Olejniczak komentuje słowa Hofmana: "Kaczyński dogadał się z Cameronem!"

"Polska zdradzona o świcie. Kaczyński dogadał się z Cameronem! Wstyd!" - pisze na swoim blogu Wojciech Olejniczak. Odnosi się w ten sposób do dzisiejszego zachowania Adama Hofmana w związku ze szczytem UE. "Hofman stał się rzecznikiem Camerona".
"Wszystko załatwione. Kaczyński dogadał się z Cameronem. Tusk nie musi lecieć na szczyt do Brukseli" - ironizuje Olejniczak na swoim blogu. Europoseł twierdzi, że Adam Hofman od rana "wygaduje bzdury" na temat negocjacji. "Do tej pory [Hofman - red.] był rzecznikiem PiS-u i Jarosława Kaczyńskiego. Teraz jest także rzecznikiem Camerona i cięcia budżetu UE - pisze Olejniczak.

Były przewodniczący SLD przekonuje, że Jarosław Kaczyński, jeśli popiera Camerona, opowiada się także za cięciami budżetu. Dlatego lansowanie Camerona na wielkiego przyjaciela Polski zakrawa o kpinę" - twierdzi europoseł.

Hofman: Nastąpił przełom

Wpis na blogu Wojciecha Olejniczaka dotyczy dzisiejszych słów rzecznika PiS, który powiedział o kontakcie PiS z partią Camerona m.in. że "nastąpił pewien przełom, udało nam się zrobić więcej, niż się spodziewaliśmy".

Adam Hofman nie zdradził, na czym dokładnie przełom miałby polegać. - Premier Kaczyński wysłał list do pana premiera Camerona. Było spotkanie na Downing Street. Odpowiedź na ten list będzie, ona już jest wyrażona w stanowisku konserwatystów - dodał.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (17)
Olejniczak komentuje słowa Hofmana: "Kaczyński dogadał się z Cameronem!"
Zaloguj się
 • staruszek_portier_50

  Oceniono 50 razy 46

  Konia kują, a żaba noge podnosi, Kaczyński i jego Hoffmann.... para komików.... tylko mało śmesznych

 • czarna.beata

  Oceniono 33 razy 31

  Cameron.Znowu będzie musiał komentować polskie brednie.Już raz do niego pojechali w sprawie smoleńskiej to nawet do drzwi nie podszedł by sie przywitać.teraz z niewiadomych powodów miałby spotykać się z jakimś tam politykiem polskim by debatować o sprawach finansowych UE.Ludzie to trzeba być szaleńcem pierwszej wody by takie komiczne bajki opowiadać,no ale co reprezentuje Kaczyński wiemy, dlatego zbyt nie dziwi taka szopka.

 • wikonwi

  Oceniono 31 razy 29

  Można i tak,srał pierdział gryzł wodę bo miał w dupie przeszkodę.
  Tak jest z tym załatwianie.
  Wygląda na to że znów Tusk zdradzi Polskę bo jak nie przywiezie 500 to znaczy że nie chce tych pieniędzy a było załatwione.
  Cokolwiek się dzieje zawsze musi przez PISklęta być odwrócone.Każdy sukces Polski Polaków to dla pisklaków klęska oczywista.

 • domanfc

  Oceniono 29 razy 29

  No i sprytnie. Jak Cameron się ugnie to będzie zasługa Kaczyńskiego który się "dogadał", a jak będzie weto to będzie to "wina Tuska" który zniweczył ciężko wypracowany kompromis.

 • 1ewkas

  Oceniono 25 razy 25

  Było spotkanie na Downing Street, mówi Hofmam. Tylko nie powiedział, czyje.

 • rbik53

  Oceniono 23 razy 23

  ...proste... Kaczyński chce przkuć ewentualny sukces Tuska w swoje zwycięstwo. Jeśli Tusk "wygra", to tylko dzięki Kaczyńskiemu, bo Kaczyński załatwił to jednym głupim listem do Camerona. Jeśli zaś anglicy postawią na swoim, to PiS będzie gęby darł, że Kaczyński kasę załatwił, a Tusk to wszystko spiepszył.

 • wojtekd38

  Oceniono 20 razy 20

  Olejniczak dziekuje ci za rozsadek. Idioci z PISu klamia w bezczelny sposob. Wczoraj glosowali razem z SP przeciwko lupkom co jest niezgodne z polska racja stanu. Dlaczego dziennikarze o tym nie pisza? Teraz ida razem zCameronem nienawidzacym Polakow ktorego partia chce wyrzucic Polakow z Anglii.

 • wan20_3

  Oceniono 22 razy 20

  Ech żeby krasnal jeszcze wiedział o czym mówi. Jęśli chodzi o sprawy ekonomiczne to PiS są sami ignoranci (nawet to ich guru).

 • 1szansa

  Oceniono 8 razy 8

  "Pewnie delegacja angielska dzwoniła do wybitnego znawcy budżetu unii europejskiej i wypowiadają się w sposób tajemniczy "wiem, ale wszystkiego nie powiem". "

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX