PiS będzie ściągać kominiarki policjantom podczas Marszu Wolności

- Ostrzegamy policjantów, żeby na nasz marsz w kominiarkach nie przychodzili, bo będą tych kominiarek pozbawieni w szybkim tempie - oświadczył w ?Superstacji? Ryszard Czarnecki.
Polityk zapewnił, że na manifestacji 13 grudnia "tak jak 29 września na marszu w obronie TV Trwam, nie będzie żadnych incydentów". - Kiedy PiS ma pełną pieczę nad kontrolą służb porządkowych, to incydentów nie ma i nie będzie. To już jest raczej zasługa bardzo fatalnie funkcjonujących sił policyjnych 11 listopada, że do incydentów doszło, ale to nie była manifestacja PiS-u - przekonuje Czarnecki.

"Policjanci muszą odpowiedzieć za zadymę 11 listopada"

Europoseł stwierdził, że 11 listopada "zadymę spowodowali policjanci". - Mam nadzieję, że policjanci, którzy spowodowali zadymę, będą rozliczeni za to już niedługo. Bo tego nie zrobiły krasnoludki ani sierotka Marysia. Osoby funkcyjne w Komendzie Głównej i Komendzie Stołecznej Policji i osoby, które zrobiły tę zadymę 11 listopada, które prowokowały uczestników demonstracji, odpowiedzą za to. Jestem o tym święcie przekonany - powiedział. Na marsz służby porządkowe przygotowuje sam PiS.

- My będziemy mieć teraz swoje służby porządkowe i każdy pan, który przyjdzie w kominiarce, będzie miał ją zdjętą z głowy. Obojętnie, czy będzie miał blachę policyjną, czy nie - oświadczył. - Ostrzegamy policjantów, żeby na nasz marsz w kominiarkach nie przychodzili, bo będą tych kominiarek pozbawieni w szybkim tempie - podkreślił.

PiS przeciw ograniczaniu swobód

Przypomnijmy: W rocznicę stanu wojennego ulicami Warszawy przejdzie II Marsz Niepodległości i Solidarności organizowany przez PiS. Do poparcia manifestacji m.in. "przeciw ograniczaniu swobód obywatelskich" partia Jarosława Kaczyńskiego ściąga inne środowiska prawicowe. Marsz zakończy się... przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (21)
PiS będzie ściągać kominiarki policjantom podczas Marszu Wolności
Zaloguj się
 • krukpl

  Oceniono 40 razy 40

  PiS będzie ściągać kominiarki policjantom podczas Marszu Wolności
  Proszę was tak właśnie zróbcie ,jestem za tym w 100000%

  będzie taka akcja uznana za atak na policjanta i jak dostaniecie wp**prz pałami .. aż humor mi się poprawił ,przynajmniej coś pozytywnego by było z tego marszu :)

 • wandateresa1

  Oceniono 25 razy 25

  Wstyd że takiego ///brak mi słów na określenie// typa jak p. Czarnecki wybrano do EUROPARLAMENTU,Wstyd, W rocznicę stanu wojennego pis chętnie by nam zafundował wojnę domową----nie pojmuję jak poseł straszy policję,mówi że zastosuje przemoc i będzie rozliczał POLICJE .pis ściąga różne środowiska prawicowe,czyli również huliganskie,kibolskie..PIS i jego zwolennicy ZDECYDOWANIE NADUZYWAJA SWOBOD OBYWATELSKICH..,,kto opłacał autobus kibolski, który jeżdził za premierem RZeczpospolitej i wołał ,wykrzykiwał ,,,,""TUSK matole Twój Rząd obalą kibole """ w nagrodę zostali nazwani patriotami i odwiedzani w areszcie przez pisowców

 • ciemnyludd

  Oceniono 23 razy 23

  Czy nasz ukochany PORTAL mógłby się wreszcie powstrzymać przed cytowaniem BREDNI TEGO WAZELINOWEGO PAJACA.... .

 • abeerhaminus

  Oceniono 21 razy 21

  Tylko kominiarki?
  Proponuję ściągać też spodnie i majtki. A nuż policjant nosi różowe stringi lub jest obrzezany.

  Tak czy owak P. Czarnecki może czuć się bezpieczny gdyż jak zwykle może schować się za immunitetem posła. Reszta "ściągaczy" niech lepiej posmaruje dupy cebulą.

  "Prawo" i "sprawiedliwość", he, he!

 • atleista

  Oceniono 16 razy 16

  Jeszcze nie ma choinki na święta, a już się znalazł czubek.

 • rot.leszek

  Oceniono 15 razy 15

  Richat - Swieta ida, a ty sie chopie do gipsu pchasz...

 • yellowsnow2

  Oceniono 14 razy 14

  Jezeli ten pan tak powiedzial to namawia do naruszenia nietykalnosci policjanta. Ten kraj staje na glowie. "Politycy" opanujcie sie. Czarnecki, czlowieku ty jestes Europoslem, zmadrzej w koncu.

 • gregorry1953

  Oceniono 13 razy 13

  A poza tym nic mu nie dolega?

 • pawpisan

  Oceniono 8 razy 8

  Niech zrobią z tego wszechpolską Love Parade - Zamiast policyjnych kominiarek, Czarnecki powinien zdjąć gacie. Głupszy i bardziej skompromitowany i tak już nie będzie, ale za to zebrani będą mieli moc atrakcji i uciech sto!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX