Kolejna interwencja agenta Tomka. Wezwał policję do kancelarii premiera

Poseł PiS Tomasz Kaczmarek po raz kolejny interweniował na policji - donosi Radio ZET. Tym razem polityk wezwał funkcjonariuszy do Kancelarii Premiera, gdzie odmówiono mu wydania dokumentu pokazującego, kto czytał ?tajną notatkę? ABW o Amber Gold. Zdaniem Kaczmarka ten dokument jest jawny, dlatego wezwał posiłki.


Do KPRM przyjechało dwóch funkcjonariuszy, ale szybko opuścili budynek. - Mundurowi otrzymali zgłoszenie, ale kiedy zjawili się na miejscu, osoba zawiadamiająca poinformowała ich, że zgłoszenie jest już nieaktualne, i policjanci odjechali - powiedział w rozmowie z portalem Gazeta.pl rzecznik Komendy Stołecznej Policji Mariusz Mrozek.

Jak ustaliło Radio ZET, sprawą zainteresował się rzecznik rządu. Niestety, nie udało nam się z nim skontaktować. Poseł Kaczmarek - jak informuje Wprost.pl - opuścił już Kancelarię Premiera.

Rzecznik rządu, Paweł Graś zapowiedział dzisiaj w radiowej Trójce, że 13 września szef ABW, będzie tłumaczyć się przed sejmową komisją ds. służb specjalnych i sam przedstawi zapisy "tajnej notatki", przedstawionej Tuskowi.

Agent Tomek zawsze na posterunku

Jest to już kolejna w ciągu ostatniego miesiąca interwencja na policji posła Kaczmarka, znanego szerzej jako agent Tomek. Wcześniej wezwał funkcjonariuszy do studia TVN24, gdzie w programie "Tak jest" poseł Andrzej Dera dyskutował z przedstawicielem Wolnych Konopi Andrzejem Dołeckim o legalizacji miękkich narkotyków.

Kiedy w pewnym momencie Dołecki wyciągnął z kieszeni foliową torebkę i zasugerował, iż może w niej być marihuana, interweniować postanowił Tomasz Kaczmarek, oglądający program w swoim mieszkaniu. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, przeszukali Dołeckiego oraz inne osoby w studiu, ale narkotyków nie znaleźli.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (27)
Kolejna interwencja agenta Tomka. Wezwał policję do kancelarii premiera
Zaloguj się
 • demolka666

  Oceniono 22 razy 18

  i taki fordanser z przedmieścia siedzi w sejmie... zgroza, po prostu zgroza... we włoskim parlamencie zasiadała kiedyś niejaka ciciolina, ten agent tomek to taka nasza ciciolina :)

 • atleista

  Oceniono 17 razy 17

  Podobno agent Tomek używa telefonu bez karty SIM. Bo jeśli gdzieś dzwoni, to tylko na numer alarmowy 112.

 • arvelli_net

  Oceniono 18 razy 16

  ... apeluję do premiera: COFNĄĆ WSZYSTKIE PRZYWILEJE EMERYTALNE MUNDURÓWCE I WSZELKIEJ MAŚCI AGENTOM... ci co nie skończyli 55lat do roboty!!!! jeśli się boi to może tak referendum??? :) Jeśli w naszym przypadku dowolnie można wydłużać wiek emerytalny to i święte krowy niechaj znikną z naszej ziemi... nawet i dosłownie:)

 • aldisek

  Oceniono 15 razy 15

  On działa jak prawdziwy enkawudzista. Zawsze na posterunku, zawsze do dyspozycji swego pryncypała. Nie myśli tylko działa. Tak został wytresowany. I całe szczęście, że nie myśli. Bo myślenie bardzo słabiutko mu działa.

 • jo_laska_nebeska

  Oceniono 13 razy 13

  Prawdziwy as wywiadu! To daje nam obraz jak wyglądała "agencja towarzyska" M.Kamińskiego.....
  A swoją drogą... słuchając i oglądając tego asa zastanawiam się ... jak wyglądał ten jego "wywiadowczy" podryw.... hmmm.. jeden niby się udał, drugi - kompletna klapa.... a sądząc po nagłośnieniu jego "skuteczności" to chyba więcej było klap. No cóż... twarz żadną myślą nie zmącona (chyba, że po większej ilości tych dobrych trunków, które tak chętnie "konsumował z wielkim poświęceniem dla dobra sprawy".... głos, inteligencja, sposób wysławiania się.... "mniej niż zerooooo, mniej niż zerooooo , o o o o........"

 • kurcze_pieczone01

  Oceniono 13 razy 13

  To już nie tyle Pawka Morozow co szwejkowski wszyk (r.m. wszy).
  Tylko jak ten ubolek chce się obronić przed rakietą z rakietnicy kiedy do
  byle interwencji wzywa posiłki, to tego nie wiem .

 • sisi64

  Oceniono 13 razy 13

  Głosujcie na kacze wywłoki, a bolszewickie metody wprowadzą w każdej dziedzinie życia!

 • tegepe

  Oceniono 12 razy 12

  To stóJkowi są na każde wezwanie takiego emerytowanego, czyli już nie na służbie, wypierdka tajnych służb?

 • adalbert.13

  Oceniono 12 razy 12

  Premier powinien odstąpić te voucher na kurs pierwszej pomocy ex agentowi aby ten sobie jej sam udzielił.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX