"Słowa o zbrodni było niedopuszczalne. Dyskwalifikują Kaczyńskiego jako polityka" [WIDEO]

- O prowokacji służb, spiskach, agentach słyszymy stale ze strony PiS-u wtedy, kiedy jest im to na rękę. Jeżeli coś im nie wychodzi - winni są agenci - mówił w Poranku TOK FM były marszałek Sejmu Marek Borowski.
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (53)
"Słowa o zbrodni było niedopuszczalne. Dyskwalifikują Kaczyńskiego jako polityka" [WIDEO]
Zaloguj się
 • ciemnyludd

  Oceniono 154 razy 126

  Kaczyński BREDZI o spiskach, kondominiach zdrajcach pachołkach Moskwy i Berlina oraz wszystko możliwe i niemożliwe co MU ŚLINA NA JĘZYK PRZYNIESIE od tylu już lat, a tu nagle KOLEJNA Z WIELU GŁUPOT które wygaduje ma go przekreślić jako polityka.... W jego ELEKTORACIE nic go nie przekreśli, a inny go nie interesuje, bo kontaktu z nim nie ma żadnego....

 • wiosenka19

  Oceniono 90 razy 70

  uciac łeb Hydrze i opublikowac nareszcie zapis rozmowy przez telefon satelitarny pomiedzy Jarosławem i Lechem.Czy ktos wierzy w zapewnienia Prezesa ,ze w momencie rozmowy gdy wiadome bylo ze mgla utrudnia ladowanie i moze trzeba bedzie zupelnie niemozliwe oni rozmawiali o zdrowiu mamusi??? tak malo trzeba do wyjasnienia powodu katastrofy....raz na zawsze!

 • facet1

  Oceniono 67 razy 57

  Błagam Was dziennikarzy-nie piszcie NIC o tym dziwolągu. Niech sobie bredzi co chce do kota. Nie będzie o nim pisane-zniknie ze scecy politycznej. Tylko tatuś Jarusia-Rydzunio będzie o nim piał...
  catch22

 • 1utek

  Oceniono 55 razy 41

  Pan M. Borowski. jeden z najlepszych polityków po 1989 r. Niezwykle pracowity, kompetentny, kulturalny(co w obecnych czasach jest rzadkością). Umiarkowany w swoich wypowiedziach, bardzo inteligentny, o analitycznym umyśle. Autor podpisujący się "wierzący_w _ateizm. dokładnie odwrotnie jak u pana Borowskiego.

 • iggy_pop

  Oceniono 29 razy 29

  Rozwiązanie jest jedno: niech wzorem Rzeczpospolitej, na którą się powoływali, zrobią tak, jak ona wywalając kilka osób - niech odejdą z polityki.

 • kac_moralny

  Oceniono 30 razy 26

  Jeżeli zwolennicy PO są lemingami to zwolennicy PiS są śmierdzącymi, obrzydliwymi SKUNKSAMI.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX