"Do Kaczyńskiego mam stosunek jak ofiara do żmii - paraliżuje mnie już rzadziej, ale..."

"Kaczyński, niestety, zbyt często wypowiada się publicznie, by mógł się nie powtarzać, ale jego wielkość polega na tym, że zawsze jednak czymś nas zaskoczy" - pisze na stronach internetowych "Gazety Wyborczej" Seweryn Blumsztajn.
"Najbardziej lubię, gdy mówi coś o spiskach oligarchów i służb, w tych sprawach jednak prezes ostatnio jest jakiś osowiały. Rozmowa z prezesem PiS w środowej 'Gazecie Polskiej' nie przynosi wielu nowości, ale jednak..." - zaczyna swój komentarz Blumsztajn.

Dziennikarz recenzuje wywiad, którego Jarosław Kaczyński udzielił "GP". Według prezesa PiS premier Donald Tusk wystraszył się prof. Piotra Glińskiego i dlatego wymyślił wotum zaufania, mimo że koalicja wciąż ma większość. Jedyne, co Tusk jest w stanie zaproponować w odpowiedzi na propozycje zmiany sposobu rządzenia, to wyścigi w bieganiu - mówi Kaczyński.

Seweryn Blumsztajn skupia się jednak na tym, że szef Prawa i Sprawiedliwości, zachwalając prof. Glińskiego, podkreśla jego "męskie zalety" i twierdzi, że trudno nie zauważyć wzrostu poparcia wśród kobiet. "Jeśli jakaś informacja może naprawdę wstrząsnąć platformianym obozem, to ta właśnie. Nie chodzi przecież tylko o kobiece głosy, ale o męską dumę" - podsumowuje dziennikarz "Gazety Wyborcze".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (4)
"Do Kaczyńskiego mam stosunek jak ofiara do żmii - paraliżuje mnie już rzadziej, ale..."
Zaloguj się
  • oghana7

    Oceniono 21 razy 15

    dla mnie kaczynski jest klasycznym dowodem szatana -nienawisc i oskarzenia wobec wszystkich wokol to jego glowne atrybuty .tak mnie uczono na religii .widac kosciol sie na tym nie poznal i egzorcyzmuje niewlasciwe osoby .dla kosciola jarkacz jest wymarzonym politykiem katolickim .co sie dzieje z tym kosciolem ? az taki faryzeizm?

  • xxx11_w

    Oceniono 21 razy -11

    Blumsztajn to ten ktory na manifie paradował z transparentem " Pierd.... nie rodze " hahahaha kompromitacja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX