Gliński na premiera, Kaczyński na prezydenta. Hofman: Opozycja nie ma wyjścia, musi poprzeć

- Opozycja nie ma wyjścia, musi poprzeć profesora Glińskiego - mówił w Radiu Zet Adam Hofman. Jak dodał, w tej chwili Jarosław Kaczyński jest kandydatem na prezydenta Polski.
- W tej chwili kandydatem na prezydenta, my wiemy o tym doskonale, jest Jarosław Kaczyński, a kandydatem na premiera rządu pozaparlamentarnego - przynajmniej na razie taką konstrukcję rozważamy - profesor Gliński - powiedział Adam Hofman w rozmowie z Moniką Olejnik.

Jak zaznaczył, Kaczyński nadal jest kandydatem PiS na premiera, ale będzie ubiegał się o to stanowisko w wyborach parlamentarnych.

Na pytanie Olejnik, czy wierzy, że opozycja poprze ich aktualnego kandydata na premiera, profesora Piotra Glińskiego, rzecznik PiS odparł: - Opozycja nie ma wyjścia, musi poprzeć profesora Glińskiego. Jeśli takie rzeczy, jakich w III RP nie mieliśmy, że Centrum Zdrowia Dziecka zaczyna odmawiać przyjmowania i leczenia dzieci, Donald Tusk i jego pięcioletnie rządy, Janusz Palikot i Leszek Miller akceptują i chcą podtrzymać, to gratuluję szczęścia. Ale moim zdaniem opozycja nie ma wyjścia - zaznaczył Hofman.

Rzecznik PiS zwrócił także uwagę, że deklaracja Waldemara Pawlaka chęci rozmów z opozycją może świadczyć o tym, że wicepremier sprzyja zmianie sytuacji politycznej w Polsce. - Rzecz może być poważna i my staramy się słowa premiera Pawlaka traktować poważnie. Ale może być też tak, że premier Pawlak licytuje się trochę kosztem Platformy Obywatelskiej - przyznał Hofman.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (51)
Gliński na premiera, Kaczyński na prezydenta. Hofman: Opozycja nie ma wyjścia, musi poprzeć
Zaloguj się
 • rot.leszek

  Oceniono 39 razy 39

  Kaczynski na prezydenta , Glinski na pemiera a Hofman na ..Miss Polonia haha)) - rzad "fachofcuf"

 • arvelli_net

  Oceniono 34 razy 34

  ... kaczyński i spółka najlepszą gwarancją upadku demokracji i wolności w Polsce ... nie dorównają im ani bierut ani jaruzelski.

 • zorn.gottes

  Oceniono 30 razy 30

  ten hofman uczestniczy chyba w konkursie na idiotę roku.
  razem z brudzińskim, czarneckim, błaszczakiem i piętą ma wielkie szanse na wyróżnienie w kategoriach "bajdurzenia" oraz "opowiadania dowcipów bez zaśmiania się". w kategoriach dla psychopatów, faworytem jest zeszłoroczny laureat stanów paranoidalnych w dziedzinie "napluć i uciec" oraz "wiem, ale nie powiem", jaroslav kaczyński zwany wielkim.
  reszta pisiorów ubiega się o nagrody w konkurencjach mieszanych razem z napoleonami, einsteinami i wciąganymi przez pająka za obraz...

 • andrzej1.61

  Oceniono 27 razy 27

  Popieram, tylko proponuję małą modyfikację. Dla dobra narodu pomińmy okres przejściowy prezydenturę Jarosława Kaczyńskiego przejdźmy do fazy drugiej, pochowajmy go na wawelu razem z bratem (tego jak mu tam Piłsudski członka PPS widocznie komucha usuniemy do Sulejówka). Pochowajmy go nawet żywcem dla przyspieszenia procedur.

 • aldisek

  Oceniono 26 razy 26

  Nie chcemy tego pajaca na prezydenta. Może się wygłupiać na dywaniku w Toruniu,

 • kolega77

  Oceniono 24 razy 24

  Natomiast Hofman na lokaja / zresztą już nim jest/

 • ekomorda

  Oceniono 24 razy 24

  jak opozycja nie ma innych możliwości to po prostu zlóżcie wreszcie ten wniosek o votum nieufności i wtedy się przekonamy, kto ma jakie możliwości a kto nie. Może wtedy przynajmniej na parę dni skończy się to pieprzenie w bambus i biadolenia o wszystko i na wszystkich.

 • krukpl

  Oceniono 23 razy 23

  oni rzeczywiście żyją w Nibylandii

 • peter-123

  Oceniono 22 razy 22

  Hofman juz wyladowal w Koninie , a po siodmej porazce Prezesa zezra go koledz , Blaszczyk, Brudzinski, Suski, Girzynski, itd.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX