany buc.

 • mercurossaurus

  Oceniono 20 razy 18

  Hofman nie jest naiwny, raczej uważa że to my jesteśmy naiwni i głupi. Takie dysdymały nam prawi.

 • arvelli_net

  Oceniono 19 razy 17

  ... natura już nie skoryguje swoich błędów, szpitale psychiatryczny są i będą:)... czekamy już li tylko na naturalne od(z)ejścia... w ramach przeprosin dla społeczeństwa proponuję pisowcom odejście w nie(odb)byt i rada dla wyborców: PATRZCIE KOGO WYBIERACIE... bo w większości są to ludzie pozbawieni moralności i skrupułów, są w parlamencie dla robienia kasy i realizacji WŁASNYCH interesików... Polaków mają w DOOPIE!!!!

 • adalbert.13

  Oceniono 19 razy 17

  A co wy się czepiacie tego kociego obszczymurka, zwykły czynownik pisuardowskiej opryczniny.

  Ten styropianowy POPiS to chory postsolidarnościowy układ który wszystkim odpowiada. Na
  górze. Bo zwykły podatnik utrzymujący to badziewie nie ma wpływu na nic.

 • cheffin

  Oceniono 15 razy 11

  Najlepsza i najswietsza partia w Polsce i popelnila jakies bledy niemozliwe.

 • oghana7

  Oceniono 12 razy 8

  ALE ZABAWA ! WYLENIALY PREZES ZNUDZONY KANAPOWYM SIEDZENIEM POSTANOWIL WSTAC Z NIEJ I WYGLOSIC EXPOSE /ZA KOGO ON SIE UWAZA ?/ MOZE O.RYDZYK GO POBUDZIL I UZNAL ,ZE JUZ CZAS .A MOZE JEGO LECHE-CULS HOFMAN ,BLASZCZAK I BRUDZINSKI POSTANOWILI ZAWALCZYC O WLADZE.NARZEKAJA ,ZE "PIEKNIS" I "BASIOR" NIE POWINIEN JUZ RZADZIC ,BO 3 LATA TO ZA DLUGO I MUSZA COS ZROBIC .A CZY PAMIETAJA ,JAK HANIEBNIE PREZES K.KONCZYL SWOJA KADENCJE W 2OO7 ROKU?DOBRZE PRZYPOMNIEC SOBIE SKROCENIE KADENCJI SEJMU Z 1O LIPCA 2OO7 ROKU I UZASADNIENIE UCHWALY SEJMU RP O SPOSOBIE SPRAWOWANIA WLADZY PRZEZ PREZESA K.LACZNIE Z SAMOOBRONA O LPR.POLECAM TO UZASADNIENIE UCHWALY ZANIM PREZES POSTANOWI ZEPSUC NAM NIEDZIELE SWOIM BAJDURZENIEM I CHORYMI POMYSLAMI . WTEDY KACZYNSKI ZDOLAL POKLOCIC NAS Z WSZYSTKIMI KRAJAMI EUROPY I SWIATA .JUZ WIDZE ,Z JAKIM NAPIECIEM I ZACHWYTEM EUROPA CZEKA NA POWTORKE Z TAKIEGO RZADZENIA .CZY DZIADYGA NAPRAWDE WIERZY W SWOJA NOWA INICJATYWE?JASNE -POMOZE Z CALYCH SIL RYDZYK Z ODDZIALAMI ZWIAZKOWCOW KOMANDOSA PIOTRA DUDY ,KTORY NIE WIADOMO DLACZEGO NIE JEST W AFGANISTANIE ,TYLKO ZAMYKA SEJM ZA LANCUCHAMI .JEST BEZKARNY ,WIEC POMOZE RADIU MARYJA I PREZESOWI .

 • costa3500

  Oceniono 8 razy 8

  Polska to dziwna kraj Samoobrona za współpracę żądała sex u,PSL rozdaje dyplomy debilnym synalkom ministrów Sawickiego,a minister nauki to toleruje i próbuje zamieść pod dywan przecież ten głupek od pierwszej komunii jest członkiem partii. i dyplom mu się należny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX