Burza wokół tweetu Hofmana. "PiS:PO 3:1". "Na głowę upadłeś?"

Fiasko budżetowego szczytu skłoniło rzecznika Prawa i Sprawiedliwości do odtrąbienia sukcesu. - Kraje, które nie zgodziły się z ustaleniami: Niemcy, Szwecja, Holandia i GB. PiS:PO 3:1 - cieszył się (?) Adam Hofman. Krótki tweet spotkał się z natychmiastową reakcją.
Na Hofmana posypały się gromy. - Na głowę upadłeś? - napisała natychmiast Agnieszka Pomaska z PO. - Trochę jestem na TT, ale tak debilnego wpisu jak @AdamHofman to jeszcze nie widziałem - napisał jeden z blogerów. Podobnie brzmiały inne tweety.

Rzecznik PiS się bronił, cytując korzystny dla siebie wpis: - Nie jestem fanem Pana Hofmana ale powiedział tylko jak sytuacja wygląda. Zaraz PO będzie zwalała całą winę na Camerona. - Idąc tym tropem można by zliczyć przyjaciół spójności. Ale to niedorzeczne się z tego cieszyć - odbiła piłeczkę Pomaska.

Przedwczoraj Jarosław Kaczyński chwalił się porozumieniem z Brytyjczykami. - Myśmy uzyskali tego rodzaju stanowisko Wielkiej Brytanii, które całkowicie uprawnia do stwierdzenia, że nie jest ona w tej chwili naszym głównym przeciwnikiem, w ogóle nie jest naszym przeciwnikiem - mówił Jarosław Kaczyński. Dziś prezes PiS jest krytykowany za te słowa. Donald Tusk w Brukseli: - Nie miałem wrażenia dziś i wczoraj, żeby D. Cameron zmienił stanowisko [pod wpływem rozmów z PiS - red.]. Nie chcę się jednak wyzłośliwiać i odbierać komuś dobrego samopoczucia, że ma wpływ na rozmowy. Nie mam nic przeciw podzieleniu się sukcesem negocjacyjnym z opozycją.

- Pan Cameron broniąc zaciekle polskich 500 mld - "za kasę waszą i naszą" - co obiecał Kaczyńskiemu uwalił szczyt UE. Vivat Prezes! Victoria! - napisał (znany z niechętnego stosunku do Prawa i Sprawiedliwości) Waldemar Kuczyński.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (43)
Burza wokół tweetu Hofmana. "PiS:PO 3:1". "Na głowę upadłeś?"
Zaloguj się
 • arvelli_net

  Oceniono 123 razy 121

  ... gdy Polskę dotyka jakiekolwiek nieszczęście to pisowcy się cieszą jak dzieci, powód?... ano wtedy mogą wreszcie zaistnieć:) Retorsja?... Ja się cieszę z jakiegokolwiek nieszczęścia pisowców :) Pozdrowienia dla wycieraczki i kota, są one bardziej popularne niż jakikolwiek pisowiec:)

 • india2010

  Oceniono 105 razy 103

  Rządy UE się nie dogadały ,nie wróży to nam najlepiej a ten idiota się cieszy.

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 87 razy 83

  Jak na razie PiS vs PO 1:6
  ....i zaklinanie deszczu przez Arcypreziowego lalusia tego bolesnego dla ich obu faktu...NIE ZMIENI

 • rbik53

  Oceniono 80 razy 80

  ... bo im dla Polaków gorzej, tym dla PiSu lepiej...

  ....dzyń... dzyń.... panie prezesie!, tu Hofman! Nadciąga HURAGAN ! ! ! Rozp**ierdala wszystko dookoła ! ! !
  ----- No to Super ! ! ! Nareszcie ! ! !
  A w dodatku nadciąga głód i Tusk ma raka ! ! !
  ------ W końcu ! ! ! To najszczęśliwszy dzień w moim życiu....

 • azteci

  Oceniono 70 razy 70

  panie Fohman brak słów....

 • klara551

  Oceniono 61 razy 61

  Jakby nazwać pana Hofmana idiotą to obrażę idiotów itd. To trudno nawet nazwać hofmanowym schadenfreude bo jak się nie uda to wszyscy stracimy i Hofman też . Jedno mogę powiedzieć przy waszej władzy to potop będzie dla nas mżawką

 • marika-live

  Oceniono 58 razy 58

  Wątpił ktoś, że będą cieszyć się z fiaska szczytu, Hofman najlepiej to pokazał, już pewnie powstrzymać się mógł. Dlatego takim wielkim przyjacielem stał się Cameron, nawet ich wielki idol Orban poszedł w odstawkę, bo reprezentuje ten punkt widzenia co premier Tusk. Ciekawe swoja drogą, co tam z tym Cameronem wynegocjowali. Oni działają wg. hasła im gorzej tym lepiej (oczywiście dla nich).

 • ww1-0-4-6

  Oceniono 50 razy 50

  Panie Hofffman!
  Jak trzeba nienawidziic Polski i nie wierzyc w zadnego Boga zeby tak sie zachowywac!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX