"IV RP minus błędy Ziobro". Hofman do Olejnik: To pani redaktor logika

"IV RP minus błędy Ziobro" - to ma być nowy pomysł PiS na polityczną jesień. Prawo i Sprawiedliwość przyznaje się do błędów. Ale twierdzi, że popełnił je Zbigniew Ziobro. - Ale do lipca państwo chcieli, by było "plus Ziobro", bo przecież prezes dawał mu czas na powrót do partii - dziwiła się w "Śniadaniu Radia ZET" Monika Olejnik.
- Walka z przestępczością jest priorytetem. Jarosław Kaczyński zaproponuje pakiet poprawiający bezpieczeństwo Polaków. Zaostrzymy kary... - zapowiadał jesienne propozycje swojej partii poseł Adam Hofman. Ale rzecznik Prawa i Sprawiedliwości przyznaje: w czasie rządów jego partii popełniono błędy. Tylko że odpowiada za nie jedna osoba: Zbigniew Ziobro (nie zdecydował się na powrót do PiS i ma swoje ugrupowanie - Solidarną Polskę - red.).

"Różne działania pana Ziobry"

- Były pewne błędy w tym obszarze. To były błędy polegające na kompromitacji idei walki z przestępczością. Walczyć z przestępczością trzeba, ale niektóre wystąpienia medialne czy różne działania pana Ziobry spowodowały, że dało się wmówić Polakom, że PiS jest partią, która nie chce walczyć z przestępczością, a z Polakami - mówił w Radiu ZET Hofman.

- Ale do lipca państwo chcieli, by było "plus Ziobro", bo przecież prezes dawał mu czas na powrót do partii. Teraz jest "minus", bo Ziobro nie wrócił - zwróciła uwagę Monika Olejnik

- To pani redaktor logika. Moje zdanie wygłosiłem przed chwilą - wypalił Hofman.

Ziobro: Moje działania budziły duże uznanie Polaków

- Chwilę dłuższą spędziłem w PiS, więc wiem, że opinia wygłoszona przez Adama Hofmana nie jest tylko jego opinią, ale opinią wyrażoną za zgodą i konsultacją Jarosława Kaczyńskiego, bo tak to w PiS wygląda. Można znaleźć tysiąc cytatów Jarosława Kaczyńskiego, które przeczą słowom Adama Hofmana- mówił w "Śniadaniu" Zbigniew Ziobro.

Lider Solidarnej Polski ma swoje wyjaśnienie całej sprawy - To, jak sądzę, rzuca światło na to, dlaczego zostałem z PiS-u wyrzucony, bo chyba problemem było to, że moje działania jako ministra sprawiedliwości budziły duże uznanie Polaków.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (17)
"IV RP minus błędy Ziobro". Hofman do Olejnik: To pani redaktor logika
Zaloguj się
 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 14 razy 12

  Zaiste...przerażająca wizja po zminusowaniu Zera....Czyli co ? ...Brudziński nowym komisarzem d/s czystości rasy ? A może Fiona ?

 • kat-kk

  Oceniono 13 razy 11

  Rachitycznej żonie,tłuściutkiego wazelinowego Kaczora,Polacy życzą dużo zdrowia.Może KGHM odetchnie z ulgą.

 • pannamarianna777

  Oceniono 11 razy 9

  A wice prezes partii Kamiński aktywnie działający w CBA to do naprawy, czy nadal ma zamiar państwowymi pieniędzmi szastać. I nie było słychać aby z tego powodu chociaż go przesłuchano.
  Tu niebezpieczeństwo większe niż Amber Gold, bo dotyczy wszystkich

 • arvelli_net

  Oceniono 9 razy 7

  ... retoryka ZdziczałegoChłopa-KonkurentaKota-MinusZiobro jest taka jak zawsze: HAŃBA, OSZUSTWO, KŁAMSTWA TUSKA.... no i z powrotem zaczęło się, proszki prezesika się skończyły... hofmana zresztą też:)

 • adalbert.13

  Oceniono 6 razy 6

  Taką wisienką na tym goovnianym torcie Zera jest list p. Kempy do prezesa w którym
  jako wiceministro d/s sprawiedliwości broni swojego pryncypała;
  beatakempa.natemat.pl/29499,list-do-prezesa-pis-jaroslawa-kaczynskiego-w-przeddzien-jego-expose
  " Ta bita chamica" (cytat za red. Wołkiem, dziękuje) pisze m.in.:
  "Chodzi o to by chęć odwetu, interesowność polityków, którzy patrzą tylko na swój czubek nosa nie zaprzepaściła raz na zawsze ich szans." i oto chodzi. Tylko.

 • kolega77

  Oceniono 5 razy 3

  IV RP TAK - "ziobryzm" NIE!!! To jakoś swojsko brzmi.

 • romp6

  Oceniono 16 razy -10

  PO czy PiS to jedno i to samo czyli wybór pomiędzy Dżumą a cholerą, wybieram zdrowie, żadnych prawicowych oszołomów z PO czy PiS.

  Polskie media powariowały zupełnie, ile można mielić pisowców i to co działo się pięć lat temu. Media obecne zapomniały,że dzisiejsza władza jest groźna jak PiS,3 mln podsłuchów, areszty wydobywcze są nadal tylko media to w ogóle nie jest dostarczane do uszu i oczu słuchaczy i widzów.
  zdaje się,że akcja brońmy wszyscy Tuska, działa zgodnie z doktryną z nocnej nasiadówki szefów mediów.
  2012.08.30 godzina 3/15 rano Warszawa ul.Parkowa z willi rządowej Premiera Tuska w towarzystwie Igora Ostachowicza i Pawła Grasia, wychodzą szefowie mediów mainstreamowych;Adam Pieczyński tvn24, Jan Szul TVP info, Jarosław Gugała Polsat Wydarzenia, Kamil Dąbrowa Polskie radio(dawniej TOK FM),Kamila Ceran TOK FM, Jarosław Kurski gazeta wyborcza, Tomasz Lis Newsweek.
  Cel tego spotkania był jeden, odwrócić uwagę od prawdy o AMBER GOLD i bardzo bliskich związkach rodziny Tusków i działaczy PO z przesłonięciami Pomorza i Europy. Amber Gold Plichta wypłacił tylko jednemu człowiekowi pieniądze ,a był nim Michał Tusk syn premiera Donalda Tuska PO.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX