Komentarze (158)
"Ten dzień jest sukcesem Prawa i Sprawiedliwości"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • bnch

  Oceniono 21 razy 15

  Do wyborów zostały trzy lata i o tej debacie nikt nie będzie pamiętał, bo Jarkowi odwali do tego czasu jeszcze kilkanaście razy.

 • zapora10

  Oceniono 21 razy 15

  Tak tak, sukces - panowie pierdołolodzy.. a ciąg dalszy "sukcesu" w sobotę..

 • yani-51

  Oceniono 18 razy 14

  ROZWIAZANIE ZAGADKI DYSKUSJI POD PATRONATEM PiS
  cyt......Podsumowując zorganizowaną przez PiS debatę z udziałem ekonomistów prezes Jarosław Kaczyński przypomniał lansowane przez jego partię pomysły na przebudowę gospodarki. Jego zdaniem, niezbędnym i dotąd niezrealizowanym etapem transformacji jest budowa 'nowego państwa'.

  i....tu rozwiazanie zagadki do czego Jarkowi byla potrzebna dyskusjia pod patronatem PiS.....

  ...a no zeby miec n o w y... pretekst do obalenia rzadu,wykorzystac dyskusjie do ataku na rzad,zapewnie dyskutanci nawet nie mieli pojecia ze staja sie n a r z e d z i e m.. dla tego wszarza,,, ktory samemu chce przejac wladze ,wiedzialem ,od poczatku ze nie o dobro kraju i ekonomie tu chodzi,,,,,nie dalo sie Smolenskiem,to probuje posluzyc sie niby-dyskusja ekonomiczna.....co za przewrotna kacza-natura...

 • zmichalg1

  Oceniono 20 razy 14

  Zgadzam się w 100%.
  Właśnie dlatego zastanawiające jest, dlaczego niektóre poważne autorytety zgodziły się zagrać rolę ładnego tła, na którym miałby się pokazać pan prezio kaczka.
  Jestem skłonny zrozumieć tych, którzy od swojego prezia dostali polityczny prikaz np. główny ekonomista SKOK (bo jego bezpośredni prezio, pan Bierecki, jest senatorem z nadania pisuarów), ale ci naprawdę niezależni??? Czyżby potrzeba parcia na szkło??? Czyżby nie zdawali sobie sprawy z tego, po co są tam zapraszani i jaka ma być w tym ich rola???
  Pozostaje liczyć na to, że liczące się środowisko ekonomiczne "nagrodzi" ich za ten wyczyn stygmatyzacją.

 • cleryka

  Oceniono 20 razy 14

  Nie można wierzyć Kaczyńskiemu,bo nawet Zyta Mu już nie ufa i nie przyszła na debatę.

 • notozobaczymy

  Oceniono 23 razy 13

  Szczerze mówiąc, to o debacie mało kto słyszał. A oglądało ją jeszcze mniej, skoro większość ludzi o takiej porze pracuje i nie ma zamiaru oglądać s.f ;)

 • munkela

  Oceniono 21 razy 13

  Pomijajac fakt, ze jedna jaskolka wiosny nie czyni a wiara wiekszosci spoleczenstwa w przemiane Kaczynskiego wynosi nie tylko 0 lecz az dwa 00, zbyt malo bylo w dyskusji konkretow.

  Najwazniejsze zas jest to, ze NIE dowiedzielismy sie SKAD PiS WEZMIE SRODKI na pokrycie swoich obiecanek -cacanek.

  Za ewentualne wprowadzenie podatku obrotowego dla banków i wielkich sieci handlowych zaplaci SPOLECZENSTWO !

  Trudniej bedzie otrzymac kredyt i bedzie on kosztowal drozej.
  Wielkie sieci handlowe zaczna sie zas wycofywac z polskiego rynku, co grozi utrata wielu tysiecy miejsc pracy.

 • shootthemall

  Oceniono 32 razy 12

  "poważni ludzie z autorytetem spierali się i dyskutowali o programie PiS - mówi o debacie ekonomistów zorganizowanej przez PiS dr Norbert Maliszewski."
  pan maliszewski, jest durniem, podobnie, jak prezes jarosław,
  gdyby te pajace byli poważnymi ludźmi z autorytetem, to nie skorzystaliby z zaproszenia ekonomicznego idioty jarosława k.

 • oko.demona

  Oceniono 14 razy 12

  To, ze kilka osób zdecydowało się na wykorzystanie okazji do pokazania się w mediach na przedstawieniu firmowanym przez prezesa PiS to ma być sukces? Ilu ważnych uznało, że to farsa i nie pokazało się? wymowne jest to, że nawet Gilowska rozchorowała się z powodu tego przedstawienia. A ekspert Bugaj to już na prawdę szopka.

 • shootthemall

  Oceniono 27 razy 11

  i wszystkim tym kretynom obecnym na tym żałosnym spotkaniu, wydawało się, że są ważni i uczestniczą w czymś ważnym :)
  jakimi oni muszą być próżnymi kretynami, skoro przyjęli zaproszenie ekonomicznego, i nie tylko ekonomicznego, idioty jarosława zawsze prezesa :)

 • mr_gm

  Oceniono 11 razy 11

  Kaczyński zmienił się? A piekło zamarzło?

 • notremak

  Oceniono 10 razy 10

  Sukces? Trzeba było widzieć Świrosława K., który siedział z tępą miną, jak gdyby niczego nie kumał (i prawdopodobnie tak było), a w dodatku kapciowi zapomnieli mu donieść liczydła.

 • kingsizemax

  Oceniono 16 razy 10

  Skowroński póki nie osłabł , próbował kierować dyskusję w kierunku działań rządu i osobiście Tuska , a miała być dyskusja o pisowskich pomysłach gospodarkę .

 • franek-janek

  Oceniono 16 razy 10

  Tych idiotycznych pomyslow Prezesa bylo wiecej niz pani, rozumiem na potrzeby dyskusji nazwana tutaj ekspertem wymieniala plaże w Egipcie, na które wysyłał polakow Kaczynski. Nie mozna zignorowac ze Prezes tez z Warszawy chcial zrobic Budapeszt, w Zakopanym zorganizowac olimpiade a z nas zrobic chinczykow. W zadnym cywilizowanym kraju nikt nie dal by drugiej szansy bycia politykiem takiemu idiocie. Idiocie ktory swoje wielorakie kompleksy leczy przez otaczanie sie ludzmi z tytulami i uzywa czesto ich watpliwych auterytetow by ratowac swoje blazenstwa.

 • sirseb

  Oceniono 10 razy 10

  kaczor znowu w okularach, obok pianina i z "bracmi rosjanami"
  :D

 • emerytgw

  Oceniono 19 razy 9

  P. Maliszewski plecie bzdety o sukcesie pr PISu: niech przeczyta wypowiedź prof. Balcerowicza:"propozycje PIS to stek absurdów ekonomicznych". Nic dodać ani ująć!Poco robić "debaty" , które jak wykazała narada pisowska są głównie bełkotem ludzi, którzy chcą się p okazać w mediach. Dobrze , że ta narad , bo nie debata się odbyła bo pokazała ile wartają księżycowe projekty PIS i szkoda czasu na ich rozważanie. Rząd niech dalej stara sie prowadzić kraj poprzez kryzys, bo jednak jest postęp i rozwój kraju (np produkcja w Bydgoszczy pociągów i wiele innych przedsięwzięć).

 • costa3500

  Oceniono 19 razy 9

  Poważni ekonomiści olali tą debatę obecni na niej gadacze zjedli przystawki i bredzili trzy po trzy,a Jaruś drzemał.

 • dragon52

  Oceniono 9 razy 9

  to była debata jak wprowadzić socjalizm kapitalistyczny

 • xswedc

  Oceniono 19 razy 9

  Pan Prezes Jarosław Kaczyński musiał wydać fortunę na nowego specjalistę od wizerunku. Drugą fortunę na psychologa, który potrafił go przemienić z Tygera w łagodnego Baranka. Żałosne tylko, że tylu niby inteligentnych ludzi dało się na to nabrać. Jeszcze żałośniejsza jest reakcja mediów, które zamiast obnażyć cudowne nawrócenie Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, same zrobiły się w trąbę komentując jedynie chytrą przynętę - nieistotny wątek ekonomiczny. Panowie dziennikarze! Ten haczyk był dla was. A wy, jak leszcze daliście się złowić...
  Teraz całymi tygodniami będziecie nas zamęczać "poważną" i "merytoryczną" kampanią PISu. Obudźcie się!

 • zegrz

  Oceniono 13 razy 9

  Nigdy nie sądziłem, że spotkanie na którym kilkadziesiąt osób wypowie się, średnio po 5 minut na głowę, można nazwać dysksją.

 • zlappande

  Oceniono 15 razy 9

  prezes moze sobie bujac w oblokach i zastawiac coraz bardziej perfidne pulapki na naiwnych
  wiadomo, ze nawet biednych ma w dooopie, dorwac sie do wladzy, zemscic sie na Tusku, rozwalic wsadzajac swoich nieudacznych lizusow
  czlowiek, w ktorego otoczeniu sa takie tuzy, jak Blaszczak, Macierewicz, Fotyga, Mario Kaminski czy agent Tomek, kumpel rodzin smolenskich NIE JEST W STANIE NAWET SPROBOWAC PRZEPROWADZIC to, co nagadal dzisiaj
  ma rece zwiazane swoja pasja zdobywania wladzy
  myle sie ? zobaczymy, jak juz tu trzezwi zauwazaja, ze 29 wrzesnia zobaczymy juz inna twarz pana prezesa, dla ktorego odlozenie "prochow" to normalnie pikus

 • krzywelustro

  Oceniono 16 razy 8

  I sekretarz KC PZPR w latach 1956-1970, Władysław Gomułka (wsławił się m.in. tym, że w grudniu 1970 r. nakazał drastycznie podnieść ceny na podstawowe produkty żywnościowe, a następnie strzelać do niezadowolonych z tego robotników) chciał, by na jego nagrobku poza imieniem i nazwiskiem znalazło się tylko jedno słowo: "ekonomista".
  ( mycharts.com.pl/artykul/168/z-dzialu-ekonomia.html )

  Towarzysz Jarosław Zbawiciel ma, jak widać, podobne ambicje. Ale skoro marzeniem Stalina było zostać Wielkim Językoznawcą...

 • demokrex

  Oceniono 16 razy 8

  W dzisiejszym odcinku zobaczymy prezesa przebranego za ekonomistę,wdzianko troszkę go pije,a więc długo w nim nie zabawi .
  Naturalnie czuje się tylko w stroju nekromanty.

 • janne.darc

  Oceniono 14 razy 8

  To była jakaś debata???

  Nie słyszałam...

 • kola04

  Oceniono 18 razy 8

  jaro i maciar mają w swoich łepetynach klasyczna paranoje ,mają w nosie gospodarkę szukają w koło wrogów ,spisku,układu,masonów i pejsaczy.Szkoda czasu na ich chorobę,ich czas dobiega kresu , wygina jak dinozaury, razem z czarnymi kieckami.

 • alejagwiazd

  Oceniono 16 razy 8

  Jesli kaczor przejmie wladze to w nosie bedzie mial gospodarke. Zacznie od zakazau prezerwaty, zakazu homoseksualizmu, nakazu chodzienia do kosiola i dawania na tace

 • ciemnyludd

  Oceniono 10 razy 8

  Sukces jest na pewno... w kategorii partyjnej agitki z której wynika że wszystko należy zrobić lepiej niż dotychczas.. Tylko bez konkretów jak to zrobić nie WYWRACAJĄC finansów pastwa na progu kryzysu..... Kaczyński 'Wywalił" kolejny raz swoje obsesje wobec "Tuska" i wszystko jak zwykle zakończyło się w miłej surrealistycznej atmosferze...

 • wandateresa1

  Oceniono 8 razy 8

  Pis może i poszedł po rozum do głowy-----prezes ma dobrych nowych spindoktorów,,dba o swój image---lecz ja NIE UWIERZE ani 1 nemu SLOWU/////znowu gra łagodnego baranka//Prezesowi nie zależy na dobru Polski,,lecz pragnie zniszczyć premiera TUSKA, i to jest jego CEL.

 • srull

  Oceniono 12 razy 8

  Zapominacie o tym, ze są tacy, których ta debata nie interesuje w ogóle:-)

 • najdul6

  Oceniono 13 razy 7

  skowroński ale z ciebie to jest idiota !!! jesteś baranem i nie masz żadnego pojęcia o budżecie liż dalej dupę PiS-owi tym zasrańcom

 • wanda43

  Oceniono 15 razy 7

  Siedzial jak na tureckim kazaniu i widac bylo, ze nic nie rozumie. Cala tę niby debate o kant potluc. Posiedzieli, pogadali , wode darmowa wypili i g.... z tego wynika.

 • wikonwi

  Oceniono 9 razy 7

  Może i ta runda jest wygrana ,ale tylko na parę dni,tj. do 29.09. 2012.Maszerowanie z pochodniami i związkowo radiomaryjne burdy skutecznie przykryją dzisiejszy dzień.
  Następny poślizg jest też od długiego czasu zapowiadany.Odwołanie rządu Tuska,oj wysłał bym tą całą Smoleńsczyznę do podstawówki by nauczyli się matematyki.460 - 239 = 231 .Interesujący jest też palant który zgodzi się swój autorytet ośmieszyć i zgodził się być premierem bez szans nim zostania.

 • jamcijest44

  Oceniono 7 razy 7

  Bardzo szanuję wielu ludzi, którzy wzięli udział w tym show: Gwiazdowskiego, Sadowskiego, Gomułkę... I muszę przyznać, że rzeczywiście starali się uświadomić ludziom niebezpieczeństwa i mielizny tzw. programu gospodarczego PiS. Ale, niestety, to właśnie o takich ludziach Stalin mawiał: pożyteczni idioci. Chcąc nie chcąc poszli robić za tło kolejnej "przemiany wizerunkowej" Prezesa, który dobrobyt Polaków ma w równie głębokim poważaniu jak prawo i sprawiedliwość (chyba że dobrobyt swojej partii, podobnie jak swoje prawo i swoją sprawiedliwość). Zdaje się, że panowie Petru czy Balcerowicz mogą sobie pogratulować politycznego "nosa"...

 • 22hanna

  Oceniono 10 razy 6

  Pogadali, pokazali się w mediach i poszli.

 • warmiak87

  Oceniono 12 razy 6

  A ja mam dość już tego prawicowego bagna obojetnie czy to pis czy po jest akurat w mediach ,mam już dość wszechwładzy kleru, przyjaźni z usa, dziurawych dróg, rozwalajacej sie kolei, głodowych pensji itd. pis i po to stary aws-nie zrobili nic przez 20 lat i nie zrobia za 40, dalej bedziemy prowincja unii

 • prawdziwyklecha

  Oceniono 20 razy 6

  Ja żadnej metamorfozy u Małpki-Mlaskacza nie widzę , jak miał czarno-żółte ząbki tak ma , a że pepla inaczej cóż , pewnie mu weteryniorz inne czopki przepisał.

 • arvelli_net

  Oceniono 12 razy 6

  ... Ten dzień?... Dzień Świra :)... polecam szybką konsultację z psychiatrami i żeby nie było że wina Tuska, to polecam amerykańskich psychiatrów...

 • poppers68

  Oceniono 15 razy 5

  .....a ja osobiście wolałbym aby dziennikarze ( w tym Państwo z TVN ) tak nam trochę zafundowali parę scenek z niedawnej przeszłości, które z pewnością oraz ciekawością można by zestawić z obecną przemianą i "sukcesem" Pana Jarosława ( który chyba z bratem piastował już wszystkie prominentne stanowiska w III RP) z Panią Beatą MAGISTER ETNOGRAFII Szydło ( jako specem od gospodarki i businessu global).
  MAM NA MYŚLI ROK 2009 , POCZĄTEK KRYZYSU , POLSKA W OPAŁACH I WYCIE PANÓW Z PIS ABY :
  1. Dodrukować masę pieniędzy i rozdać " najbardziej potrzebującym".
  2. Upłynnić CAŁĄ REZERWĘ WALUTOWĄ POLSKI i ....... "rozdać Polakom".

  Było wtedy jeszcze parę takich "złotych czcionek" , były zapewnienia "kompetentnego" szefa NBP o gotowości do wykonania takiego rozkazu, było wsparcie moralne najwybitniejszego prezydenta w historii Polski Pana Lecha Kaczyńskiego ( który znalazł trochę czasu dla nas w niezmiernie absorbującym szlifowaniu koalicji antyrosyjskiej w Gruzji)....

  I pamiętam, jak tego Rostowskiego odsądzano od czci i wiary ,że absolutnie nie pozwala na takie jajca, bo Polska za moment będzie potrzebowała waluty aby odnowić (w razie czego) linię kredytową w MFW.
  I........Boże - chwała facetowi za to. BYŚMY NIEŹLE TERAZ WYGLĄDALI spełniając hasła braci Kaczyńskich.... Bylibyśmy w Gwadelupie - czarnej d....pie.
  MARNA PAMIĘĆ PAŃSTWO DZIENNIKARZE...... MARNA.
  To trzeba Polakom puszczać a nie ciągle nabijać się jak to Tusk obiecywał w 2007 roku a teraz są trudności.
  Opatrzność jednak nad Polakami trochę czuwa.....

 • vito3

  Oceniono 17 razy 5

  takiego alzhaimera jak liczy pis to narod raczej nie ma i pamieta chocholi taniec i obciach

 • modestyblaise83

  Oceniono 9 razy 5

  sraty taty

 • jami100

  Oceniono 10 razy 4

  Ja wolę Prezesa zajmującego się jakimiś sensownymi tematami, gdyż dyskusje typu Smoleńsk obnizają poziom życia politycznego. Ale w metamorfozę Prezesa nie wierzę, gdyż wcześniejsze próby nie wytrzymywały próby czasu. Pewnie jakaś część społeczeństwa uwierzy, ze skok w ekonomię nie jest tylko zagrywką marketingową.

 • prowokator777

  Oceniono 12 razy 4

  Nawet gdyby Jarus "medialnie" zamienił sie w najpiękniejszą królewnę - i tak nigdy nie zagłosuje na PiS

 • paczka111

  Oceniono 10 razy 4

  A fortepianik? Filiżanka? Przesłanie do przyjaciół Moskali? O kant potłuc taką metamorfozę.

 • life.form

  Oceniono 8 razy 4

  "Pomimo tego, że Jarosław Kaczyński się starał być dla wszystkich gości uprzejmy, to pojawiały się w jego mowie słowa charakterystyczne dla lidera PiS: podział na biednych i bogatych - podkreśla Maliszewski". Krytykując Kaczyńskiego nie zapędzajmy się w śmieszność, która Kaczyńskiego przebija. Podział na biednych i bogatych nie jest wymysłem szefa PiS :D

 • jan3211

  Oceniono 12 razy 4

  PiS -Tak , ale bez Jarosława Kaczyńskiego i podręcznego oszołoma Antka .
  To groźni karierowicze , zakłamani przebierańcy , którzy przejmą władzę nad Polakami ?
  Prezesem partii nie może być człowiek który stracił bliźniaka i za jego śmierć się mści
  co widać w każdym wystąpieniu po tragicznej śmierci.

 • shootthemall

  Oceniono 12 razy 4

  " poważni ludzie z autorytetem spierali się i dyskutowali o programie PiS - mówi o debacie ekonomistów zorganizowanej przez PiS dr Norbert Maliszewski"
  pan norbert jest idiotą podobnie, jak jarosław kaczyński,
  powaga i autorytet wyklucza dyskusję o programie czegoś tak głupiego i żałosnego, jak PiS

 • truten.zenobi

  Oceniono 7 razy 3

  żałośni są ludzie którzy wierzą we własną propagandę...

  prawda jest taka że zwolennicy pis go poprą i bez tej szopki, a przeciwnicy penie nawet nie zainteresowali się
  co się działo.
  oczywiście bój toczy się o tych niezdecydowanych i najwyraźniej liczyą na ich amnezję.

 • rbik53

  Oceniono 3 razy 3

  samo odbycie się debaty nie jest wartością samą w sobie
  wartością może być wniosek (odkrywczy) mający znaczenie dla przyszłości
  - bez tego, to tylko jedna wielka propaganda, strata czasu i bicie piany...

 • dyskootantka

  Oceniono 3 razy 3

  A ciemny lud ma to kupić? Problem tylko w tym, że ciemnego ludu coraz mniej...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX