"Nie odmawiam racji oburzonym sprawą TV Trwam" [RANNI POLITYCY]

Goście ostatniej audycji "Ranni Politycy" dyskutowali o marszu "Obudź się, Polsko". Łukasz Konarski gościł w studiu Józefa Oleksego (SLD), Marzenę Wróbel (SP), Janusza Piechocińskiego (PSL), Mariusza Błaszczaka (PiS) i Andrzeja Halickiego (PO).


Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (8)
"Nie odmawiam racji oburzonym sprawą TV Trwam" [RANNI POLITYCY]
Zaloguj się
 • peter-123

  Oceniono 12 razy 12

  Wszystko to bezwartosciowy demobil polityczny. Oleksy z Guzdowatym, to byl duet.

 • ciemnyludd

  Oceniono 11 razy 11

  Oleksy nikomu nie odmawia racji, jeżeli można tą "racją" przyłożyć SLD i PO prawym i lewym sierpowym...

 • pannamarianna777

  Oceniono 11 razy 11

  Podlizywanie się powrotu do polityki nie da.
  My pamiętamy!

 • klara551

  Oceniono 8 razy 8

  A gdzie towarzyszu podziała się wasza logika ? Strach obleciał,że jak w kolejnych wyborach nie sięgniecie progu wyborczego to znikniecie ? Już zaczynacie zmieniać skórę ,albo i diabłu ogarek i Bogu świeczkę?

 • be-rtil

  Oceniono 7 razy 7

  "Nie odmawiam racji oburzonym sprawą TV Trwam"Józiu nie pij tyle,jak sobie kupią miejsce to będą mieć.Ja też jestem oburzony,tyle tylko że znajda z Olkusza chce za darmo.

 • uszatek_2

  Oceniono 2 razy 2

  ...panie Oleksy, szanuję pana ,ale chyba się pan pomylił w ocenie sytuacji....

 • falowod

  Oceniono 1 raz 1

  Oleksy gledzi jakby mal 100 lat ! Lewica nie ma pomyslu na Polske.Chce udowodnic ze potrafil zrobic to samo co prawica tyle ze lepiej.Czy to jest Lewica?Moim zdaniem w obecnym skladzie osobowym wladz naczelnych sa skonczeni.PiS przejal prawie w calosci lewicowy elektorat bo potrafi wyartykulowac to co gra w sercu przecietnego Polaka.( tak jak Hitler)A Napieralski ,czy Miller co? lasza sie do Kosciola,zabiegaja o lizanie stop Tuskowi wiec jakaz to mamy Lewice.?! Komformistyczna grupe intersow wlasnych lub kolesiow z Ordynackiej.
  Moim zdaniem JOzek powinien podkulic ogon pod sibie i nie dawac geby skompromitowanej formacji Piotr Ikonowicz przy nich to Jezus !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX