Komentarze (36)
"Zamordowano 96 osób". PO: Prokuratura powinna zająć się PiS-em
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • dosad

  Oceniono 1 raz 1

  Często się zastanawiam, dlaczego ktoś (Kaczyński i jego "sfora") moze bezkarnie oskarżać demokratycznie wybrane najwyzsze władze państwa polskiego o najgorsze zbrodnie (mord, zdrade) i nic się nie robi w tym kierunku, zeby to ukrócic, przynajmniej wszcząć postępowanie. Podejrzewam, że zwolennicy Kaczynskiego gotowi byliby uznać go za męczennika sprawy narodowej i zorganizować rewolucję w jego obronie i może taka perspektywa studzi Prokuraturę. Tymczasem atmosfera staje sie i tak coraz gorętsza i niebezpieczne. Muszę przyznać, że ogarnia mnie coraz większy strach, do czego jeszcze doprowadzi ten nieobliczlny zupelnie Kaczynski z Macierewiczem i całą resztą, przy wsparciu Koscioła(pozal się Boże) katolickiego.
  Wsółczuję Premierowi Tuskowi bo takiej opozycji teflonowej, do której żaden dowód, żaden argument nie dociera, każdą próbe rozmowy torpeduje, takiej opozycji zaden premier nie mial. Mało tego, bez pardonu niszczy państwo polskie i naród. Naprawdę nie ma rady na tego człowieka?

 • nodens_pn

  Oceniono 1 raz -1

  Kogo oskarżono o morderstwo?
  Proszę mi powtórzyć cytaty. Kogo Kaczyński obarczył zbrodnią i w którym momencie padło słowo - polski rząd, albo tzw. premier Tusk. Tylko proszę mi nie walić Wołkiem, że "w domyśle" to słowo padło. W domyśle mam wiele brzydkich słów na temat T.Wołka, w domyśle mogę mieć nawet pomysły jak obalić ów bandycki, antynarodowy, skorumpowany i przesycony rosyjsko niemiecką agenturą rząd POwskich nieudaczników, obalić metodą Piłsudskiego rzecz jasna.
  Do moich domysłów wasze sądy i prokuratury paragrafów nie mają.

 • red-akcja

  Oceniono 1 raz -1

  Szejnfeld i Blumsztajn. Sumienie narodu. Ha ha ha

 • swoisty123

  Oceniono 5 razy -3

  Dlaczego PO kradnie pomysły dla RP, bez przyznawania się? Niech PO stanie przed prokuraturą za kradzież! Jak Palikot powiedział, że bez konsekwentne mówienie tego co się chce, niby w obronie wolności słowa to przestępstwo.

 • trajkotek

  Oceniono 4 razy -4

  prokuratura się teraz będzie czym innym zajmowała ... zamachem niejakiego Rafała Z. jakiego dokonał na cześć i dobre imię!

  glosmichnika.blox.pl/2012/08/POzwany-Rafal-Z.html
  Sprawa Kaczyńskiego poczeka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX