Joński: Przepraszam panią minister Joannę Muchę za moje słowa

Dariusz Joński, rzecznik SLD, przeprosił za wczorajsze słowa, że ?Joanna Mucha powinna złożyć rezygnację i zająć się ciążą?. Przekaże jej też list z wyjaśnieniami.
- Nigdy nie było moją intencją odnoszenie się do życia prywatnego pani Joanny Muchy. Jeśli pani minister Joanna Mucha poczuła się urażona, chciałbym ją głęboko przeprosić - powiedział na krótkiej konferencji prasowej rzecznik SLD Dariusz Joński. - Na jej ręce przekażę list, który wyjaśni całą sytuację - dodał.

- Jeśli jest w ciąży, nie ma czasu i chce się zająć ciążą, a później swoim dzieckiem, tym szybciej powinna złożyć rezygnację i kibicować z boku - powiedział wczoraj w Superstacji Dariusz Joński, rzecznik SLD. Odniósł się w ten sposób do plotek krążących po sejmowych korytarzach i doniesień tabloidów o tym, że minister sportu Joanna Mucha jest w ciąży.

Dymisji Joanny Muchy po skandalu z dachem Stadionu Narodowego domagają się politycy PiS, Solidarnej Polski i SLD. - Mucha myśli, że jej się upiecze. Nie upiecze się - przekonywał dziennikarzy Superstacji Dariusz Joński. - Nie interesuje nas, gdzie ona się teraz chowa. Powinna podać się do dymisji - powiedział rzecznik SLD.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (10)
Joński: Przepraszam panią minister Joannę Muchę za moje słowa
Zaloguj się
 • parabellum.p08

  Oceniono 14 razy 12

  Pani ministra może burakowi wybaczyć......ja nie chcę tej mordy już widywać ani słuchać jak bardzo nie ma nic do powiedzenia.

 • kropka9991

  Oceniono 10 razy 10

  W ten prymitywny sposób poseł wyraził zdanie części mężczyzn - niech kobieta odejdzie z polityki i ustąpi miejsca mężczyźnie. Nie znaczy to wcale że mężczyzna będzie sprawował ten urząd lepiej (vide: poprzedni ministrowie sportu), nie o to chodzi. Rzecz w tym że to mężczyzna - a nie kobieta - będzie go sprawował.

 • sferk9

  Oceniono 6 razy 6

  Joński powinien zdecydowanie bardziej trzymać język za zębami, bo kompromituje partię, której jest rzecznikiem. Inna rzecz, że żądania dymisji Muchy można jeszcze zrozumieć ze strony PiS czy SP, ale SLD powinien być bardziej rozsądny: czy tu istnieje jakiś związek przyczynowo-skutkowy? SLD wpisuje się bez sensu w głupią kampanię, co tylko mu szkodzi. Lepiej żeby się koncentrował na słusznej walce przeciw idiotycznej i szkodliwej prywatyzacji szkolnych stołówek, co zreszta robi...

 • pannamarianna777

  Oceniono 7 razy 5

  Może tak czas złożyć dymisję. Za mnóstwo niewłaściwych postępowań.
  Była od Jońskiego taka rada dla pani Muchy, powinien pokazać jak to się robi. Już czas

 • paw73

  Oceniono 4 razy 2

  Joński to ma pecha, gdyby był z PO, to nic by się nie stało.
  Plotki o minister Musze i jej rzekomej ciąży , po sejmie opowiada rzecznik klubu PO Paweł Olszewski.
  Ten sam Olszewski,który rok temu powiedział,że Turcja nie jest częścią Europy w żadnym aspekcie, ani geograficznym czy też w żadnym innym.

 • rbik53

  Oceniono 2 razy 2

  ... przeprosił ! ! ! - wzruszył mnie do łez.... bardzo ładnie.
  Teraz, Joński, spokojnie możesz się podać do dymisji.

 • xyzw-wa

  0

  ten typek niech juz nigdy sie nie odzywa ,
  jeszcze ust nie otworzy a juz wpadka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX