Marta Kaczyńska na liście do europarlamentu? "Jeśli Kaczyński będzie zdesperowany..."

Czy Marta Kaczyńska wystartuje z list PiS w wyborach do europarlamentu? - Jeśli Kaczyński będzie zdesperowany złymi wynikami sondaży, może sięgnąć po wszystkie karty, łącznie z Martą - mówi "Newsweekowi" współpracownik Lecha Kaczyńskiego.
Rozmówca tygodnika nie jest jednak ewentualną kandydaturą Kaczyńskiej zachwycony. - Marta nie nadaje się na wizytówką narodowo-katolickiej prawicy, a mówię to najdelikatniej, jak potrafię - podkreśla.

Czy Marta Kaczyńska ma szanse w wyborach? Politolog Anna Durska uważa, że jej atutem jest głośne nazwisko i umiejętność zwracania uwagi. - Jej wypowiedzi nie zawsze są przemyślane, ale nie są letnie - zaznacza Durska.

"Ona nie ma takich ambicji"

W polityczną przyszłość Marty Kaczyńskiej nie wierzy poseł PiS Andrzej Duda. - Ona nie ma takich ambicji - podkreśla. Jeśli więc Jarosław Kaczyński sięgnie po bratanicę w eurowyborach, będzie to wyraz desperacji. Zwłaszcza że - jak pisze "Newsweek" - stosunki między nimi nie są zbyt bliskie.

- (Po katastrofie smoleńskiej - red.) Aż się prosiło, żeby Jarosław zastąpił jej ojca, a jej dzieciom dziadka, ale nie chciał tego zrobić. Nie przyjeżdżał nie tylko na urodziny dzieci, ale nawet na komunię Ewy (starszej córki Kaczyńskiej - red.) - mówi tygodnikowi anonimowy pracownik sztabu wyborczego Kaczyńskiego.

Więcej przeczytasz w dzisiejszym "Newsweeku"

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (23)
Marta Kaczyńska na liście do europarlamentu? "Jeśli Kaczyński będzie zdesperowany..."
Zaloguj się
 • duokwak

  Oceniono 28 razy 28

  Rodzinka mlaskaczy ustawia się na przyszłość.
  To qrestwo najwyższych lotów.W polityce powinni być ludzie kompetentni,a nie wujkowie,siostrzeńcy,siostrzenice i szwagry.Banda.

 • ciemnyludd

  Oceniono 25 razy 25

  Mimo dla partii "pobożnych patriotów" możliwe są bardzo egzotyczne techniki strącania Tupolewów, albo wymiany urzędującego premiera, to nawet dla PIS istnieją chyba jakieś granice ABSURDU....Ale niektórzy twierdzą że już nie....

 • tegepe

  Oceniono 19 razy 19

  Hola hola, stryjek Jarosław dopiero co powiedział, że Parlament Europejski jest niepotrzebny, a bratanica chce tam kandydować??? Porąbana rodzinka, nie ma co!

 • saidakbar

  Oceniono 17 razy 17

  kaczor to najlepiej zrobi jak w końcu zdechnie najlepiej razem z tą porąbaną martusią

 • mirekch60

  Oceniono 16 razy 16

  Świetnie,katastrofa Smoleńska na dziennym porządku i opluwanie własnego kraju w PE.

 • nintom

  Oceniono 16 razy 16

  Martusia i jej dzieci zostaną milionerami po śmierci dziadków - mało kto tracący dziadków ma tyle fartu
  - czyli ta myśląca buzia reprezentowała by Polskę w Europie ??

 • rot.leszek

  Oceniono 14 razy 14

  Co do obecnosci .uja Jaroslawa na uroczystosci komunijnej corki jego bratanicy - tu bym sie kaczora nie czepial Ponoc ta komunia zbiegla sie z komunia najmlodszego syna o.dyr.Rydzyka (a najblizsza rodzina jest przeciez dla kaczora najwarzniejsza..)

 • costa3500

  Oceniono 17 razy 13

  Z takim ryjem to raczej do ogrodu zoologicznego,lepiej nich wystawi kota,Kaligula mianował konia senatorem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX