Posłanka PiS: Kongres Kobiet to lewacka propagandówka. Wielowieyska: Taaak, szczególnie z Anną Komorowską...

Kongres Kobiet ma na celu "propagowanie lewackich postaw" oraz jest sprzeczne z Konstytucją - twierdzi posłanka Prawa i Sprawiedliwości prof. Krystyna Pawłowicz. - To bardzo... nowatorska teza - skomentowała Dominika Wielowieyska w "Poranku TOK FM".
Swoje poglądy na temat Kongresu Kobiet posłanka Pawłowska wykłada w wywiadzie dla "Super Expressu". Zapytana o to, czy była na Kongresie, odpowiada: "Nigdy w życiu! Na każdej tego typu imprezie, która ma w tytule słowo 'kobieta', stale w pierwszym szeregu widzimy te same panie: Nowicką, Gronkiewicz-Waltz, Bochniarz, naczelną kobietę kowboj w Polsce. Czy naprawdę nie mamy w Polsce innych kobiet? Całe to przedstawienie ma na celu propagowanie lewackich postaw. Jest też sprzeczne z polską konstytucją, z artykułem 18., który chroni rodzinę i nie pozwala na fetowanie tego typu działań".

"Nowatorska teza"

- To bardzo nowatorska teza, że Kongres Kobiet to wydarzenie sprzeczne z Konstytucją, naprawdę trzeba by do tego dorobić bardzo skomplikowane uzasadnienie prawne - komentowała słowa Pawłowicz Dominika Wielowieyska w "Poranku TOK FM".

- Oczywiście pani poseł uważa, że to lewacka propagandówka - kontynuowała publicystka. - To też mnie bawi, bo jak widzę Hannę Gronkiewicz-Waltz, która jest przeciwko rozmaitym projektom określanym jako lewicowe, m.in. przeciwko związkom partnerskim, czy jak widzę tam Annę Komorowską, to śmieszy mnie określanie ich mianem towarzystwa lewackiego - podsumowała Wielowieyska.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (104)
Posłanka PiS: Kongres Kobiet to lewacka propagandówka. Wielowieyska: Taaak, szczególnie z Anną Komorowską...
Zaloguj się
 • jaola59

  Oceniono 76 razy 60

  Oby NIGDY nie doszły do władzy różne Pawłowicz,Fotygi,Wróbel,bo cofniemy sie do średniowiecza...

 • kurcze_pieczone01

  Oceniono 61 razy 55

  Krystyna Pawłowicz - ADHD yntelektualne jest uleczalne, tyle, że nie w pisuarze.

  Na pewno zgodne z konstytucją są brunatne marsze z pochodniami pisowskich quasi/nazi.

 • plantin

  Oceniono 62 razy 50

  Jak widać tytuł profesora mogą obecnie posiadać osoby "wybitnie inteligentne" :-)))

 • tvpis

  Oceniono 60 razy 44

  I pomyśleć, że Krystyna Pawłowicz była zawodową kandydatką PIS do Trybunału Konstytucyjnego... Włos się jeży na glowie

 • gkur

  Oceniono 43 razy 39

  Polecam filmiki na youtube lub na tzw. portalach niezależnych, gdzie zamieszczane są oficjalne wypowiedzi pani posłanki. Są porażające i przerażające. W pierwszym momencie można się nimi nieźle ubawić, ale po kilku chwilach przychodzi refleksja: kto taką osobę wybrał do trybunału stanu, kto dał jej mandat poselski, jak mogła uzyskać tytuł profesorski? Pomijając już chaos jej wypowiedzi, skrajne nieprzygotowanie, żałosne słownictwo i błędy gramatyczne, a skupiając się tylko i wyłącznie na treści, trafiamy na prymitywnego, zabetonowanego MOHERA, ziejącego nienawiścią do wszystkiego co NIEKATOLICKIE. Szczyty hipokryzji i zakłamania. Dla mnie obrzydliwa w każdym calu. Jeśli prawica pokroju Pawłowicz miałaby przejąc rządy w tym kraju, to musiałbym się pochlastać.

 • bnch

  Oceniono 39 razy 35

  Odnoszenie się do słów posłanki Pawłowicz jest równie zasadne, jak odpowiadanie na wątpliwości pana posła Pięty, czy innego Górskiego. To jest przypadek dla badaczy ciemnych zakamarków ludzkiego umysłu.

 • realizmforte

  Oceniono 34 razy 34

  Kongresy są dozwolone tylko na kolanach w formie pielgrzymkowo - procesyjnej pod przewodnictwem enklawy homoseksualnych ( i innych z tego rodzaju) pasterzy przemawiających w imieniu Boga. Reszta to bezbożne lewactwo. Katofeministki z katolickimi mizoginami propagują wolność od rozumu, a dokładniej wolność jego lewej strony. Precz z lewactwem, to znaczy z lewą półkulą mózgu odpowiedzialną za logiczne ,racjonalne, wybiegające w przyszłość myślenie. Niech żyje i rozrasta się prawa część mózgu !
  Wodogłowie, o przepraszam...prawogłowie wszystkich fundamentalizmów łączcie się. Chłopobab - Pawłowicz, Rydzyk, Dziwisz, Glemp i wielu, wielu innych są rdzennymi przedstawicielami tego prawego gatunku. Precz z lewactwem !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX