Nowy sondaż: PO na czele, co trzeci pytany wierzy w zamach w Smoleńsku

PO ma 4 punkty procentowe przewagi nad PiS w najnowszym sondażu Millward Brown dla TVN24. Respondentów pytano o przyczyny katastrofy smoleńskiej: 36 proc. uznało, że był nią zamach.
W najnowszym sondażu Millward Brown dla TVN24 prowadzi Platforma Obywatelska. Uzyskała w badaniu 33 proc. głosów. Tuż za nią PiS z wynikiem 29 proc. Platforma zyskała w stosunku do poprzedniego badania 6 punktów procentowych, a PiS straciło 1 punkt procentowy.

SLD jest trzeci, głosowałby na tę partię co dziesiąty pytany, co oznacza stratę 2 punktów procentowych. Tuż nad progiem Ruch Palikota, który wybrało 6 proc. ankietowanych. Po 4 proc. poparcia zanotowały PSL i Solidarna Polska. Obie partie straciły po jednym punkcie procentowym. Frekwencja wyniosłaby 47 proc.Ankietowanych pytano również o katastrofę smoleńską. 56 proc. pytanych nie wierzy w możliwość zamachu. Natomiast wierzy w niego 36 proc. ankietowanych. Aż 63 proc. badanych chce utworzenia komisji międzynarodowej, która zbadałaby przyczyny katastrofy. Odmiennego zdania jest co trzeci respondent.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (10)
Nowy sondaż: PO na czele, co trzeci pytany wierzy w zamach w Smoleńsku
Zaloguj się
 • rbik53

  Oceniono 29 razy 27

  .... dyskusja o trotylu to jak kolejna dyskusja o istnieniu krasnoludków. Tylko dlatego, że ta dyskusja trwa, coraz większa liczba przedstawicieli bezmózgiej, narodowej masy mięsnej zaczyna krasnoludki brać na serio. Wystarczy teraz tylko znleźć taki mały kapelusik pod takim malym ku**rwa muchomorkiem... ...

 • piotr_kolec

  Oceniono 23 razy 21

  Mark Twain powiedział, że durnie
  To połowa każdego kraju na świecie
  My, naród wybrany:
  Poniżej jednej trzeciej

 • alexaonly

  Oceniono 22 razy 20

  aż. . co trzeci ??? o bardzo małym rozumku???

 • ciemnyludd

  Oceniono 16 razy 16

  Tylko spokojnie z tą "wiarą w zamach smoleński".. .PONAD POŁOWA AMERYKANÓW WIERZY ŻE KOSMICI WYLĄDOWALI W ROSEWELL, a rząd amerykański to do dzisiaj przed społeczeństwem ukrywa... Wiara w "spiski" jest jakąś dziwną psychologiczną potrzebą większości ludzi na Ziemi, co od zarania dziejów wykorzystują politycy do manipulowania masami....Wystarczy tylko przypomnieć co o spiskujących wrogach wygadywał i Hitler i Stalin albo chociaż co wygaduje (toutes proportions gardees) nasz Jarosław Kaczyński....

 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 12 razy 12

  Suma inteligencji na naszej planecie jest stała, jednakowoż zwiększa się populacja.

 • rbik53

  Oceniono 14 razy 12

  ....coraz mniej ludzi, w tym dziennikarzy pamięta, że to była najzwyklejsza katastrofa lotnicza spowodowana fatalnie złym wyszkoleniem załogi nie przestrzegającej absolutnie żadnych zasad, w tym zdroworozsądkowych, i do której to katastrofy dołożyło się również charakterystyczne u prezydenta niezdecydowanie i niechęć do podejmowania decyzji (tu decyzji o dalszych losach lotu), a także, co wiemy choćby z przeszłości, jego naciski pośrednie i bezpośrednie na załogę, mające wpływ na jej ogłupienie w kluczowych momentach. Gdyby lądowanie się udało to załogą, organizatorami wyprawy i niektórymi jej uczestnikami powinny zająć się prokuratura i sąd.

 • andy18m

  Oceniono 18 razy -10

  Słupki to podstawa rządzenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX