Kto kandydatem PiS? Żakowski: To nie ma kompletnie żadnego znaczenia, media dały się wpuścić

Dzisiaj w Loży Prasowej w TVN24 publicyści dyskutowali m.in. o kandydacie PiS na premiera, którego nazwisko partia ma ogłosić jutro. - Jesteśmy naiwni. Dajemy się wpuszczać w takie rozmowy, a to nie ma kompletnie żadnego znaczenia - komentował Jacek Żakowski.
Prowadzącą audycję zauważyła, że PiS dobrze rozgrywa sytuację: w sobotę wielki marsz, potem dzień na oddźwięk i komentarze w mediach, a w poniedziałek ogłoszenie nazwiska kandydata partii na premiera i znów burza w mediach.

- Jesteśmy naiwni. Dajemy się wpuszczać - wtrącił Żakowski. - Ja nie chcę dawać się wpuszczać w takie rozmowy, bo to nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Nikt poważny funkcji kandydata na premiera nie podejmie i nie przyjmie, i nikt z PiS w najbliższych latach premierem nie będzie - mówił. - To jest pewne jak amen w pacierzu, a nawet jeszcze bardziej - podkreślił publicysta.

- Po Kazimierzu Marcinkiewiczu nikt nie uwierzy, że ktokolwiek poza Jarosławem Kaczyńskim może rządzić w imieniu PiS - zaznaczył Żakowski.

Na konwencji PiS, która poprzedzała sobotni marsz, prezes Kaczyński ogłosił, że w poniedziałek jego partia ujawni nazwisko kandydata na premiera. - Miarka się przebrała - podkreślił polityk i dodał, że najpierw będzie kandydat, a kilka tygodni później wniosek o wotum nieufności dla rządu Donalda Tuska.

Kto może być kandydatem PiS? Na giełdzie nazwisk pojawiają się m.in. Ryszard Bugaj, Zyta Gilowska i prof. Piotr Gliński. CZYTAJ WIĘCEJ >>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (16)
Kto kandydatem PiS? Żakowski: To nie ma kompletnie żadnego znaczenia, media dały się wpuścić
Zaloguj się
 • ja_1958

  Oceniono 10 razy 10

  Zgadza się Panie Żakowski - zgadza się co do joty, tylko niech mi Pan odpowie dlaczego CODZIENNIE interesujecie się co tego dnia Jarosław "zbaw Polskę" Kaczyński zrobił, czy zjadł owsiankę czy gotową karmę dla swego pupila, czy beknął, czy się zesrał i w co
  Dajcie mu spokój
  Faceta by nie było gdyby nie WY !!! Tak tak Wy Panie Żakowski i reszta medialnych oszołomów
  Kaczyński istnieje tylko dzięki WAM bo nawet w Narodzie wielkiego popracia nie ma, ilu na niego głosowało ?
  20 kilka procent z niecałych 50 biorących udział w wyborach
  O tym może zaczniecie mówić - że Kaczyński to pobocze polityki, to ekstremum czy raczej ekstrementum wydarzeń w Kraju

 • arvelli_net

  Oceniono 9 razy 9

  ... stawiam na wycieraczkę, w pracy zrobiliśmy głosowanie i ranking kandydatów:
  -gilowska (OCHUJ)
  -bugaj (chorągiewka)
  -kot
  -wycieraczka
  -osoby stojące razem z kotem na wycieraczce

  Wygrała wycieraczka:)

 • kola04

  Oceniono 8 razy 8

  TOK FM, dajcie sobie spokój z tą paranoiczną sektą jara i maciara i ich pobratyńcami w czarnych kieckach, rozmawiajcie z ludźmi o RACJONALNYM UMYŚLE, nie zalanym chorymi emocjami. Mamy 21 wiek, łazik Curiosity łazi po MARSIE, bozon higgsa prawdopodobnie został namierzony, internet coraz szybszy, mnóstwo nowinek technologicznych, ROZMAWIAJCIE I PISZCIE właśnie o tym, o NAUCE, nie o ciemnogrodzie rodem ze średniwiecza.

 • krukpl

  Oceniono 8 razy 8

  dokładnie i to na dziada nie zagłosuje . nowy premier ciekawe na ile miesiąc i kaczka wraca albo po prostu jak Miedwiediew marionetką Putina tak teraz podobnie a ponoć Kaczyński nie nawiedzi ruskich a przykład bierze od nich na system polityczny
  PS w czasie kampanii prezydenckiej dziękował tak jak kopacz Rosji ona ponoć kłamała a on ?

 • wikonwi

  Oceniono 6 razy 6

  Słusznie panie Jacku.Medialne szukanie pozaparlamentarnego premiera jest tak przyjemne dla mediów jak mieszanie kijem w szambie.

 • ekomorda

  Oceniono 6 razy 6

  zupełna zgoda p.Żakowski, tylko dlaczego od rana do wieczora wszystkie media o tym pitolą?

 • villk

  Oceniono 6 razy 6

  ja wiemmmmm

  to bedzie biały królik .......

  zawsze takiego wyjmowano z kapelusza....

 • ciemnyludd

  Oceniono 7 razy 5

  Nikt się nie dał wpuścić... Wszyscy czekają na ten SMĘTNY ŻART...

 • hedonistisch

  Oceniono 1 raz 1

  Sam ten artykuł ma konstrukcje negującą się: mówi o " Jesteśmy naiwni. Dajemy się wpuszczać w takie rozmowy, a to nie ma kompletnie żadnego znaczenia -" ... a pod spodem link do: "Kto może być kandydatem PiS? Na giełdzie nazwisk pojawiają się m.in. Ryszard Bugaj, Zyta Gilowska i prof. Piotr Gliński. CZYTAJ WIĘCEJ >>"

  Brawo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX