Kaczyński: 13 grudnia marsz przeciw "szkodliwej polityce rządu"

- 13 grudnia odbędzie się marsz w obronie wolnych mediów, demokracji i wartości tworzących Polskę - zapowiada Jarosław Kaczyński. Jak zaznaczył prezes Prawa i Sprawiedliwości podczas spotkania z członkami i sympatykami partii w Legnicy, pochód będzie wyrazem tego, że Polacy nie zgadzają się z działaniami obecnej władzy i nie popierają ich.
Na spotkaniu z członkami i sympatykami PiS w Legnicy Jarosław Kaczyński przekonywał, że polityka obecnego rządu "jest bardzo szkodliwa". Według niego, w ciągu 23 lat III RP nie było tak złego rządu, jak ten obecny. Prezes PiS obawia się, że Polska może kiedyś ocknąć się w takim systemie, jaki panuje na Ukrainie, gdzie jego zdaniem demokracja tak naprawdę nie istnieje.

Prezes PiS zapowiedział także większy nadzór nad wyborami w Polsce. - Nie mam dowodów na to, że wybory były sfałszowane. Jednak - jak powiedział - "Strzeżonego Pan Bóg strzeże". Dodał, że w kolejnych wyborach stawką będą wielkie zmiany polityczne.

Kaczyński zapowiedział marsz w obronie wolnych mediów, demokracji i wartości tworzących Polskę. - Pochód będzie wyrazem tego, że Polacy nie zgadzają się z działaniami obecnej władzy i nie popierają ich - mówił. Wśród tych działań wymienił uległość rządu wobec silnych grup nacisku oraz bezczynność wobec bezrobocia w Polsce. Prezes PiS powiedział, że obecnie bez pracy jest około 5 milionów osób, a wiele młodych ludzi pracuje na umowach śmieciowych.

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (14)
Kaczyński: 13 grudnia marsz przeciw "szkodliwej polityce rządu"
Zaloguj się
 • starej_daty_czlowiek

  Oceniono 11 razy 9

  A na czele paraprezydent Kaczyński z parapremierem Glińskim.
  I pod Sejm!
  I urrraaa!!
  Paramparam!
  Pam pam!

 • piotr_kolec

  Oceniono 13 razy 9

  To będzie kochani
  Najweselszy czwartek
  Ruszy marsz szalonych
  Z Kaczorem Bonaparte

  Będą i sztandary
  Będzie grać muzyka
  Poprowadzi Kaczor swoich
  Wprost do … psychiatryka

  Bo przecież „trzynastego
  Nawet w grudniu jest wiosna”
  Więc i droga do Tworek
  Będzie całkiem prosta

 • ciemnyludd

  Oceniono 13 razy 9

  NSZZ WYZWOLENIE .... Nic tak nie wyzwala człowieka jak POZBYCIE SIĘ ROZUMU... Demonstrowanie dla realizacji słusznego postulatu że lepiej jest być zdrowym i bogatym, niż biednym i chorym nic nie zmieni bez sensownej propozycji JAK TO ZROBIĆ...oraz oceny dlaczego tego nie zrobił dotąd rząd "KARTOFLANY"....Ale nie w kategoriach "smoleńskiej religii"...ale inne kategorie niestety NIE WCHODZĄ W TYM TOWARZYSTWIE W RACHUBĘ....

 • tozawszeja58

  Oceniono 10 razy 6

  PANIE KACZYŃSKI ....TO DODATKOWE KOSZTY ,KTÓRE PÓJDĄ Z NASZYCH RENT .....BO MARSZE TRZEBA OCHRANIAĆ A TO KOSZTUJE....CZY PANU RZECZYWIŚCIE CHODZI O POLSKĘ????

 • ekomorda

  Oceniono 10 razy 6

  A dlaczego nie ogłosicie wreszcie swojego wotum nieufności? Nie podoba się to już, ogłosić wotum i zobaczymy co się wydarzy. A jak wotum nie przejdzie, to prezesie wypad z mediów i daj ludziom spokój przynajmniej do końca roku!

 • prusak2

  Oceniono 6 razy 4

  Zorganizujmy w kolejną usmoloną miesięcznicę ogólnopolski marsz taczystów, załadujmy kacze guano na taczki i wywieźmy. Na wieki wieków amen...

 • block-buster

  Oceniono 3 razy 1

  W genialnej pracy Julie Winstanley ,wybitnej profesor psychologii,pt."Klucz do psychologii",w rozdziale Id wyraznie stoi:W zaproponowanej przez Freuda teorii psychodynamicznej umysl lub psychika ludzka sklada sie z trzech czesci:id,ego i superego .W sposobie,w jaki te trzy czesci wchodza ze soba w interakcje i konflikty,Freud upatrywal zrodel motywacji ludzkiego zachowania.Freud uwazal,ze id jest nieswiadoma czescia umyslu,ktora zawiera wszelkie instynktowne i wrodzone popedy oraz pragnienia.Sa to wszystkie zakazane zyczenia,pragnienia i mysli,ktore zostaly wyparte przez karzace i moralne superego.Oskarzam wiec,na podstawie spostrzezen dowiadczalnych,,dzieki ktoremu jednostka wlacza cechy innej osoby do wlasnej, pana Jaroslawa Kaczynskiego,prezesa PiS,o empirycznie udowodniona chorobe umyslu,polegajacej na tym,ze gdy ludzie staja wobec zewnetrznego zagrozenia,to w sposob niejako automatyczny,wlaczaja nieswiadomy skutkow,mechanizm obronny,dzieki ktoremu jednostka wlacza cechy innej osoby do wlasnej osobowosci.Jednostka stara sie zredukowac poczucie zagrozenia,identyfikujac sie lub przejmujac cechy agresora.Dowiodl tego sposob,w jaki wiezniowie nazistowskich obozow koncentracyjnych zaczynali w chorobie utozsamiac sie ze straznikami SS...

 • polakonly

  0

  Alternatywną propozycję Pana Jarosława znamy z lat 2005-2007. Dziękujemy. Wystarczy. Amen.

 • nirelle

  0

  Wystarczy posłuchać dyskusji w Sejmie o budżecie państwa, żeby popierać ten marsz. Nie sądzę, że coś zmieni, tak jak Solidarność nie polepszyła losu większość. Zapomniano po drodze reform o 21 postulatach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX