"W rządzie panuje paranoja podsłuchowa". Pierwszy przegląd prasy Sekielskiego w TOK FM

"Newsweek" straszy, że premier i ministrowie boją się wojny służb specjalnych. - Jeśli choćby 10 proc. tego, co się ostatnio słyszy, jest prawdą, to nikt nie może być bezpieczny. Ani Tusk, ani Komorowski, ani Schetyna - mówi anonimowy minister rządu. Jeśli to jest prawdą, to w rządzie panuje paranoja podsłuchowa - ocenił Tomasz Sekielski, gospodarz "Poranka Radia TOK FM".
Tomasz Sekielski debiutuje dziś jako gospodarz "Poranka Radia TOK FM". W swoim pierwszym autorskim przeglądzie prasy szczególnie dużo uwagi poświęcił tygodnikowi "Newsweek".

- Na okładce przerażone spojrzenie Donalda Tuska. Premier ze słuchawkami na uszach. I tytuł

"Tusk na podsłuchu. Premier bardziej boi się prowokacji służb niż kryzysu i opozycji". W tekście czytamy, że premier "od nieznajomych stroni, zastrzeżonych dokumentów woli nie dotykać. Od biznesu trzyma się z daleka. Niczego nie załatwia przez telefon". Wszystko jak mówi anonimowy minister z rządu Tuska przez wojnę służb. "Jeśli prawdą jest choćby 10 proc. tego, co się ostatnio słyszy, to znaczy że nikt nie może być bezpieczny. Ani Tusk, ani Komorowski, ani Schetyna" - czytał Tomasz Sekielski.- Jeśli to, o czym napisał "Newsweek", jest prawdą, to w rządzie panuje paranoja podsłuchowa. A jak mają się w takim razie czuć zwykli obywatele, którzy nie mają żadnego wpływu na służby specjalne? - zastanawiał się Tomasz Sekielski, gospodarz poniedziałkowego "Poranka Radia TOK FM".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (22)
"W rządzie panuje paranoja podsłuchowa". Pierwszy przegląd prasy Sekielskiego w TOK FM
Zaloguj się
 • elwira033

  Oceniono 23 razy 23

  Z dużym zaciekawieniem czekałam na pierwszy program Sekielskiego w TOK-u . Liczyłam na to, że doświadczony dziennikarz przyjdzie do studia przygotowany merytorycznie i sprawnie poprowadzi ten swój program, że będzie miał jakieś sensowne pytania (nie pod gotowe tezy polityczne), zaprotestuje w dyskusji przeciwko kłamstwom i manipulacjom polityków i dziennikarzy itd. No i całkowicie się zawiodłam. Sekielski poprowadził program w stylu anty dziennikarza Romanowskiego: rzucić prowokacyjny kawał "mięcha" i niech się szarpią z nim goście i dziennikarze - ku uciesze gawiedzi oraz prowadzącego (że niby taki sprytny). A do tego insynuacje podawał jako fakty a oszczerstwami rzucał na lewo i prawo. DNO !!!

 • sop3

  Oceniono 23 razy 17

  A pan Sekielski razem z Morozowskim jest królem podsłuchów i prowokacji.(Berger sie kłania).Tylko że wtedy to było za siepaczy z PiSu.

 • wikonwi

  Oceniono 17 razy 17

  Tajemniczy minister Karamba -- jak można powielać tego typu dobranockowe klechdy

 • ciemnyludd

  Oceniono 21 razy 17

  Brawo panie Sekielski, znowu pana poznaję jak za dawnych czasów.... Dlatego wierzę że nawet z TokFM potrafi pan zrobić przebojowy TABLIOD...

 • aa_6

  Oceniono 18 razy 16

  No proszę, pierwszy program i już "mówi anonimowy (sic!) minister rządu". I już pada epitet "paranoja" na określenie rzekomo panującej atmosfery w rządzie... Skąd my to znamy?

 • jo_laska_nebeska

  Oceniono 13 razy 13

  Panie red. Sekielski. Ja dobrze pamiętam pana film "Marionetki" i pielęgniarkę Ewę.... A pan pamięta?....

 • jezierskiadam

  Oceniono 14 razy 12

  Informacja, która jest znana dwóm osobom pozostaje tajemnicą wtedy i tylko wtedy, gdy jedna z tych osób nie żyje:)

 • kotwicz17

  Oceniono 17 razy 9

  Ha, Ha, ha, ha, Ha, Ha, ha, ha, Ha, Ha, ha, ha. Pan Sekielski robi reklamę śmisznemu i żałosnemu tygodnikowi.

 • bezspokoju

  Oceniono 9 razy 7

  Sekielski jest już "nawiedzony". Nawet Morozowski po dwóch-trzech zaproszeniach do swojego programu prędko z niego zrezygnował. Niedługo Sekielski dołączy do Stankiewicz (może namioty będą mieli różne i rozstawione gdzie indziej).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX